تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

برنامه امتحانات نهایی خرداد 1400: تاریخ امتحان نهایی دوازدهم خرداد ۱۴۰۰ کی است؟ + حضوری یا غیر حضوری؟

برنامه امتحانات نهایی خرداد 1400
برنامه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۰ دوازدهم روزانه و بزرگسالان

پی سی کنکور : به زودی زمان برگزاری امتحانات پایان ترم خرداد ۱۴۰۰ پایه دوازدهم از راه می رسد. بسیاری از داوطلبان نیز به دنبال برنامه  امتحانات نهایی خرداد 1400 بوده تا بر اساس آن برنامه ریزی کنند، در ادامه با ما همراه باشید تا در جریان جدیدترین اطلاعات در این رابطه قرار بگیرید.

آخرین خبرها از زمان و تاریخ امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۰ :

25 فروردین 1400 :

امتحانات خرداد 1400 کدام دانش اموزان و پایه ها حضوری و غیر حضوری است؟

خسرو ساکی در جلسه مجازی معاونان آموزش متوسطه کشور، با اشاره به روند برگزاری امتحانات خرداد ۱۴۰۰، اظهار کرد: بر اساس مصوبه ۹۷۷ شورای عالی آموزش و پرورش، امتحانات خردادماه ۱۴۰۰، فقط برای دانش آموزان پایه «نهم» و «دوازدهم» به صورت حضوری می‌باشد.

ساکی افزود: در سایر پایه‌ها و دروس غیر فنی و پایه فنی، مسئولیت ارزشیابی دروس، برعهده مدیر مدرسه و بر اساس «تصمیم شورای مدرسه» خواهد بود.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: امتحانات داوطلبان آزاد، جهشی، ایثارگران و بزرگسالان به صورت حضوری است و امتحانات دروس شایستگی‌های فنی و استانداردهای مهارت، شاخه‌های تحصیلی فنی، حرفه‌ای و کاردانش نیز به صورت حضوری بوده و سوالات بر اساس «وضعیت قرمز» طراحی خواهد شد./خبرگزاری مهر

 

23 فروردین 1400 :

امتحانات نهایی خرداد 1400 را غیر حضوری برگزاری کنید

رئیس مجلس دانش‌آموزی دخترانه منطقه 10 تهران از دغدغه خود و دیگر دانش‌آموزان برای شرکت در امتحانات حضوری گفت.

سارینا نصیری از دغدغه و استرس برای برگزار شدن امتحانات حضوری در شرایط بحرانی کرونا گفت و افزود: «این روزها دغدغه من، دانش‌آموزان و اولیای آنان برای برگزاری حضوری امتحانات نهایی است. کلمه امتحان استرس آور است و اکنون نیز در شرایطی که کرونا ثبات دارد و کرونای انگلیسی شیوع یافته و نوجوانان را نشانه گرفته است، این دغدغه زیاد و شرایط آموزشی برای دانش‌آموزان و معلمان بسیار سخت شده است ما با 35 دقیقه کلاس نمی‌توانیم مطالب را به صورت مفید یاد بگیریم.»

وی با اشاره به اینکه به عنوان یک دانش‌آموز که در بطن دانش‌آموزان قرار دارم این دغدغه را عنوان می‌کنم اظهار کرد: «من با کمک بچه‌های مجلس دانش‌آموزی توانستیم با بچه‌ها ارتباط بگیریم در این ارتباط 98 درصد بچه‌ها و اولیایشان مخالف برگزاری امتحانات به صورت حضوری هستند.»

نصیری بیان کرد: «آموزش مجازی و برگزاری امتحانات به صورت حضوری، استرس را افزایش می‌دهد هرچه به هنگام برگزاری امتحانات پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود باز هم جان ما و خانواده‌هایمان درخطر است. بسیاری از دانش‌آموزان فاصله زیادی را باید تا مدرسه طی کنند لذا در این شرایط که سرویس مدرسه هم وجود ندارد طی کردن مسیر در شرایط کرونا سخت است.»/پانا

 

22 فروردین 1400 :

استادار سمنان: شرایط برگزاری امتحانات حضوری را نداریم / آموزش و پرورش: امتحانات نهای حضوری است

استاندار سمنان گفت: شرایط امروز استان سمنان آماده برگزاری امتحانات مدارس به‌صورت حضوری نیست و نگرانی‌های خود را به وزیر آموزش و پرورش انتقال خواهیم داد

آشناگر با اشاره به اینکه وضعیت شیوع بیماری در کشور و استان سمنان با روند صعودی در حال افزایش است، تأکید کرد: شرایط امروز ما در استان، شرایط آماده و مطلوبی به جهت برگزاری امتحانات به‌صورت حضوری نیست و نگرانی‌های خود را از طریق ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا، به وزیر آموزش و پرورش انتقال خواهیم داد.

