تام لند 1400tamlandمازتام لند 1400

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

برنامه ریزی رایگان کنکور در عید نوروز 99 (تجربی + ریاضی + انسانی)

برنامه ریزی برای کنکور 99 در تعطیلات نوروز

برنامه ریزی رایگان جمع بندی کنکور در نوروز

برنامه ریزی رایگان جمع بندی 60 درصد کنکور 99

پی سی کنکور :در این مطلب می خواهیم برای شما داوطلبان عزیز کنکور 99 که می خواهید از عید نوروز به عنوان فرصت طلایی در دوره آمادگی کنکورتان استفاده کنید، برنامه ریزی مناسبی را آماده کرده ایم .هم چنین می توانید قبل از مطالعه و استفاده از این برنامه ریزی از روش مطالعه و نحوه برنامه ریزی عید نوروز کنکور 99 دیدن کنید تا بتوانید نتیجه مطلوب و درک بهتری از نحوه درس خواندن در نوروز داشته باشید.

 

ما دو نمونه برنامه ریزی داریم که به تناسب شرایط تان و پس از بررسی کامل می توانید یکی را انتخاب کنید :

 1- نمونه برنامه ریزی پیشنهادی اول کنکور عید نوروز 99 

نحوه استفاده از نمونه برنامه ریزی اول نوروز کنکور :

برنامه پیشنهادی برای عید تعطیلات نوروز در بهترین حالت، بیش از ۲۰ روز نیست، اما واقعیت اینجاست که عید نوروز بیشتر به خاطر موقعیت زمانی، یک نقطه عطف است و افرادی که در این برهه زمانی حرکت خود را اصلاح می کنند، در ادامه مسیر (حدود سه ماه باقی مانده)، در مقایسه با دیگران، وضعیت بهتر و مساعدتری دارند.

توجه داشته باشید که تعطیلات نوروز، دوران جبران کردن عقب افتادگی هاست، نه پیش افتادن از سرفصل های درسی؛ زیرا بعد از تعطیلات نوروز، دومینو وار، وارد رویدادهایی مثل آمادگی برای امتحانات نهایی می شوید که دیگر فرصتی برای مطالعه دروس پایه نخواهید داشت؛ پس در ایام نوروز، با محوریت جبران عقب ماندگی ها پیش بروید.

در اینجا یک برنامه پیشنهادی خدمتتان تقدیم می گردد؛ با ذکر این نکته مهم که همان طور که گفتیم، این یک برنامه پیشنهادی است و امکان دارد که برای این برنامه، عدهای مناسب و برای گروهی دیگر نامناسب باشد؛ برای مثال، اگر شما خیلی توانمند باشید یا در دروس مختلف عقب ماندگی های بسیار داشته باشید، شاید این برنامه برای شما مناسب نباشد و شما ترجیح دهید که مطالعه صبح را با درسی آغاز کنید که به آن علاقه بیشتری دارید تا انرژی لازم را برای طی روز داشته باشید.

در این برنامه، در درس های عمومی و اختصاصی علوم انسانی، مطالعه دروس پایه دهم و یازدهم را گنجانده ایم (در برخی از درسها مثل: ادبیات فارسی، برنامه به صورت مبحثی ارائه شده است. همچنین درس های عمومی رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی پایه دهم و یازدهم) را ارائه کرده ایم و برای درس های اختصاصی این دو رشته،ابتدا سراغ سال دهم رفته ایم که داوطلبان مدت زمان بیشتری از مطالعه آنها فاصله گرفته اند و سپس مباحث مهم و پر کاربرد یازدهم و دوازدهم را ارائه کرده ایم.

چند توصیه برای استفاده بهتر از برنامه ریزی

1. صبح ها ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه بیدار شوید و پس از صرف صبحانه، مطالعه خود را آغاز کنید؛ اما اگر از جمله افرادی هستید که نمی توانید صبح زود صبحانه میل کنید، می توانید بعد از مطالعه اول، صبحانه بخورید تا انرژی و توانایی ذهنی لازم را برای فراگیری مطالب درسی داشته باشید.

2. حتی اگر احساس می کنید که توانایی بسیاری دارید، از مطالعه پی در پی دروس خودداری کنید؛ زیرا ذهن شما برای درک و تثبیت مباحث درسی، نیاز به استراحت دارد.

3. امسال تعطیلات فروانی داشتید؛ پس اکنون تلاش کنید که تفریحاتی مثل تلفن همراه و تلویزیون را کنار بگذارید و فقط دو روز از عید را به خودتان مرخصی دهید، و در روزهای قبل و بعد از آن ، تا آنجا که می توانید، درس بخوانید.

