تام لند

مدابوک

تام لند

ادامه تحصیل داوطلبان مشکوک کنکور از نظر سازمان سنجش چگونه است؟

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تایید هیئت بدوی، شرط ادامه تحصیل داوطلبان مشکوک به تقلب در کنکور خواهد بود.

ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگویی درباره شرایط ادامه تحصیل داوطلبان مشکوک کنکور گفت: به غیر موارد کنترلی حوزه‌ای سازمان سنجش با بررسی‌های انجام شده و نهاد‌های اطلاعاتی و بررسی سوابق داوطلبان در کنکور و دوره متوسطه بر اساس مصوبه سال ۸۴ هیئت بدوی در صورت احراز شبهه در آزمون داوطلبی رای به آزمون مجدد در یک یا چند درس می‌دهد و سازمان سنجش موظف به اجرای آن است.

او گفت: سال آینده این داوطلبان مجددا کنکور می‌دهند و لزومی ندارد که همان درصد‌های قبلی را بزنند و آن دسته از افرادی که تقلب آن‌ها محرز شده در زمان بندی که این هیئت تعیین کرده آزمون مجدد می‌دهند که در صورت کسب درصد مورد تایید هیئت بدوی رای به ادامه تحصیل این افراد صادر می‌شود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
 1. علی می گوید

  سلام پی سی جان خسته نباشین شخصی که چهار سال کنکور داده و رتبش بالای چهل هزار بوده سال پنجم دو رقمی یا سه رقمی باشه رتبش جز داوطلبین مشکوک عایاااا؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام علی جان
   صد در صد نیست ولی احتمالش تا حدی هست
   ولی بهترین حالتش اینه که شما اصلا براتون مهم نباشه و کار خودتون رو کنید، شما اگر به اون رتبه برسید قطعا می تونید از حق تون هم دفاع کنید
   اما اگر همین باعث فکر و خیال بشه ، رسیدن به اون رتبه کار سختی خواهد بود

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- کامنت های مربوط به اشکالات و مشاوره درسی پاسخ داده نمی شود.

2- نظرات حاوی توهین، تحقیر و تمسخر به افراد یا سازمان ها دولتی یا خصوصی به هر شکلی تایید نمی شوند. 

3- نظرات شما پس از ارسال، در اولین فرصت تایید می شوند.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

:: ارسال کامنت به معنی پذیرفتن شرایط ارسال دیدگاه (مشاهده) می باشد. ::

X
[تام لند]