زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 – (مهلت ثبت نام کنکور ۹۹)

زمان شروع ثبت نام کنکور 99 

زمان ثبت نام کنکور 98

تاریخ ثبت نام کنکور 99 نظام جدید و قدیم

پی سی کنکور: در این مطلب می خواهیم برای شما کنکوری های عزیز 99 جزئیات اولیه ثبت نام کنکور 99 را منتشر کنیم. همانطور که قبلا در مطلب نحوه طراحی سوالات کنکور 99 منتشر شده ،روش برگزاری کنکور 99  و زمان برگزاری کنکور 99 همانند کنکور 98 خواهد بود. به این صورت که برای داوطلبان نظام جدید هم برای فارغ التحصیلان داوطلبان نظام قدیم کنکور حداگانه برگزار می شود،

کنکور سراسری 99 به منظور پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه، نوبت دوم یا شبانه، نیمه حضوری مجازی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی و همچنین کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

ثبت نام کنکور سراسری سال 99 برای پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود.

متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت ثبت نام در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترسی خواهد بود و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام  کنکور سراسری 99 به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 99

پيرو اطلاعيه‌ مورخ 98/11/16، ضمن اعلام اصلاحات دفترچه راهنماي ثبت‌نام شركت در آزمون سراسري سال 1399 «به شرح ذيل اين اطلاعيه»، بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون مذكور براي‌ پذيرش در رشته‌هاي با آزمون در دوره‌هاي روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نيمه‌حضوري، مجازي، پرديس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي، دانشگاه‌ پيام‌ نور (آموزش از راه دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ و همچنين رشته‌هاي تحصيلي با آزمون دانشگاه آزاد اسلامي مي‌رساند كه به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (98/11/24) براي ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه تا روز يكشنبه مورخ 98/11/27 نيز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون اقدام نمايند.

لذا متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذكور اقدام نمايند.

 

زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 برای تمام رشته های زیر از 16 بهمن 98 شروع و تا 24 بهمن 98 ادامه خواهد داشت.

زمان ثبت نام کنکور 99 ریاضی 

زمان ثبت نام کنکور 99 تجربی 

زمان ثبت نام کنکور 99 انسانی 

زمان ثبت نام کنکور 99 هنر

زمان ثبت نام کنکور 99 زبان

تذكرات مهم ثبت نام کنکور 99 :

1- اخذ ديپلم نظام آموزشي جديد 3-3-6 حداكثر تا تاريخ 99/06/31، دارا بودن مدرك پيش‌دانشگاهي و يا اخذ مدرك پيش‌دانشگاهي حداكثر تا تاريخ 99/06/31 و يا دارا بودن ديپلم نظام قديم و يا مدرك كارداني (فوق ديپلم) براي كليه داوطلبان الزامي است.

2- دارندگان ديپلم فني و حرفه اي و كاردانش كه فاقد مدرك پيش دانشگاهي يا كارداني هستند حق ثبت‌نام در آزمون سراسري سال 1399 را ندارند و در صورت ثبت نام در آزمون به عنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

3- براساس ضوابط، دانشجويان دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي در صورتي مي‌توانند در آزمون سراسري سال 1398 ثبت‌نام و شركت نمايند كه اولاً واجد شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون مذكور باشند و ثانياً حداكثر تا تاريخ 98/12/25 نسبت به انصراف قطعي از تحصيل اقدام نمايند. بديهي است كه داوطلبان مذكور، در صورت عدم انصراف قطعي از تحصيل تا تاريخ تعيين شده، در صورت موفقيت و قبولي در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصيل در رشته قبولي جديد خود نيستند و به عنوان داوطلب متخلف تلقي خواهند شد.

تبصره: پذيرفته‌ شدگان‌ دوره‌هاي‌ روزانه‌ آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1398 (اعم‌ از رشته‌هاي‌ متمركز يا نيمه‌متمركز) در صورت ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1398، ضمن رعايت موضوع تاريخ انصراف، توجه داشته باشند كه منحصراً مجاز به انتخاب رشته در دوره‌هاي غير روزانه (نوبت دوم «شبانه»، نيمه‌حضوري، پيام نور، غير انتفاعي، پرديس خودگردان، مجازي و رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي) بوده و فقط در اين دوره‌ها گزينش خواهند شد.