4. اگر در پایان یک هفته متوجه شدید که بخش قابل ملاحظه ای از تصمیمات را اجرا نکرده اید، برنامه تان را بازبینی کنید و قسمت های کم اهمیت تر را حذف کنید.

5. هر قدر هم پایه درسی تان ضعیف باشد، هیچ درسی را به طور کامل حذف نکنید. در این گونه دروس می توانید مباحثی را بیابید که برایتان ساده تر باشد.

برنامه جمع بندی نوروز 99 ریاضی نظام جدید

تهیه کننده : نشریه پیک سنجش

برنامه جمع بندی نوروز 99 تجربی نظام جدید

تهیه کننده : نشریه پیک سنجش

برنامه جمع بندی نوروز 99 انسانی نظام جدید

تهیه کننده : نشریه پیک سنجش

 2- نمونه برنامه ریزی پیشنهادی دوم کنکور عید نوروز 99 

و حالا نمونه برنامه ریزی پیشنهادی دوم را با هم بررسی می کنیم:

نکته مهم : این نمونه برنامه ریزی دوم برای کنکور 98 تهیه شده،اما چون منابع کنکور 98 و کنکور 99 یکسان بوده ،مجددا می توانید در صورت بررسی از آن استفاده کنید.

برنامه جمع بندی نوروز 99 تجربی نظام قدیم

تهیه کننده : علی امین صادقیه

برنامه جمع بندی نوروز 99 ریاضی نظام قدیم

تهیه کننده : علی امین صادقیهبرنامه جمع بندی نوروز 99 تجربی نظام جدید

تهیه کننده : علی امین صادقیه

برنامه جمع بندی نوروز 99 ریاضی نظام جدید

تهیه کننده : علی امین صادقیه

 

نحوه استفاده از نمونه برنامه ریزی دوم نوروز کنکور :

این برنامه ریزی توسط علی امین صادقیه مشاور تحصیلی تهیه و تنظیم شده و برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور به رایگان منتشر شده است.مدت زمان این برنامه ریزی از 23 اسفندماه ماه شروع می شود تا 29 فروردین به طول می انجامد ،توجه داشته باشید که در صورت استفاده صحیح از این برنامه می توانید تا 60 درصد منابع کنکور را جمع بندی کنید و با خیال راحت تری با استقبال کنکور بروید.هم چنین قابل ذکر است که می توانید با استفاده از این برنامه در آزمون سنجش 30 فروردین ماه نیز شرکت کنید .

برای آشنایی با نحوه اجرای برنامه ریزی و استفاده از آن حتما فایل صوتی زیر را گوش دهید ، پیشنهاد می کنیم ابتدا فایل pdf برنامه ریزی را دانلود کنید و همراه با آن راهنمای استفاده را نیز گوش دهید.

 

 

نکته مهم :  این برنامه ریزی به صورت پیشنهادی و عمومی برای داوطلبان کنکور منتشر شده است ،می توانید برای اینکه حداکثر استفاده را ببرید آن را متناسب با شرایط خود شخصی سازی کنید. مجددا تاکید میکنیم شما عزیزان برای اینکه بدانید چگونه یک برنامه ریزی شخصی ویژه عید نوروز داشته باشید(اینجا) را بخوانید.

 

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=9991

ممکن است شما دوست داشته باشید
17 نظر
 1. امیر می گوید

  سلام خواهش میکنم اگه امکان داره جواب سوال منو بدین.من سربازم و از ۵ ماه پیش هم درس میخونم و هم خدمت سربازی رو انجام میدم.دارم برا کنکور ۱۴۰۰ میخونم.ولی واقعیتش نمرات نهایی من زیاد خوب نیستن.به نظرتون چقد احتمال داره تاثیر سوابق تحصیلی مثبت بمونه.همش فک میکنم قطعی باشه من نمیتونم قبول شم و فرصت ترمیم معدل هم ندارم.

