تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

نتایج کنکور سراسری 1400 + زمان اعلام نتایج نهایی و اولیه کنکور ۱۴۰۰

 

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1400
نتایج بدون کنکور و کنکور سراسری 1400

پی سی کنکور : اعلام نتایج کنکور سراسری 1400 و دانشگاه آزاد مرحله پایانی آزمون سراسری داوطلبان می باشد. که امسال با توجه به حواشی مختلف کرونا تعویق های چند باره زمان برگزاری کنکور 1400 وضعیت عجیبی رقم خورد.

آخرین اخبار نتایج کنکور سراسری را در زمان اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 1400 مشاهده کنید

برخی از افراد که زحمت زیادی کشیده‌اند، هر روز، ساعت و دقیقه بعد از کنکور برایشان سرشار از استرس اعلام نتایج اولیه و رتبه‌ای است که کسب می‌کنند. در مقابل، دسته‌ای که چندان خود را به آب و آتش نزده‌اند، در این دوران هم کک‌شان نخواهد گزید. می‌گویند: هر چه شد، شد! لذا، جنس دانشگاه، کدام دانشگاه و کدام شهر چندان برایشان اهمیت ندارد و به قول معروف «تو باغ نیستن.»

پساکنکور هم مانند بسیاری دیگر از ایام زندگی مختصات ویژه خود را دارد،احساسی آمیخته از فشار، هیجان، اشتیاق، ترس (برای برخی) بی‌برنامه بودن، بدون هدف بودن، حوصله سَربَر و مانند اینها. قبل از این که کنکور را بدهید هزار برنامه ریز و درشت ردیف می‌کنیم. از برنامه‌های ورزشی گرفته تا مسافرت و تفریح و مانند آن. شاید همین مسائل پیش افتاده در دوران پساکنکور هرگز تکرار نشود و روزی به خاطراتی فراموش نشدنی که بعد‌ها از آن‌ها بسیار یاد کنید، تبدیل شوند.

در ادامه با آخرین اخبار زمان و تاریخ دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 1400 همراه خواهیم بود.

– زمان اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۰

نتایج کنکور 1400 ، با تاخیر در هفته اول مهر اعلام می شود

بروز رسانی : 21 شهریور

به اطلاع متقاضیان آزمون سراسری می رساند، باتوجه به شرایط فراگیر کرونا در کشور و تعطیلی چندروزه مصوب ستاد ملی کرونا در اوائل شهریور ماه، و ایجاد محدودیت برای تردد بین شهرها و استانها برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی و انجام مصاحبه برای متقاضیان رشته های دارای شرایط خاص (شامل: دانشگاههاي شهيد مطهري، شاهد، علوم قضايي، صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، علوم‌پزشكي بقيه‌الله (عج)، علوم پزشكي ارتش، رشته دكتري پيوسته بيوتكنولوژي دانشگاه تهران، رشته مديريت بيمه اكو دانشگاه علامه‌طباطبائي، دانشكده غيرانتفاعي رفاه، غير انتفاعي امام رضا (ع)- مشهد، دانشگاه جامع امام حسین (ع)، رشته هاي تحصيلي كارداني و کارشناسی فوريتهای پزشكي پیش بیمارستانی دانشگاههاي علوم پزشكي و كدرشته‌هاي تحصيلي‌ دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي –تهران) طبق برنامه ریزی این سازمان در زمان مقرر برگزار نگردید که این موضوع باعث تاخیر در ارسال نتایج به این سازمان شده است.

لذا با توجه به موارد فوق، نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1400 در هفته اول مهرماه در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

 


نتایج کنکور 1400 ، 27 شهریور به بعد اعلام می شود

بروز رسانی : 19 شهریور
زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش ، اظهار کرد: نتایج نهایی آزمون سراسری ۱۴۰۰ از ۲۷ شهریور به بعد یا به عبارتی هفته آخر شهریور اعلام می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: در کنکور سراسری ۱۴۰۰ از میان یک میلیون و ۸۲ هزار و ۹۰۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته تنها ۵۲۳ هزار و ۶۷۱ نفر انتخاب رشته کردند./باشگاه خبرنگاران جوان


 

اگر از نتایج کنکور 1400 راضی نبودید !

اگر از نتایج کنکور 1400 راضی بودید و با توجه به رتبه تان تردید ندارید در دانشگاه‌های مورد انتظارتان پذیرفته خواهید شد که جای شکرگزاری دارد.به هر دلیل امکان دارد وقتی نتایج این رقابت اعلام شد، مطابق با انتظارتان نباشد. اگر چنین شد، به نظر نمی‌رسد دنیایی به آخر رسیده است. یعنی، اگر روزی نتایج این رقابت بزرگ اعلام شد و شما در حد انتظار ظاهر نشدید و نتیجه دلخواه را به دست نیاوردید، بهتر است شرایط زندگی شخصی‌تان را بسنجید.

در صورتی که حتما تمایل دارید وارد دانشگاه شوید و رتبه دانشگاه موردنظرتان را نیاورده‌اید، راهی جز رفتن دانشگاه‌های در سطح پایین‌تر را نخواهید داشت. البته در دانشگاه می‌توانید جبران مافات کنید. اما در حالی که شرایط مختلف فراهم باشد، به نظر می‌رسد، بهترین کار، برنامه‌ریزی دوباره است. ناگفته نماند برای این کار باید اراده‌ای قوی داشته باشید و پیشنهاد می کنیم حتما مطلب پشت کنکور ماندن برای 1400 را بخوانید.