وی افزود: سامانه‌های مطلوبی برای برگزاری امتحانات به‌صورت غیرحضوری به دور از دغدغه‌های تقلب و تخلف وجود دارد که می‌توان در این مسیر از ظرفیت شرکت‌های استارت‌آپی و دانش‌بنیان نیز استفاده کرد؛ آمادگی داریم تا مساعدت‌های لازم را در این خصوص در دستور کار قرار دهیم./فارس

 

19 فروردین 1400 :

امتحانات نهم و دوازدهم خرداد 1400 حضوری است / اگر کرونا محدودیت ایجاد کند از غیرحضوری استفاده می کنیم

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ترجیح ما برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم و دوازدهم است، گفت: هر آزمونی را به ما اجازه دهند که حضوری برگزار کنیم، برگزاری حضوری را ترجیح می‌دهیم اما اگر با محدودیت‌های کرونایی مواجه شویم از روش‌های غیرحضوری برای برگزاری آزمون‌ها استفاده خواهیم کرد.

محسن حاجی میرزایی درباره وضعیت برگزاری آزمون‌های پایان سال اظهار کرد: کماکان متقاضی برگزاری حضوری برخی آزمون‌ها که در سال‌های گذشته حضوری بوده مانند پایه‌های نهم و دوازدهم هستیم، زیر تاثیرگذار هستند و اگر خللی ایجاد شود و مورد مناقشه قرار گیرد، ممکن است حقوق دانش‌آموزان تضییع شود.

وی افزود: بنابراین ترجیح ما این است که دانش‌آموزان در یک آزمون هماهنگ حضوری شرکت کنند، مگر آنکه وضعیت کشور این اجازه را به ما ندهد که در آن صورت باید تدبیر دیگری بیندیشیم. هر آزمونی را به ما اجازه دهند که حضوری برگزار کنیم، برگزاری حضوری را ترجیح می‌دهیم اما اگر با محدودیت‌های کرونایی مواجه شویم از روش‌های غیرحضوری برای برگزاری آزمون‌ها استفاده خواهیم کرد./خرگزاری ایسنا

 

16 فروردین 1400 :

نحوه برگزاری امتحانات نهایی

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که نحوه برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی بعد از اظهار نظر ستاد کرونا از روند شیوع پاندمی در خردادماه اعلام خواهد شد.

خسرو ساکی درباره شرایط برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی با شیوع موج جدید پاندمی کرونا و تغییر رنگ شهرها و مناطق مختلف کشور اظهار کرد: «طی ساعات اخیر مکاتبه‌ای با ستاد ملی مبارزه با کرونا داشتیم که از آنها تقاضا کردیم پیش بینی خود را از روند شیوع کرونا در خردادماه به ما اعلام کنند.»

وی افزود: «با توجه به اینکه پیش بینی وضع اوج یا افول پاندمی در تخصص وزارت بهداشت و ستاد ملی کروناست، پس از دریافت پاسخ مقامات مسئول، درباره برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی تصمیم گیری خواهد شد.»

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش گفت: «تصمیم گیری درباره نحوه برگزاری امتحانات طی یکی دو هفته آینده به انجام خواهد رسید و نتیجه به مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور ابلاغ می‌شود.»/پانا

 

14 فروردین 1400 :

امتحانات نهایی خرداد 1400 حضوری خواهد بود

مدیرکل دفتر سلامت آموزش و پرورش درباره وضعیت برگزاری امتحانات نهایی با وجود شیوع بیشتر بیماری تصریح کرد: مطابق تصمیم گرفته شده و با توجه به اهمیت امتحانات نهایی در انتخاب رشته دانش‌آموزان و کنکور داوطلبان آزمون سراسری، ارزشیابی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به طور حضوری خواهد بود./باشگاه خبرنگاران جوان

 

19 بهمن 99 :

امتحانات نهایی دوازدهم خرداد 1400 حضوری برگزار می شود

حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش : پارسال با اجازه ستاد ملی مقابله با کرونا, امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم را حضوری برگزار کردیم و بیش از ۶۰۰ هزار نفر در مدت ۲۱ روز امتحانات خود را دادند و مشکل پیش نیامد.

در ادامه گفت: این امتحانات تأثیرگذار است بنابراین ترجیح می‌دهیم این امتحانات، مطمئن‌تر برگزار شود.

وی گفت: سهم معلمان را در تعیین نمره دانش آموزان افزایش و سهم امتحان را کاهش دادیم زیرا معلمان در طول سال تحصیلی, ارزیابی دقیق‌تری از دانش آموزان دارند.

