بهترین منابع زیست شناسی کنکور 98

بهترین منابع زیست شناسی کنکور 98

بهترین کتاب زیست کنکور 98 نظام قدیم و جدید

سایت پی سی کنکور :خب کتابای مختلفی برای هر کدوم از درس ها وجود داره ما امروز به بررسی چند کتاب کمک درسی زیست با محوریت کنکور 98 می پردازیم،با توجه به اینکه کنکور98 دو سری سوال مخصوص نظام جدید و نظام قدیم برگزار میشه و چون نظام جدید با تغییر کتابها متحول شده طبیعتا باید کتاب های کمک درسی نیز آپدیت شوند که با انتشار امسال کتاب های دوازدهم کتاب های کنکور مخصوص نظام جدید نیز منتشر می شوند.

کتاب هایی رو که در این پست میخوایم بهتون معرفی کنیم مناسبترین کتاب های زیست کنکور نظام قدیم چند سال گذشته هستند و کنکوری های 98 هم تا تیرماه منتظر باشند که سری جدید همین کتاب ها منتشر شوند و از آن ها استفاد کنند. 

1-همایش زیست شناسی نشر دریافت

خب اولین کتابی که بررسی میکنیم کتاب زیست همایش نشر دریافت اثر دکتر عمارلو هستش یکی از دبیرای باتجربه زیست کشور که چند سال گذشته جزوه هاش تو اینترنت پخش شده بود،بالخره دست به قلم شد و این کتاب خوب رو روانه بازار کرد،کتاب بیشتر حاوی درسنامه و نکات ترکیبی بین دروس هستش که تو درسی مثل زیست واجبه این شیوه تدریس و در انتهای هر فصل هم تست های خوبی رو آماده کرده،کتابای همایش برای هر پایه جداگانه نوشته شده است.

بهترین منابع زیست شناسی کنکور 98

2-فاگو زیست 

فاگو زیست هم کتاب خوبیه که تو این دو سه ساله حسابی معروف شده نوشته ی فردین جوادی هستش،ولی مشکلی که هست اینه که حجم زیادی داره و کتاباش رو واسه هر مبحث جداگانه ای منتشر کرده از جمله:فاگوزیست آغازیان،فاگوزیست گیاهی،فاگوزیست پروتئین سازی و … پس در نتیجه خوندن این کتاب نیاز به وقت زیادتری داره.

بهترین منابع زیست شناسی کنکور 98

حالا برسیم به کتابای تستی واسه درس زیست کنکور 98

3- کتاب زیست میکرو گاج

کتابای میکرو گاج پیشینه ی خوبی دارند و موفق هم عمل کردند و تست هاش برای داوطلبان سطح متوسط بسیار خوب و مفید هستش و برای شروع تست زنی در درس زیست  میتونید از این کتاب استفاده کنید.

بهترین منابع زیست شناسی کنکور 98

4-کتاب زیست آی کیو گاج

کتابی که جدیدا اومده و بسیار هم پرفروش بوده ،همین کتاب زیست آی کیو گاج بوده که حاوی تست ها خوب و تا حدودی مشابه کنکور سراسری طراحی کرده و بررسی تست هاش خیلی به درصدتون تو این درس کمک میکنه.

بهترین منابع زیست شناسی کنکور 98

5-کتاب زیست نشر الگو

کتاب زیست نشر الگو نوشته اشکان هاشمی کتاب تستی بسیار مفیدی هستش،این کتاب هم با کتاب زیست آی کیو گاج میشه گفت تو یه سطحن و حتی کمی بالاتر از اون از لحاظ دشواری تست ها،حالا به تناسب توانایی هاتون و سلیقه تون می تونید از بین سه کتاب تست معرفی شده یکیو انتخاب کنید و با همون پیش برید.

بهترین منابع زیست شناسی کنکور 98

قابل توجه داوطلبان کنکور نظام جدید 98،ویرایش جدید کتاب ها مختص کنکور نظام جدید، پس از انتشار کتاب های پایه دوازدهم منتشر می شوند.

 

مشاهده منابع کمک درسی کنکور۹۸ ریاضی،تجربی وانسانی

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*