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امیر جان
   با توجه به شرایط امکانش هست باز تاثیر معدل به تعویق انداخته بشه برای سال های بعدی منظورمون هست
   و اگر در هر صورت قطعی بشه باز هم احتمال لغوش هست،و در نهایت ناامید نباشید شما با ترمیم معدل می توانید تا حدی شرایط را بهبود دهید و سپس نمره کنکور شما نیز باز حرف آخر را خواهد زد
   اخبار کنکور 1400 :
   https://p30konkor.com/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%b1%db%8c-1400/

 2. مینا می گوید

  برنامه جامع که برا اردیبهشت میگین رو چجوری میتونم پیداکنم و همچنین برا کنکور 99هم قابل اجرا هست

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مینا خانم گرامی
   در لینک زیر موجوده :

   با توجه به اینکه شرایط امسال هم همانند پارسال بوده،بله میشه گفت قابل استفاده است ،ولی باز قبلش کامل بررسی کنید

 3. الناز می گوید

  ممنونم بابت راهنمایی تون :))

  1. پی سی کنکور می گوید

   موفق باشید

 4. الناز می گوید

  سلام
  من این برنامه رو از ۱۹ فروردین شروع کردم و الان از برنامه ۲۱ روز عقبم
  الآن هم برنامه اردیبهشت رو گذاشتین
  نمی دونم این برنامه رو ادامه بدم یا برنامه جمع بندی اردیبهشت رو انجام بدم
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

 5. النا می گوید

  سلام
  من این برنامه رو ۱۹. فروردین ماه دیدمو همون موقع شروع کردم به خوندن
  الآن ۲۱ روز از برنامه عقبم
  و اینکه برنامه جمع بندی اردیبهشت رو گذاشتین
  حالا نمی دونم این برنامه رو ادامه بدم یا طبق برنامه اردیبهشت پیش برم
  میشه لطفا راهنمایی کنین

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام النا خانم گرامی
   برنامه نوروز بیشتر برای تسلط برای پایه بود و برنامه ای که جدیدا قرار دادیم ،برنامه ای جامع هستش که بیشتر توجه به سال آخر پیش یا دوازدهم داره + مرور سریع پایه ،
   حالا بسته به شرایطتتون اینکه نظام قدیم هستید یا دوزادهم و یا اینکه چقدر به پایه تسلط دارید می توانید برنامه رو شخصی سازی کنید ولی در کل میشه پیشنهاد زیر رو داد :

   -برنامه ریزی نوروز تعطیلات زیاد داشت که راحت میشه، 5 تا 6 روز تعطیلات رو حذف کنید و با توجه به اینکه گفتید 21 روز عقبید شما میتونید در دو هفته پایه رو تموم کنید و تا 20 اردیبهشت و یا زودتر تموم کنید و سپس شروع کنید به مطالعه برنامه جامع جدید که اون رو هم تا 20 خرداد تموم کنید و کم کم شروع کنید به آزمون های سه روز یکبار و تحلیل کنید و تورق و مرور سریع داشته باشید تا برگزاری کنکور

   موفق باشید

 6. باران می گوید

  درووود بر شما وقتتون بخیر خیلی ازتون سپاس گزارم بابت برنامه جمع بندی، فقط برنامه ریزی تا کنکور رو ندارید؟؟؟ ای کاش اون رو هم لطف میکردید میزاشتین( تجربی نظام قدیم)

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام باران خانم گرامی
   ما هر برنامه ایی که مفید باشه برای داوطلبان قرار میدیم در سایت،و احتمالا باز هم ادامه خواهد داشت
   می توانید عضو کانال تلگراممون بشید تا سریعتر در جریان انتشار برنامه ریزی ها و مطالب قرار بگیرید
   موفق باشید

   1. باران می گوید

    بزرگوار بنده تلگرام ندارم اگه لطف کنین بفرمایین چه موقع برنامه رو قرار میدین من اون موقع سر بزنم

    1. پی سی کنکور می گوید

     سلام باران خانم گرامی
     در حال حاضر تاریخ مشخصی نداره
     هر وقت برنامه ریزی مناسبی و رایگان توسط مشاورین آماده بشه ما هم در سایت منتشر خواهیم کرد
     موفق باشید

 7. گل می گوید

  ببخشید فایل تجربی مشکل داره باز نمیشه

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   مجددا هم با سیستم کامپیوتری و موبایل تست شد و بدون مشکل باز شد،فرمت فایل pdf هستش برای باز کردن از نرم افزار های pdf خوان استفاده کنید
   موفق باشید

 8. آقای امیدوار می گوید

  سلام و عرض ادب

  انسانی نظام قدیم هم کشک !

  سپاس

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام آقای امیدوار عزیز
   ما از این بابت متاسفیم،قطعا اگر برای داوطلبای انسانی هم تهیه بشه ما منتشر می کنیم و از این نظر هیچ تفاوتی بین رشته ها وجود نداره
   می توانید در حال حاضر از همین برنامه ها برای دروس عمومی استفاده کنید و برای دروس تخصصی نیز به تناسب شرایطتتون شخصی سازی کنید
   موفق باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]