5- لازم به توضيح است اطلاعات مربوط به رشته‌هايي كه در سال 1399 پذيرش آنها صرفاً با سوابق تحصيلي (بدون آزمون) انجام مي‌گردد در تاريخ 98/11/17 از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان منتشر شده است. داوطلباني كه تمايل به پذيرش در اين رشته‌ها دارند نيازي به ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1398 نخواهند داشت.( مشاهده میزان تاثیر معدل در کنکور 99)

 

 

مدارك مورد نياز براي ثبت‌نام در کنکور 99 :

داوطلبان مي‌بايست پس از مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور 99 مدارك يا اطلاعات لازم مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام، از جمله فايل عكس اسكن شده را براساس توضيحات مندرج در دفترچه آماده نمايند.

داوطلبان، در صورت تمايل به ويرايش اطلاعات ثبت نامي، لازم است كه با وارد نمودن اطلاعات درخواستي نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي بر اساس دستورالعمل به شرح ذيل اقدام نمايند.

الف- آن دسته ازداوطلباني كه مشمول سوابق تحصيلي نيستند، اجازه ويرايش كليه اطلاعات ثبت‌نامي خود را دارند.

ب- آن دسته ازداوطلباني كه مشمول سوابق تحصيلي هستند، اجازه ويرايش اطلاعات خود را دارند؛ اما اجازه ويرايش اطلاعات سوابق تحصيلي را نخواهند داشت.(نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی برای کنکور 99)

توجه: شرايط و ضوابط ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري، در دفترچه راهنماي شماره 1 آزمون درج شده است و هرگونه‌ تغيير‌ در شرايط و ضوابط ثبت‌نام اين آزمون، به صورت اطلاعيه رسمي از طريق‌ نشريه پيك‌‌سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد.

ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني: www.sanjesh.org يا با شماره‌ تلفن گوياي‌: 42163 (كد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.

 

همچنین برای دیدن زمان برگزاری کنکور سراسری 99 اینجا را کلیک کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
59 نظر
 1. مهسا می گوید

  سلام
  تاریخ دقیق ثبت نام کی مشخص میشه؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مهسا خانم گرامی
   پس از برگزاری کنکور 98 و در اواخر تابستان زمان ثبت نام کنکور 99 مشخص خواهد شد
   موفق باشید

 2. نیما می گوید

  دکتر هامون سبطی گفتن برای کنکور های ۹۹ و ۱۴۰۰ هم تاثیر معدل مثبت خواهد بود.ایشون چن روز پیش در جلسه ای که در شورای انقلاب فرهنگی حضور داشتن.امیدواریم همین طور بلشه

 3. نیما می گوید

  سلام آموزش و پرورش یک طرحی رو تصویب کرد که نظام آموزش قدیم تا پایان سال تحصیلی ۹۸_۹۹ اجرا خواهد شد یعنی امثال برای ترمیم معدل میتونیم ثبت نام کنیم

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام نیما جان
   بله با توجه به این توضیحات باز هم ترمیم معدل نظام قدیم با همون دروس برگزار میشه

 4. امیر می گوید

  لطفا منو راهنمایی کنید.من نظام قدیم بودم قراره اسفند ماه به خدمت اعزام بشم.میخام کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم.راستش معدلم زیاد خوب نیس .الان موندم وقت بزارم برای ترمیم معدل یا تا موقع اعزام کتابای دهم و یازدهم رو تموم کنم.از یک طرف هم میشنویم که تاثیر معدل مثبت باقی میمونه چون ۹۰ درصد داوطلبان و خانوادهاشون اعتراض میکنند.اگه خدمت هم برم دیگه نمیتونم ترمیم معدل شرکت کنم.میشه شما منو راهنمایی کنید.آقای دکتر هامون سبطی هم تو کانال تلگرامیشون گفتن بچه ها نگران کنکور ۹۹ و ۱۴۰۰ نباشند تاثیر معدل مثبت خواهد بود