 

– اخبار اعلام نتایج اولیه کنکور 1400

خدایی؛ رئیس سازمان سنجش: نتایج اولیه کنکور به صورت کارنامه حوالی دهم مرداد ماه در سایت سازمان سنجش اعلام میشود و انتخاب رشته افراد مجاز نیمه اول مرداد آغاز خواهد شد.

هر یک از داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1400 می‌توانند به منظور اطلاع از نتیجه آزمون خود و مشاهده کارنامه نتایج اولیه کنکور 1400 و تهیه پرینت از آن به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد و یا شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه اقدام کنند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شده‌اند، می‌توانند پس از انتشار دفترچه آن را از طریق لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 دریافت نمایند.

 

 

بروز رسانی شده در 3 مرداد 1400

نتایج اولیه کنکور تا دوشنبه 11 مرداد اعلام می شود

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون سراسری ۱۴۰۰ تا دوشنبه آینده اعلام خواهد شد. به این ترتیب، داوطلبان مجاز اعلام شده، از نیمه اول مرداد ماه می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه نتایج اولیه کنکور این هفته اعلام نمی شود، تصریح کرد: نتایج اولیه آزمون سراسری به صورت کارنامه تنظیم شده و در هفته آینده یعنی دهه اول مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از نیمه اول مرداد ماه می توانند نسبت به انتخاب رشته در آزمون سراسری اقدام کنند./ خبرگزاری ایسنا و مهر

نتایج اولیه 1400 اعلام شد :

http://srv2000.sanjesh.org/KrnSar140005

منابع : پی سی کنکور – پیک سنجش – باشگاه خبرنگاران – فارس – خبرگزاری صدا و سیما

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=8825

ممکن است شما دوست داشته باشید
362 نظر
 1. پريسا٧٦ می گوید

  سلام ببخشيد زمان دقيق اعلام نتايج كيه ؟؟
  روز دقيقش رو ميخوام ميدونم كه توي اين هفته مياد

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام پریسا خانم گرامی
   واقعا یهویی هستش، ولی احتمال بیشتر میدیم که اواسط هفته یا اواخر هفته باشه

 2. زهرا می گوید

  سلام روز خوش کی جواب کنکور میاد وچطور میتونیم جواب کنکورمونو ببینیم ؟ راهنمایی کنید ممنون

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام زهرا خانم گرامی
   گفته شده در این هفته نتایج میاد حالا ممکنه اواسط هفته یا اواخر هفته بیاد
   لینک نتایج میاد روی سایت سنجش و از طریق مشخصاتتون می توانید نتیجه تون رو ببینید

 3. ناشناس می گوید

  سلام چطور میتونیم نتیجه کنکور مونو ببینیم راهنمایی کنید ممنون

 4. مهسا می گوید

  نظر شخصی من شاید شما به راحتی میگوید همه چیز به دانشگاه ختم نمیشه ولی برای یک دختری دریک خانواده متوسط به سختی پول کتاب سی تهیه میکنه واطرافیان فقط ظاهر امر میبین وهروز سرکوب میکونن بچه های خودشان تورفاه بودن وپدر بادیدن همچین صحنه های هروز به دخترش بد بگه ..‌..‌واقعا شما میتوانید روحیه داشته باشید یا مسولان بدون در نظر گرفتن هزار چیز بیایند سوالها اینطوری بدن ظلم به چی میگید این بزرگترین ظللمی که به بچه های زیر فقر میشه

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مهسا خانم گرامی
   نظرتون رو قبول داریم
   اما نباید نا امید باشید، درصد کمی از جامعه در رفاه هستند اما قطعا همگی نیز جزو افراد موفق نیستند، و خیلی ها هم از فقر و زیر خط فقر خودشون رو رسوندن بالا، اگر کنکور رو توانستید که انشاالله موفق باشید، اگر کنکور هم به هر دلیلی نشد سعی کنید مهارتی رو یاد بگیرید که بهش علاقه داشته باشید، هم براتون درآمد داشته باشه، توکل به خدا انشاالله مسیر براتون روشن هست

 5. هانا می گوید

  با چه رتبه ای میشه رفت دانشگاه ازاد پرستاری!!!!

  1. پی سی کنکور می گوید

   برای هر دانشگاهی رتبه ها متفاوت هست، از اینترنت ببینید

 6. همایون می گوید

  با استرس این دوران چیکار کنیم؟ من شبا کابوس میبینم که رتبم بد شده کل روز فکرم درگیره، اصلا لذت بخش نیست این یه ماه

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام همایون عزیز
   شما تلاش خودتون رو کردید، باقی رو به خدا واگذار کنید و این یک ماه رو اصلا به درس فکر نکنید

 7. مهدی می گوید

  سلام چند روز دیگه نتیجه اولیه کنکور میاد

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مهدی عزیز
   8 تا 10 مرداد رو باید منتظر اعلام نتایج اولیه بود

 8. ngar می گوید

  بله بدون کنکور

 9. ngar می گوید

  اره مثلا کنکور مجاز نشی ملی هارو
  و با سوابق ک میشه دانشگاه روزانه رفت
  بری روانشناسی
  میشه؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   برشته های با معدل نیازی به کنکور ندارند و بر اساس معدل شما گزینش میشید و مشکلی برای قبولی روزانه شما در بدون کنکور نیست

 10. ngar می گوید

  سلام لطفا هر کسی میدونه جواب بده

  آیا با سوابق تحصیلی در رشته تجربی میشه وارد رشته روانشناسی دولتی شد؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام نگار خانم گرامی
   منظورتون بدون کنکور هستش؟

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]