تام لند

نگرش

تام لند

اخبار کنکور
مطالب کنکوری
امتحانات نهایی
جزوات آموزشی
سوالات کنکور
پرسش و پاسخ

از تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1400 چه خبر؟

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 1400
ثبت نام تکمیل ظرفیت تربیت معلم و دانشگاه فرهنگیان کنکور 1400

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای کنکور 1400 اظهار کرد: خیر امسال تکمیل ظرفیت نداریم، چرا که ظرفیت خالی وجود ندارد.

وی افزود: برای دانشگاه فرهنگیان ظرفیت خالی باقی نمی‌ماند و سهمیه‌هایی داریم که باید تأمین شود به عنوان مثال 3200 نفر در رشته‌های فنی و حرفه‌ای باید جذب می‌شدند که نتوانسته بودیم این کار را انجام دهیم و اکنون به ظرفیت‌های موجود اضافه شدند بنابراین بخشی از ظرفیت‌ها را بالاتر می‌بریم و دیگر تکمیل ظرفیت نداریم.

به گزارش تسنیم، با توجه به اطلاعیه مورخ 14 مرداد 1400 مندرج در سایت‌ سازمان‌ سنجش حداکثر سن مجاز برای انتخاب رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش 24 سال تمام است یعنی متولدین اول مهر 1376 به بعد و شرط سن تحت هر شرایطی تغییری نخواهد داشت.

مشاهده : شرایط دانشگاه فرهنگیان کنکور 1400

طبق دستورالعمل آموزش و پرورش درباره دستورالعمل انجام مصاحبه از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت به دانشگاه فرهنگیان و رجایی؛ انجام مصاحبه تخصصی باید همزمان با بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت صورت گیرد بنابراین ترتیبی اتخاذ شود که با شروع به بررسی صلاحیت‌های عمومی توسط هسته گزینش استان نسبت به انجام مصاحبه تخصصی به صورت همزمان اقدام لازم انجام شود و از موکول کردن مصاحبه تخصصی به روزهای پایانی مهلت تعیین شده به شدت خودداری شود.

با توجه به تقویم زمان بندی، بررسی صلاحیت‌های عمومی و مصاحبه اختصاصی معرفی‌شدگان دو برابر ظرفیت رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش در محدوه زمانی سه‌شنبه 2 شهریور تا روز پنجشنبه 18 شهریور 1400 در مراکز مجری مصاحبه انجام خواهد شد.معرفی شدگان به منظور اطلاع دقیق از تاریخ، زمان، مکان و گروه بندی انجام مصاحبه اختصاصی به تارنمای مرکز مجری مصاحبه که از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها تعیین می‌شود، مراجعه کنند.

نتایج مصاحبه از معرفی شدگان باید حداکثر تا ساعت 10 صبح روز شنبه 20 شهریور 1400 ارسال شود.

بر اساس جدول تعرفه‌های آزمون سراسری، داوطلبان معرفی شده برای هزینه مصاحبه مبلغ 65 هزار تومان را به حسابی که در زمان مصاحبه اختصاصی توسط ستاد مصاحبه استان اعلام می‌شود واریز کرده و سپس فیش واریزی را به مرکز مجری مصاحبه تحویل دهند.

از داوطلبانی که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته کرده‌اند مصاحبه اختصاصی انجام نمی‌شود لذا داوطلبان از واریز مبلغ فوق الذکر خودداری کنند، در غیر این صورت مبلغ واریزی قابل عودت نخواهد بود.

منبع : خبرگزاری تسنیم

 

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=7751

ممکن است شما دوست داشته باشید
84 نظر
 1. ناشناس می گوید

  باسلام باوجود خدارو شکر با عوض شدن این … احتمال تکمیل ظرفیت فرهنگیان است یا خیر

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام
   واقعا بی اطلاعیم چون خبری ندیدیم در این رابطه

 2. ناشناس می گوید

  باسلام آیا این …. که گفته تکمیل ظرفیت نداریم درسته یا خیر

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام
   تا الان که خبری نبوده و ایشون هم مقام مسئول بودند به هر حال

  2. پی سی کنکور می گوید

   سلام
   تا الان که خبری نبوده و ایشون هم مقام مسئول بودند به هر حال
   .

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- کامنت های مربوط به اشکالات و مشاوره درسی پاسخ داده نمی شود.

2- نظرات حاوی توهین، تحقیر و تمسخر به افراد یا سازمان ها دولتی یا خصوصی به هر شکلی تایید نمی شوند. 

3- نظرات شما پس از ارسال، در اولین فرصت تایید می شوند.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

:: ارسال کامنت به معنی پذیرفتن شرایط ارسال دیدگاه (مشاهده) می باشد. ::

X
[تام لند]