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امیر جان
   اگر امکانش رو دارید ما پیشنهادمون ترمیم معدل هست،ومی توانید در کنارش درس زیست و شیمی نظام دهم و یازدهم رو هم مطالعه کنید

 5. امیرحسین می گوید

  سلام. خسته نباشید.
  در بخش تذکرات مهم مورد دوم نوشته شده که دارندگان دیپلم فنی حرفه‌ای که فاقد پیش دانشگاهی یا کاردانی هستند نمیتونن در کنکور ۹۹ شرکت کنند.
  من در حال حاضر دوازدهم فنی حرفه ای هستم. و به ما گفتن که پیش دانشگاهی یا کاردانی نداریم.
  آیا میتونم در کنکور ۹۹ شرکت کنم؟
  خیلی ممنون.

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام امیر حسین جان
   بله شما که دانش آموز دوازدهمی هستید و نظام جدید هستید مشکلی برای شرکت در کنکور 99 ندارید،این مورد که گفته شده برای داوطلبان نظام قدیم است

 6. Masoud می گوید

  سلام
  من دانشجوی ترم پنج پیام نور هستم و تا الان هیچ واحد درسی در دانشگاه پاس نکردم و قصد شرکت در کنکور سراسری 99 رو دارم . میخواستم ببینم میتونم تو کنکور 99 شرکت کنم ؟؟؟؟ و اینکه اگه میتونم کی باید از دانشگاه نصراف بدم؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مسعود جان
   بهتره یه مراجعه به دانشکده داشته باشید و بررسی کنید که یه وقت اخراج نشده باشید،در کل اگر هنوز دانشجو باشید شما می توانید در کنکور 99 شرکت کنید و همین که سال آینده قبول شوید مهرماه انصراف خواهید داد

 7. رسول می گوید

  نظرت رو اینجا بنویسید
  سلام لطفا یکی راهنماییم کنه.من یه دیپلم ردی هستم چند تا واحدم مونده میخوا توی کنکور ۹۹شرکت کنم آیا میشه یا باید یه ساله دیگه صبر کنم؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام رسول جان
   بله میشه و مشکلی دارید،شما باید تا آخر شهریور 99 مدرکتون رو کامل بگیرید

 8. باران پاییزی می گوید

  سلام متولد۶۴هستم خیلی علاقه به پرستاری دارم ولی شرایطشونداشتم حالا دوست دارم بخونم ولی اوج ناامیدی من اینکه بارها هشتادیابشم همکلاس والامن بااین سن اگررتبمم خوب بشه سازمان سنجش ردم میکنه توروخداااااابگیدچکارکنم اگربرامن دیره اقدام نکنم تشکر

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام باران خانم گرامی
   اگر سطح درسی تون خوب باشه و علاقه مند باشید ،بله شدنی هست،نه الان مثل گذشته نیست و دانشجویان با سن های متفاوتی به خصوص در رشته های پرطرفدار وجود داره و این مسئله هم شاید اوایل خوشایند نباشه و گر نه در دانشگاه های بزرگ و رشته های پرطرفدار سن 34 سال سن عجیبی برای دانشجو بودن نیست،ولی خب باز شرایط خودتون و شرایط کاری رشته موردنظرتون رو بررسی کنید

 9. سامان می گوید

  یه سوال داشتم تورو خدا جواب بدین اگه سال ۹۸ کنکورتو خیلی رتبه بدی بگیری و معدلتم پایین باشه میتونی با درس خوندن زیاد پرستاری قبول بشی امسال؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سامان جان
   چرا نشه،برای پاسخ به این سوال به خودون مراجعه کنید و مدام خودتون رو در چارچوب معدل پایین و رتبه بد گذشته نگذارید،با یه برنامه ریزی و تلاش چند برابری حتما ممکنه

