مشاوره کنکور idnovinتام لند 1400تام لندaka100

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

برنامه آندرویدی محدودکننده استفاده از گوشی موبایل برای کنکور

برنامه آندرویدی محدودکننده استفاده از گوشی موبایل برای کنکور

برنامه آندرویدی محدودکننده استفاده از گوشی موبایل برای کنکور

کاهش وابستگی به موبایل در سال کنکور با app detox

پی سی کنکور:گوشی و اعتیادی که امروزه اکثر مردم ما باهاش درگیر هستند و به خصوص جوانانی که هر روز در حال استفاده از فضای مجازی به خصوص تلگرام و اینستاگرام هستند.اما وقتی پای کنکور به وسط کشیده میشه قضیه فرق میکنه و اگه همینطوری ضربتی بخواهیم از گوشی موبایلمون استفاده کیم و ساعاتی زیادی رو براش وقت بگذاریم طبیعتا نتیجه دلخواهمون تو کنکور بدست نمیاد.

در سایت نیز قبلا مطالبی با عنوان های چطور موقع کنکور از گوشي فاصله بگيريم؟ و در دوره کنکور چگونه از فضای مجازی استفاده کنیم؟ منتشر شده که گفتیم که چجوری استفاده و اعتیاد به موبایل تون رو در سال کنکور کاهش بدین که می توانید روی آن ها کلیک کنید و مطالعه کنید. اما در این مطلب می خواهیم نرم افزار آندرویدی رو به شما بچه های کنکوری معرفی کنیم که بتونید یه جورایی استفاده از موبایل رو در سال کنکورتون محدود کنید.

برنامه آندرویدی محدودکننده استفاده از گوشی موبایل برای کنکور

این برنامه که اسمش app detox هستش برنامه ای برای محدود کردن استفاده از برنامه هایی که روزانه وقت زیادی رو از شما میگیرید اعم از اینستاگرام و تلگرام و سایر برنامه های موردنظرتون،و امکان تعیین مدت زمان استفاده از شبکه های اجتماعی توسط خود کاربر مهیا می باشد،مثلا شما می توانید تعیین کنید که روزانه 1 ساعت می توانید از تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید.امیدواریم که این برنامه براتون مفید باشه و بتونید راحت تر هم به درس و کنکورتون برسید و هم در یه حد قابل قبول بتوانید از گوشی نیز استفاده کنید.

می توانید فایل آپ آندرویدی را از طریق زیر دانلود کنید و یا از طریق گوگل پلی این برنامه را نصب کنید. و بعد از نصب نیر کافیه که از طریق تنظیمات گوشیتون به برنامه دسترسی بدین و داخل  خود برنامه هم یه تنظیماتی داره که کافیه اپلیکیشن هایی رو که میخواین محدود کنید براش مشخص کنید.

دانلود برنامه محدودیت استفاده از موبایل برای کنکور

 

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=7109

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]