اصلاحیه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت تربیت معلم فرهنگیان 97

اصلاحیه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت تربیت معلم فرهنگیان 97

اصلاحیه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت تربیت معلم فرهنگیان 97

پی سی کنکور: دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه وزارت آموزش و پرورش پس از اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۷، ظرفیت‌های جدید برای برخی کدرشته‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران اعلام کرد، مرحله تکمیل ظرفیت برای این دانشگاه‌ها در نظر گرفته شد.

وی در ادامه افزود: تمامی داوطلبانی که در کنکور ۹۷ شرکت کرده و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند، با نمره کل بالای ۶۵۰۰ (با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه) می‌توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه ۲۱ آبان ۹۷ سازمان سنجش درباره کدرشته محل‌های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری ۹۷ می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند و ضمن اطلاع از کدرشته‌های مربوط، نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر تا ۲۵ کدرشته محل) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

 

آمار داوطلبان تکمیل ظرفیت تربیت معلم دانشگاه فرهنگیان 97

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز، ۲۶ آبان ۹۷ تعداد یک هزار و ۹۳۸ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷ برای رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شرکت کرده‌اند.

 

اصلاحیه کد رشته های تکمیل ظرفیت فرهنگیان در کنکور 97

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش (۲۰ آبان ۹۷) درباره کدرشته محل‌های جدید و یا تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در کنکور سراسری ۹۷، وزارت آموزش و پرورش رشته‌محل های مربوط به شهرستان های جوین، جغتای و سبزوار و دامنه پذیرش این رشته‌محل ها را تفکیک کرد.

متقاضیان دارای شرایط مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش، می‌توانند تا پایان مهلت مقرر (۲۷ آبان ۹۷) نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

کدهای اصلاحی جوین، جغتای و سبزوار دانشگاه فرهنگیان در تکمیل ظرفیت کنکور ۹۷ در سایت سازمان سنجش درج شده است و داوطلبان می توانند فرم خود را با توجه به این کدهای اصلاحی، تغییر دهند.

دانلود اصلاحیه كدهاي جوين، جغتاي و سبزوار فرمت PDF

 

برای موفقیت در مصاحبه و گزینش پیشنهاد میکنیم از محصول فوق العاده کاربردی زیر استفاده کنید :

کتابچه سوالات مصاحبه و گزینش تربیت معلم دانشگاه فرهنگیان

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*