حاجی میرزایی افزود: نباید اعتبار یک سال تحصیلی مجازی را بر اساس شایعات, زیر سوال ببریم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امتحانات پایه دوازدهم به صورت سراسری و نهایی برگزار شد, گفت: تعداد شرکت کننده ها در این امتحانات در مقایسه با پارسال افزایش یافت و نمرات آن‌ها نیز بهتر شد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم تا خرداد شرایط بهتر شود و ستاد کرونا برای امتحانات نهایی مجوز دهد. سال قبل امتحانات نهم و دوازدهم حضوری بود و مشکلی برای کسی پیش نیامد. /خبرگزاری مهر

برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم بزرگسالان،آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد(نیم سالی-واحدی) خرداد در سال تحصیلی 99 – 1400

برنامه امتحانات نهایی دوازدهم ریاضی خرداد ۱۴۰۰

برنامه امتحانات نهایی دوازدهم تجربی خرداد ۱۴۰۰

برنامه امتحانات نهایی دوازدهم انسانی خرداد ۱۴۰۰

برنامه امتحانات نهایی دوازدهم رشته معارف خرداد ۱۴۰۰

  برنامه منتشر شده زیر نسخه غیر رسمی می باشد، و نسخه نهایی به زودی توسط آموزش و پرورش منتشر می شود  

برنامه امتحانات نهایی دوازدهم خرداد 1400
برنامه امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۰ دوازدهم و بزرگسالان
روز و تاریخ/ساعت و رشتهساعت 8 صبح
ریاضی فیزیکعلوم تجربیعلوم انسانیمعارف اسلامی
چهارشنبه  1400/2/29تعلیمات دینی 3 (دینی،اخلاق و قرآن) و ادیان الهی (3) – اقلیت های دینیتعلیمات دینی 3 (دینی،اخلاق و قرآن) و ادیان الهی (3) – اقلیت های دینیتعلیمات دینی 3 (دینی،اخلاق و قرآن) و ادیان الهی (3) – اقلیت های دینیتعلیمات دینی 3 (دینی،اخلاق و قرآن) و ادیان الهی (3) – اقلیت های دینی
شنبه    1400/3/1فیزیک 3فیزیک 3عربی 3 (زبان تخصصی رشته)تاریخ 3 (تخصصی رشته)
دوشنبه  1400/3/3علوم اجتماعیعلوم اجتماعیجامعه شناسی 3احکام 3
چهارشنبه  1400/3/5عربی ،زبان قرآن 3عربی ،زبان قرآن 3تاریخ 3عربی 3 (زبان تخصصی رشته)
شنبه    1400/3/8شیمی 3شیمی 3علوم و فنون ادبی 3علوم و فنون ادبی 3
دوشنبه  1400/3/10فارسی 3فارسی 3فارسی 3فارسی 3
چهارشنبه  1400/3/12سلامت و بهداشتسلامت و بهداشتسلامت و بهداشتسلامت و بهداشت
دوشنبه  1400/3/17ریاضیات گسستهریاضیریاضی و آمار 3ریاضی و آمار 3
چهارشنبه  1400/3/19زبان خارجی 3زبان خارجی 3زبان خارجه 3 (زبان انگلیسی)زبان خارجه 3 (زبان انگلیسی)
شنبه  1400/3/22حسابان 2زیست شناسی 3فلسفه 2فلسفه 2
دوشنبه  1400/3/24هندسه 3———–جغرافیا 3اصول عقاید 3

 

 

مشاهده بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم تجربی

مشاهده بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم انسانی

مشاهده بارم بندی امتحانات نهایی دوازدهم ریاضی

 

– برنامه امتحانات نهایی سوم دبیرستان خرداد 1400

برنامه امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان بزرگسالان،آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد خرداد در سال تحصیلی 1400 – 99

امتحانات نهایی برای مقطع سوم دبیرستان در دی ماه 99 برگزار نشده و چنانچه در خرداد 1400 برگزار شود در این قسمت درج می شود

 

مشاهده بارم بندی امتحانات نهایی سوم دبیرستان

 

– برنامه امتحانات نهایی پیش دانشگاهی خرداد 1400

برنامه امتحانات نهایی دوره پیش دانشگاهی بزرگسالان،آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد خرداد در سال تحصیلی 99 – 1400

امتحانات نهایی برای مقطع پیش دانشگاهی در دی ماه 99 برگزار نشده و چنانچه در خرداد 1400 برگزار شود در این قسمت درج می شود

 

– دانلود pdf برنامه امتحانات نهایی خرداد ماه 1400

 به زودی 

هم چنین شما عزیزان می توانید از زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی خرداد 1400 و نحوه تک ماده در پایه دوازدهم نیز مطلع شوید و برای آمادگی بیشتر از سوالات نهایی دوره های اخیر هم استفاده کنید.

