تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

جریمه ثبت نام کنکور | جریمه تاخیر در ثبت نام کنکور سراسری چقدره؟

جریمه تاخیر در ثبت نام کنکور
هزینه تاخیر در ثبت نام کنکور

پی سی کنکور : به دلایل مختلفی گاهی اوقات در مهلت ثبت نام کنکور نمی توانند پروسه ثبت نام کنکور خود را تکمیل کنند و باید در مهلت مجدد اعلامی از سوی سازمان سنجش در کنکور ثبت نام کنند، که از امسال جریمه تاخیر در ثبت نام کنکور نیز برای این داوطلبان اضافه شده که در ادامه می خوانید.

فاطمه زرین آمیزی، سخنگو و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمهیدات سازمان سنجش برای ثبت نام جاماندگان آزمون‌های سراسری، اظهار کرد: در هنگام ثبت نام آزمون‌های وزارت علوم همیشه افرادی هستند در موعد اعلام شده به دلایلی موفق به ثبت نام نمی‌شوند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: به این منظور تسهیلاتی برای این دسته از داوطلبان فراهم شده تا بتوانند اقدام به ثبت نام کنند. سخنگوی سازمان سنجش درباره هزینه ثبت نام توضیح داد: هزینه ثبت نام جاماندگان برای تمام آزمون‌ها شامل «کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی» بر اساس مصوبه دولت ۱۲۰ هزار تومان علاوه بر هزینه ثبت نام کنکور تعیین شده، است.

زرین آمیزی درباره فرصت جاماندگان برای ثبت نام، گفت: این فرصت تا زمان برگزاری آزمون‌ها ادامه ندارد و تا زمانی که فرآیند اجرایی آزمون شروع نشده باشد سازمان سنجش به داوطلبان اجازه می‌دهد برای ثبت نام با تاخیر اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: امسال هیات دولت مصوب کرده است برای تاخیر در ثبت نام در هر آزمون علاوه بر هزینه ثبت نام هزینه دیرکرد نیز اخذ ‌شود. هزینه همه ثبت نام‌ها همانند همیشه به حساب خزانه دولت واریز می‌شود./ شهرآرا نیوز

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=19246

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
  1. ناشناس می گوید

    یعنی چی که هزینه تاخیر گرفته میشود یعنی هر کنکور ۱۲۰ هزار تومان

    1. پی سی کنکور می گوید

      اگر شخصی در اون بازه ثبت نام اعلامی سازمان سنجش ثبت نام نکنه ،بله همینطوره باید در مهلت ثبت نام مجدد به علاوه هزینه ثبت نام 120 تومان هم جریمه پرداخت کنه

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]