تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

رمز موفقیت در روزهای آخر کنکور از نگاه رتبه 3 کنکور انسانی96

رمز موفقیت در روزهای آخر کنکور از نگاه رتبه 3 کنکور انسانی96

 

علی مهرایی رتبه 3 کنکور گروه علوم انسانی در گفتگو با ایسکانیوز درباره روزهایی پایانی کنکور و رموز موفقیت خود در کنکور گفت: امسال به دلیل قرار گرفتن دو هفته پایانی کنکور در ماه مبارک رمضان درس خواندن سخت تر است و پارسال در دو هفته آخر قبل از کنکور یک دور همه کتاب ها را خواندم که همه مطالب را دوره کرده باشم و مرور آخر فقط برای کم کردن استرس است ،تا قبل از عید روزی 5 ساعت مطالعه داشتم اما بعد از عید روزی 8 ساعت به طور مداوم درس می خواندم.

 

رتبه 3 کنکور گروه علوم انسانی افزود:در هفته های آخر در آزمون های جامع شرکت می کردم ولی کلاس کنکور نمی رفتم و استفاده از کلاس کنکور واقعا بستگی به مدرسه ، شیوه و نحوه تدریس در مدرسه دارد و مدرسه ما از سطح علمی بسیار خوبی برخوردار بود که نیازی به کلاس کنکور نداشتم.

دانشجوی حقوق دانشگاه تهران در ادامه تصریح کرد: بزرگترین رمز موفقیت ام ابتدا توکل به خدا بود و ثبات مداوم در مطالعه ،با اینکه زیاد درس نمی خواندم اما چون در دوسال به طور مداوم مطالعه مشخص داشتم در کسب موفقیت ام در کنکور بسیار مهم بود.

مهرایی تاکید کرد: اگر فرصتی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور برایم فراهم شود برای کسب مدارج بالاتر دانشگاه های دیگر دنیا را تجربه خواهم کرد اما دوست دارم بعد از کسب علم به ایران برگردم و به مردم وطنم خدمت کنم.

وی در پایان متذکر شد:آخرین توصیه ام به دانش آموزان توکل به خدا و عدم توجه به هر آنچه در آزمون های گذشته اتفاق افتاده است و اگر در درسی عقب ماندند به خود استرس وارد نکنند و همه توان و تمرکز خودشان را بر روی دروسی که تسلط دارند بگذارند.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=3141

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]