 

مطلب پیشنهادی : برنامه امتحانات نهایی شهریور ۹۹

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=9131

ممکن است شما دوست داشته باشید
333 نظر
 1. علی می گوید

  امسال کلاس ها غیر حضوری بوده .امتحان هم باید غیر حضوری باشه. اگه شرایطش هستش واقعا امتحان را غیر حضوری کنید.

 2. سارا می گوید

  سلام
  من کلاس دهم هستم
  آیا امتحانات خرداد۱۴۰۰حضوری است؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سارا خانم گرامی
   امتحانات پایه شما در خرداد 1400 به احتمال زیاد غیرحضوری هستش

 3. نگار می گوید

  سلام امسال امتحانات خرداد همه پایه ها حضوری هست یا فقط پایه نهم و دوازدهم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام نگار خانم گرامی
   احتمال زیاد همون نهم و دوازدهم نهایی هستند

 4. Amir می گوید

  سلام عرض شد وقتتون بخیر…لطفا جوابمو بدید

  بنده امسال کنکوری ام رشتم تجربیه سال دومه که میخوام کنکور بدم .. متاسفانه ریاضی رو مردود شدم.. دیپلمم ناقصه.. باید برم پاسش کنم.. خواستم ببینم که اگه خرداد امتحان بدم میتونم کنکور ثبت نام کنم؟ مانعی نیست؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امیر جان
   خیر مانعی نیست
   ولی یه استعلام وضعیت نظام وظیفه رو هم داشته باشید بد نیست

 5. مریم می گوید

  سلام ببخشید این برنامه هایی ک گذاشتید واسه بزرگسالانه دیگ؟؟واس مدارس عادی چجوریه ؟؟حتما غیر حضوریه؟؟
  دوازدهم ها مدارس عادی منظورمه واس ترم اول

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مریم خانم گرامی
   برای داوطلبانی هست که واحد مانده دارند حالا اکثرا دانش آموز بزرگسال یا از راه دور یا ترمیم معدل هستند
   و اگر دانش آموز فعلی پایه دوازدهم هستید که شما خرداد ماه نهایی دارید

 6. ناشناس می گوید

  برای امتحانات به غیر از کتاب درسی چه کتاب های دیگری خوبه ؟؟؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   فقط مرور سوالات نهایی دوره های گذشته و کار کردن نمونه سوالات

 7. مه رو می گوید

  سلام خوبین ؟….. خسته نباشید ….. من پایه دهم تجربی بزرگسالان هستم ….. هرچه قدر میگردم مطلبی که می خواهم رو پیدا نمیکنم ….. شما میدونید امتحانات امسال چجوری برگزار میشه ؟ حضوری با غیر حضوریه ؟… آخه مدرسه ی ما اعلام کرده حضوری ……. ممنون از پاسخگوییتون

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای مدارس عادی که قطعا غیر حضوری هست،برای شما رو نمی دونیم حقیقتا و تنها راهش اینه که از مدرسه سوال کنید

 8. آیناز می گوید

  سلام خسته نباشید. دروس نهایی دوازدهم انسانی 1400 رو لطف میکنید بگید؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام آیناز خانم گرامی
   همین برنامه امتحانات دوازدهم خرداد رو چک کنید کاملا مشخصه

 9. ندا می گوید

  سلام.من یکی از امتحانام رو خیلی بد دادم و حساب کردم حتی شاید تک ماده هم نتونم بزنم.
  پرسیدم گفتن که اگه بخوای شهریور بری امتحان بدی ، امسال حتی اگه کنکور قبول بشی هم نمیتونی دانشگاه ثبت نام کنی چون مدرک دیپلمت کامل نیست و تا اونموقع جواب کارنامه شهریور ماه نمیاد.ایا این حرفشون درسته؟ ینی من واقعا باید امسال قید دانشگاه رفتن رو بزنم و به امید سال دیگه بشینم؟؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام ندا خانم گرامی
   خیر درست نیست حرفشون
   شما وقتی فارغ التحصیل بشی،و قطعی شده باشه، دانشگاه هم یه فرصتی بهتون میده که مدرک رو ببرید

 10. مژگان می گوید

  سلام من پارسال امتحان دادم و فلسفه غایب بودم و امسال برای ورود ب دانشگاه میخوام خرداد امتحان بدم و دیپلممو کامل کنم و بزرگسال ثبت نام کردم و شنبه امتحان دارم اما نمیدونم کدوم کتابو باید بخونم امسال رو یا پارسال توروخدا اگه میدونین کمکم کنید

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مژگان خانم گرامی
   در دی ماه برای هر دو کتاب چاپ 97 و 8 سوال جداگانه طراحی شد
   و ما دقیقا نمی توانیم بگیم که کدوم رو بخونید،اگر کتاب جدید رو دارید از همون بخونید اگر نه که چاپ قدیم رو بخونید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]