مشاوره کنکور idnovinتام لند 1400تام لندaka100

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

5 روز با حرف آخر و تغییر سرنوشت شما در کنکور 99

تغییر سرنوشت در کنکور 99

5 روز با حرف آخر هدیه ای از مجموعه حرف آخر

رپورتاژ آگهی : اگر به هر دلیلی در انتخاب محصولات حرف آخر تردید دارید و می خواهید قبل از اینکه با حرف آخر پیش بروید، روش های ما را ببینید پکیج 5 روز با حرف آخر را به صورت رایگان (فقط با پرداخت هزینه تولید و ارسال) در اختیار شما قرار می دهیم. این پکیج شامل 40 سوال قطعی کنکور می باشد یعنی 15 درصد کنکور! از هر درسی یک یا چند مبحث به صورت کامل تدریس شده و دارای تست و آزمونک می باشد تا خود را با روش های ما به صورت کامل محک بزنید. این محصول دارای یک کتاب رایگان نیز بوده و در پایان روز پنجم شما یک آزمون جامع از خود می گیرید. در طول این 5 روز مشاورین ما با شما در ارتباط هستند. برای تهیه این پکیج رایگان می توانید با دفتر مرکزی موسسه تماس بگیرید:

02166576182

02166566623

02166576371

 

موسسه حرف آخر با چه برنامه ای و چگونه به کمک ما می آید؟

یکی از وجوه تمایز حرف آخر با سایر موسسات آموزشی در کم کردن حجم دروس می باشد طوری که بدون حذف قسمتی از آن به صورت کامل تمام دروس را در 4 ماه می توانید مطالعه کنید. در این 4 ماه و با برنامه مطالعاتی حرف آخر شما علاوه بر آموزش کامل دروس، 7000 تست هم حل خواهید کرد! این برنامه بسیار دقیق بوده و با تمام جزئیات به دانش آموزان ارائه می شود. اگر در تبریز حضور دارید می توانید به صورت حضوری به دفتر مراجعه کنید و بدون پرداخت هزینه ای این برنامه را به صورت رایگان داشته باشید. همکاران ما در دفتر تبریز به صورت کامل جزئیات برنامه را به شما توضیح خواهند داد.

در برنامه 4 ماهه حرف آخر که توسط اساتید و مشاورین برجسته تنظیم شده، تایم های جبرانی نیز در نظر گرفته شده است. این برنامه به صورت حجمی می باشد و تمام نیازهای دانش آموزان را پوشش می دهد. به طور مثال برنامه یکی از مباحث زیست شناسی به صورت زیر می باشد. در این برنامه، مدت زمان مشاهده دی وی دی ها و تکمیل کتاب کار، روش علمی مطالعه و مدت زمان کل مطالعه در نظر گرفته شده است. در یک لوح فشرده تمام اساتید روش مطالعه دروس را به صورت کامل توضیح داده اند همچنین نحوه استفاده از برنامه به صورت تصویری و با استفاده از اسلایدهای آموزشی در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. برای دانلود برنامه 4 ماهه موسسه حرف اخر به سایت مرکزی موسسه با آدرس https://harfeakharpub.com  مراجعه نمایید.

حرف آخر

قیمت محصولات حرف آخر به چه صورت می باشد؟

موسسه حرف اخر از با تجربه ترین کادر اساتید برخودار است که آموزش ها و دوره های فراوانی جهت تسلط کامل بر روی نرم افزارهای ساخت انیمیشن جهت شهودی سازی مطالب گذرانده اند و مدت زمان زیادی را صرف ساخت بهترین انیمیشن ها و تبدیل مطالب کتاب درسی به انیمیشن کرده اند. از مثال هایی که می‌توان برای درک تاثیر انیمیشن و شهودی سازی در تدریس آورد اشاره به فیلم هایی است که ممکن است چند سال قبل آن را مشاهده کرده باشید و اکنون نیز صحنه های و قسمت هایی از آن را به یاد دارید و مقایسه آن با کتابی است که مدت زمان نه چندان زیادی آن را مطالعه کرده اید ولی مطالب آن کاملا برایتان کم رنگ شده است. و این تفاوت ماندگاری به دلیل انتقال مطالب شهودی به نیمکره راست مغز است که مدت ماندگاری آن چندین برابر بیبشتر از نیمکره چپ مغز می‌باشد.

 تبدیل مطالب به انیمیشن و تصویر کار بسیار وقت گیر و سنگینی است اما در موسسه حرف آخر و به همت اساتید مجموعه با هدف آسان نمودن یادگیری برای داوطلبان کنکوری از این امکانات استفاده شده است و آموزش به ساده ترین شکل ممکن در اختیار داوطلب قرار خواهد گرفت. اگر به لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید متوجه می شوید که قیمت هر کدام از محصولات با توجه به عوامل مختلف در نظر گرفته شده است. قیمت پکیج 5 روز با حرف آخر و پکیج محاسبات حرف آخر رایگان می باشد!

محصولات حرف آخر

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=12748

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]