تام لند 1400tamlandaka100تام لند 1400منتا

تستر eduماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

قبولی های کنکور 99 ورودی مهر هستند یا بهمن ماه؟

زمان ثبت نام قبولی های کنکور 99 کی است؟

زمان ثبت نام قبولی های کنکور 99 کی است؟ (ورودی مهر یا بهمن؟)
زمان پذیرش قبولی های کنکور 99

پی سی کنکور : کنکور سراسری 99 نیز تحت تاثیر کرونا قرار گرفت و تاریخ برگزاری آن نیز تغییر کرد و اواخر مرداد ماه موکل شد. حال با توجه به مراحل مختلف اعلام نتایج اولیه و سپس انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی سبب شده اند که آیا چه زمانی قبولی ها و پذیرفته شدگان کنکور 99 می توانند در دانشگاه ثبت نام کنند؟ آیا قبولی های کنکور 99 ورودی مهر هستند یا بهمن ماه . در ادامه با همراه باشید تا آخرین اخبار در این زمینه را بررسی کنیم.

 

نظر معاون وزیر علوم درباره زمان بازگشایی ترم جدید دانشگاه ها در سال 99

توصیحات معاون وزیر علوم درباره ترم جدید ثبت نام داوطلبان کنکور 99
نظر معاون وزیر علوم درباره ترم مهر یا بهمن

در خصوص زمان بازگشایی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه‌ها در ترم آینده گفت: تصمیم ستاد آموزش عالی است که ترم آتی را در زمان مقرر خود بازگشایی کند اما برای دانشجویانی که جدیدالورود هستند وضعیت شروع آموزش این دانشجویان بستگی به تاریخ اعلام نتایج آزمون و امکانات دانشگاه‌ها برای پذیرش آنها خواهد داشت.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به شرایطی که ایجاد شد دانش آموختگی تعدادی از دانشجویان یک ترم به عقب می‌افتد و بسیاری از این افراد دانشجویان خوابگاهی هستند لذا این مشکل برای بسیاری از دانشگاه‌ها که درصد دانشجویان غیربومی آنها زیاد است و از خوابگاه‌ها استفاده می‌کنند یک مسئله جدی است و ممکن است نتوانند این را مدیریت کنند که دانشجویان جدیدالورود را اسکان بدهند.

معاون آموزشی وزیر علوم همچنین تاکید کرد: این یک گزینه است که ترم آینده دانشجویان جدیدالورود برای دانشگاه‌هایی که با مشکل اسکان خوابگاهی دانشجویان مواجه هستند را از بهمن ماه سال آینده شروع کنیم.

دکتر خاکی صدیق خاطرنشان کرد: پارامتر دیگر بازگشایی سال تحصیلی جدید دانشجویان، زمان اعلام نتایج آزمون‌ها است و به تبع آن تصمیم گیری خواهد شد.

 

نظر سخنگوی سازمان سنجش درباره ورودی بهمن یا مهر ماه قبولی های کنکور 99

نظر سخنگوی سازمان سنجش درباره ورودی بهمن یا مهر ماه قبولی های کنکور 99

فاطمه زرین‌آمیزی گفت : بر اساس زمان بندی اعلام نتایج، پس از برگزاری آزمون پروسه انتخاب رشته و اعلام نتایج را انجام می‌دهیم. برخی رشته‌ها نیمه متمرکز بوده و آزمون‌های عملی دارند و قطعاً تاخیر در اعلام نتایج داریم.

دانشگاه‌ها در نیمسال دوم فارغ التحصیل نداشتند بنابراین ممکن است شرایط پذیرش در نیمسال اول را نداشته باشند و پذیرش در بهمن ماه انجام شود.

 

منابع : خبرگزاری ایسنا و تسنیم

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=14597

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]