اطلاعیه دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم برای کنکور 98

اطلاعیه دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم برای کنکور 98

اطلاعیه دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم برای کنکور 98

پی سی کنکور: آموزش و پرورش اطلاعیه ای را ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم شاخه نظری روزانه جهت ارسال مشخصات و سوابق تحصیلی به سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی منتشر کرد.

 

مرحله اول دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم کنکور 98

با عنایت به ثبت نام کنکور سراسری سال 98 در بهمن ماه سالجاری توسط سازمان سنجش آموزش کشور، ضرورت دارد نسبت به ارسال مشخصات و سوابق تحصیلی پایه دوازدهم نظام جدید طی دو مرحله در مدارس و مناطق آموزش و پرورش به شرح زیر اقدامات لازم معمول گردد مرحله اول( ارسال مشخصات): مدارس پس از اطمینان از صحت مشخصات و کامل بودن اطلاعات در سیستم مدرس (برنامه دانا)، از تاریخ 97/10/30 اطلاعات دانش آموزان خود را از گزینه «ارسال اطلاعات به سامانه امین » در سیستم مدرسه (دانا) دریافت و در سامانه دوره دوم متوسطه امین از طریق گزینه ارسال فایل مدرسه به سامانه » بارگذاری کنند. در این مرحله اطلاعات دانش آموزان دوره ضمن سال ۹۸-۹۷ روزانه به سامانه امین ارسال می گردد.

 

– مرحله دوم دریافت کد سوابق تحصیلی دوازدهم کنکور 98

مرحله دوم (ارسال سوابق تحصیلی): پس از امتحانات نهایی خردادماه ۹۸ و رسیدگی به اعتراضات لازم است مجددا اطلاعات از سیستم دانای مدرسه به سامانه متوسطه دوم امین ارسال گردد و عملیات فارغ التحصیلی بر طبق رویه جدیدی که برای دانش آموزان نظام جدید دوره دوم متوسطه اعمال خواهد شد اجرا شود.

 

– تذکرات مهم:

به نحو مقتضی به دانش آموزان پایه دوازدهم داوطلب کنکور سراسری ۱۳۹۸، اطلاع رسانی شود که :

۱- دانش آموزان ملزم هستند تا قبل از ۱۰ بهمن 97 به سامانه سوابق تحصیلی به آدرس http://dipcode.medu.ir مراجعه نموده و پس از اطمینان از صحت مشخصات شناسنامه ای اقدام به دریافت کد سوابق تحصیلی نمایند.

۲- دانش آموزان، در صورت مشاهده مغایرت مشخصات شناسنامه ای در سامانه سوابق تحصیلی، از تأييد اطلاعات جدا خودداری نموده و در اسرع وقت جهت اصلاح آن به مدرسه مراجعه نمایند.

٣- مدارس قبل از ارسال اطلاعات به سامانه امین، از صحت مشخصات شناسنامه ای دانش آموزان اطمینان حاصل نمایند.

 

برای دیدن راهنمایی بیشتر درباره چگونگی مشاهده اطلاعات در سامانه سوابق تحصیلی و دریافت کد سوابق تحصیلی حتما مطلب زیر را ببینید :

مشاهده راهنمای عملی دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 98

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. نگارغمگین می گوید

    من نظر خاصی ندارم

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*