تام لندپرشتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

جوان ترین و پیر ترین داوطلب کنکور 99

پیر ترین و جوان ترین داوطلب کنکور 99 معرفی شدند

جوان ترین و پیر ترین داوطلبان کنکور97

پی سی کنکور : در بین یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۳۳ شرکت کننده کنکور امسال، براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مسن ترین داوطلب کنکور ۹۹ متولد ۱۹ تیر ۱۳۱۶ ساکن استان اصفهان بوده و جوان ترین داوطلب نیز متولد ۲ شهریور ۱۳۸۴ ساکن شهر قدس استان تهران است که هر دو در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کرده اند.

به گزارش ایسنا، تعداد ۱۵۵ هزار و ۲۵۰ کارت برای آزمون صبح روز پنجشنبه در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و ۳۵۵ هزار و ۵۸۰ کارت نیز برای داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی که آزمون آنها نیز در صبح پنجشنبه ۳۰ مرداد برگزار می‌شود صادر شده است.

آزمون داوطلبان گروه علوم تجربی صبح روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه برگزار می‌شود که برای این داوطلبان ۵۹۴ هزار و ۲۵۹ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده که ۳۷۷ هزار و ۲۴ نفر آنها زن هستند. آزمون گروه آزمایشی زبان خارجی نیز صبح روز شنبه یکم شهریور ماه برگزار می‌شود که برای داوطلبان این گروه آزمایشی نیز ۱۷۴ هزار و ۴۱۲ کارت صادر شده است.

همچنین آزمون سراسری سال ۹۹ در ۳۹۲ شهرستان، ۳۳۰۰ حوزه امتحانی و ۱۵حوزه امتحانی خارج از کشور برگزار می‌شود.

به جز بسیج و ناظران وزارت بهداشت، ۱۷۵ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی در برگزاری کنکور سراسری مشارکت می‌کنند که این تعداد در سال ۹۸ بالغ بر ۷۰۰۰ نفر بود.

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد داوطلبان کنکور ۹۹ در مقایسه با سال ۹۸ ۲۷۱ هزار و ۱۳ نفر بیشتر است ./ایسنا

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=3870

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
 1. مهتاب می گوید

  سلام ..من پارسال یکی از امتحان نهایی های دوازدهمم رو مردود شدم…دیماه۹۸ که امتحان دادم قبول نشدم تیرماه همین امسالم امتحانمو قبول نشدم…بعد همین شهریور هم امتحان داشتم ولی بخاطر اینکه کنکور داشتم و نتونسته بودم اون درس رو مطالعه کنم..نرفتم امتحان بدم..وقتم کم بود..حالا استرس گرفتم که اگه دانشگاه قبول شدم در نیمه اول سال دانشگاه منو ثبت نام نمیکنه؟؟؟؟؟ یعنی ممکن دانشگاه فرصتی برای قبول شدن در اون درس بهم بده؟؟؟؟ تبصره هم نمیشه بزنم چون دوتا از درسای دیگم رو تبصره زدم…

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مهتاب خانم گرامی
   بهتر بود قبلا این درس رو پاس می کردید
   اگر دانشگاه روزانه باشه خیلی سخت گیره و بله ممکنه حتی ثبت نام تون نکنند ولی درصدی هم ممکنه بهتون فرصت بدن که بهمن مدرک رو ببرید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]