تاثیر معدل در کنکور مثبت می شود اما به یک شرط؟!

تاثیر معدل در کنکور مثبت می شود اما به یک شرط؟!

تاثیر معدل در کنکور مثبت می شود اما به یک شرط؟! پی سی کنکور: روز سه شنبه بالاخره رسید و کنکوری های مضطرب ، نگران نتیجه ی جلسه کمیسیون آموزش مجلس که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار می شد که در این جلسه به جزئیات طرح اصلاح قانون سنجش و پذیرش (تاثیر مثبت معدل در کنکور) پرداخته شد. اما با شروع بحث ها و بر خلاف انتظارات گویا صدای مافیا کنکور قوی تر بوده و با اعتراض دو نماینده عضو کمیسیون رای گیری طرح انجام نشد و رای گیری آن را به دو هفته دیگر موکول کردند.

روایت جلسه امروز از زبان دکتر لاشکی موافق طرح تاثیر مثبت معدل در کنکور سراسری

متاسفانه از ابتدای تصویب طرح تاثیر قطعی معدل در تیرماه امسال دانش آموزان و خانواده ها درگیر اثرات انکار ناپذیر این طرح شده اند.این طرح هیچ سنخیتی با عدالت آموزشی نداشته بر خلاف نظرات مسئولان آموزش و پرورش که اصرار به عدالت آموزشی و حذف کنکور در تصویب این طرح دارند. اما متاسفانه تصویب این طرح فقط به دنبال تامین منافع بعضی از ناشران سودجو و موسسات مافیایی و برخی از افراد مشاور نما بوده و هیچ منفعتی برای دانش آموزان ندارد همانطور که بارها سازمان سنجش نیز اعلام کرده که تاثیر قطعی معدل در کنکور اشکالات ریاضی فراوانی دارد و قطعا داوطلبان کنکور از آن ضربه می خورند.

 

تاثیر معدل در کنکور مثبت می شود اما به یک شرط؟!

بچه های کنکوری توجه داشته باشید الان بهترین زمان همدلی و اتحاد شماهاست،الان وقت جا زدن نیست،باید یاد بگیرید که نمی تونن آینده تون رو تغییر بدن بلکه فقط قراره خودتون سرنوشتتون رو تعیین کنید..میدونید هدف از این سر و صدای مافیای کنکور و مصاحبه های مختلف روزانه شون چیه؟! جوابش خیلی ساده ست اینکه ما داریم راه درست رو میریم. معلومه که به نفس نفس افتادن و فقط میخوان به ما تلقین کنن که کنار بکشیم،ولی ما باید این کار رو تمومش کنیم تا آخر ؛چجوری؟!

 

1- دیداری حضوری با نماینده شهرستان

هفته ی آینده مجلس تعطیله تقریبا و نماینده ها به شهرهای خودشون برمی گردن و این بهترین فرصته که باهاشون دیدار حضوری داشته باشید،هر جوری شده باید وقت حضوری بگیرید و به دیدنشون برید

با مدارک برید، بزارید متوجه بشن  و بررسی کنن که این ظلم کمی نیست واقعا ،حرف آینده نزدیک به یک میلیون دانش آموز هستش،اگر که  قبلا به دیدنشون رفتید، ایرادی نداره دوباره برید دیدنشون ازشون بخواین بهتون توجه کنند. به هیچ بیخیالش نشید بچه ها چون اگه این فرصت از دست بره معلوم نیست دوباره چقدر بشه روی مثبت شدن مجدد پیگیر بود.

بیشتر بخوانید  احتمال مثبت شدن تاثیر قطعی معدل در کنکور 98

کنکوری های عزیز این چند نکته مهم رو یادتون نره

1- اینکه بخواهید بیخیال بشینید و منتظر رفقات باشی خیانت به خودته،خیانت به آینده ته،اگه تو جا بزنی و فقط منتظر باشی بقیه کاری کنند همون چیزی میشه که نباید بشه این مصوبه نفعش برای همه ست ،یه دست صدا نداره پس همه باید با هم متحد باشیم تا نزاریم این ظلم جا بیوفته.

2- بچه های کنکوری نظام جدید و دوازدهمی ها هم توجه داشته باشند که این مصوبه نفعش فقط برای پشت کنکوری ها نیست،مشکلات و ضربه هایی که این مصوبه به نتیجه کنکورتون میزنه اونقدر زیاده که نمیشه گفت و اگه الان پیگیر نباشی،بعد کنکور تو میمونی و کلی افسوس پس از الان با رفیقات همراه شو و کمک کن که نزاریم مافیای کنکور به هدف خودش برسه

3- وقتی که برای این کارها میزارید مطمئن باشید ارزشش رو داره، به درس خوندنتون ادامه بدین و حتما در کنارش مراجعه حضوری و تماس تلفن با نماینده شهرتون و نمایندگان عضو کمیسیون آموزش داشته باشید

4-ما موفق می شیم نمیزااااااااریم مافیا به هدف خودش برسه ، کافیه بخواااااااااهیم  . . .

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود و تنها برای پاسخ احتمالی در نظر گرفته می شود.

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +