تام لند 1400tamlandمازتام لند 1400تحلیلازتحلیلازمازhamayesh

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

خرید و فروش سوالات کنکور آزمایشی قلم چی،سنجش،گزینه دو

خرید و فروش سوالات کنکور آزمایشی قلم چی،سنجش،گزینه دو

پی سی کنکور : برای موفقیت در کنکور و کسب آمادگی در آن نکات مختلفی مدنظر قرار می گیرد که یکی از آن ها شرکت در آزمون های آزمایشی است.این آزمون های آزمایشی معمولا به صورت دو هفته یکبار و یا سه هفته یکبار برگزار می شود.در این مطلب می خواهیم نگاهی کوتاه داشته باشیم به چرایی خرید و فروش سوالات آزمون های آزمایشی پس با ما همراه باشید.

متاسفانه طی یکی دو سال اخیر کانال ها و صفحات زیادی در فضای مجازی ایجاد شده اند که صرفا به فروش سوالات کنکور های آزمایشی موسسات برتر کشور قبل از برگزاری آزمون مشغول هستند. قیمت پاسخنامه هر آزمون از 5 هزار تومان تا 10 هزار تومان تخمین زده می شود.

نمونه ای از کانال های تلگرامی خرید و فروش سوالات آزمون های آزمایشی

متاسفانه در یکی دو سال اخیر برخی از داوطلبان کنکور این سوالات را خریداری و در دام این افراد کلاهبردار افتاده اند.به راستی چرا بعضی از کنکوری ها تمایل دارند پاسخ نامه سوالات را خریداری کنند در حالی که هیچ اجباری به شرکت در آزمون های آزمایشی از طرف آموزش و پرورش و سازمان سنجش نبوده و هدف از شرکت در این آزمون های آزمایشی تنها آمادگی بیشتر برای کسب نتیجه مطلوب در کنکور است.

برخی از داوطلبان به گمان اینکه می خواهند به نوعی کم کاری خود را جبران کنند و در جمع خانواده و دوستان سربلند باشند نسبت به خرید اینگونه سوالات اقدام می کنند.اما غافل از اینکه این ترفند تنها راهی برای فریب خود دانش آموزان بوده و با گرفتن نتیجه غیر واقعی،موجب اعتماد به نفس کاذب شده و نتیجه کنکورتان را به نابودی می کشاند.

به همه کنکوری های عزیز توصیه می کنیم به هیچ وجه در دام این افراد کلاهبردار نیفتید هم چنین می توانید با برنامه ریزی صحیح و پشتکار کاملا  در کنکور موفق شوید. هم چنین لازم است برخی از موسسات کنکوری نیز با امنیت بیشتری آزمون ها را برگزار کنند تا فضای رقابتی سالمی را شاهد باشیم.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=2396

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    خرید و فروش سوالات کنکور یه گناه بزرگی هست و حق الناس بر گردنش هست باعث ایجاد عدم عدالت و دلسردی دانش اموزان میشود سراع داریم کسی را که سوال خریده و رتبه 716 بدون تلاش و همهش تو کاناله برای اینکار و قبولی پزشکی اش صد در صد هست قلبم داره مسوزه از تلاشم که از من بهتر نبود نهایی هم تامین شد اینه عدالت

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]