 10. هنر می گوید

  سلام
  من دیپلم فنی و حرفه ای نظام قدیم رو دارم و تصمیم دارم کنکور هنر شرکت کنم ولی توی بخش تذکرات مهم خوندم که نوشته بود داوطلبینی که دارای دیپلم فنی و حرفه ای نظام قدیم هستند و مدرک پیش دانشگاهی ندارند ، اجازه ی ثبت نام ندارند و اگه ثبت نام کنن باهاشون مثل متخلف برخورد می شه ، در حال حاضر من برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی اقدام کردم ولی تا زمان ثبت نام کنکور ، مدرکم آماده نمی شه ، می خوام بدونم برای ثبت نام چیکار باید بکنم من ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   به هر حال سه دوره جبرانی برگزار میشه یعنی دی خرداد و شهریور و شما اگر بتوانید نهایتا تا شهریور 99 مدرکتون رو بگیرید مشکلی برای ثبت نام کنکور نخواهید داشت

 11. آهو می گوید

  سلام ببخشید برای کنکور تجربی ۹۹ درسای جغرافی تاریخ استان شناسی نگارش و آمادگی دفاعی یا سلامت بهداشت و هویت درسای مثه این میاد ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام آهو خانم گرامی
   منابع کنکور 99 را در لینک زیر بخوانید :
   https://p30konkor.com/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C/

 12. سیامک می گوید

  سلام.سال 93 دیپلم گرفتم از اخرین باری که کنکور دادم ۲ سال میگزره بنطرتون واسه امسال نظام جدید یا قدیم شرکت کنم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سیامک جان
   اگر چیزی یادتون مونده از نظام قدیم و منابع رو در دسترس دارید که نظام قدیم رو شروع کنید ،در غیر این صورت از نظام جدید شروع کنید،در هر دو حالت کمتر از یک هفته تمام منابع رو تهیه و شروع کنید

 13. گیتی می گوید

  سلامم تورو خدا جواب بدید خیلی استرس دارم ببخشید من نظام جدید هستم و سال ۹۹ دومین کنکورم میشه من کنکور ۹۸ به شدت رتبه بدی آوردم و معدل دیپلم بسیار پایینی دارم ولی دارم برای کنکور امسال خیلی تلاش میکنم می خواستم ببینم مشکلی واسم پیش نمیاد از نظر رتبه سال قبل و معدل دیپلم و یههه سوال دیگه که داشتم اینه که من کد سوابقمو زدم آبان ماه چندتا از درسای که تجدید شده بودم و پاس کرده بودمو واسم دوروس نکرده بودن میشه بهم بگید من چکار کنم خیلیییی ممنون

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام گیتی خانم گرامی
   نه نگران نباشید این مورد هم قابل حل هستش،شما توکل به خدا تمام سعی تون رو داشته باشید و بهترین حالت خودتون رو نشون بدید
   برای سوابق تحصیلی هم که در این لینک اختصاصی بحث شده،باز جای نگرانی نداره و احتمالا سیستم بروز نشده و در زمان ثبت نام باز چک کنید اگر مشکل داشت می توانید از طریق سایت و یا مراجعه حضوری پیگیر باشید و قابل حل هستش

 14. داود می گوید

  ببخشید در نظام جدید اگر رتبه بسیار پایین و معدل بسیار پایین داشته باشیم در کنکور ۹۹ ینی امسال میتونیم بازم پزشکی قبول بشیم ؟؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام داود جان
   بله شدنیه

 15. علی می گوید

  سلام ،ببخشین معدل یپلم اگه خوب نباشه در پذیرش فرهنگیان گیر میدن
  ممنون میشم پاسخ بدید

 16. Hasan می گوید

  سلام. من ترم بهمن سال جاری ترم اخر من هستش؛؛من کارشناسی حسابداری دارم، میخواستم بدونم میتونم کنکور ارشد سال ۹۹ثبت نام کنم یانه؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام حسن جان
   ثبت نام ارشد 99 به اتمام رسیده و شاید یک فرصت جبرانی در اسفدماه برقرار بشه
   شما تا شهریور 99 اگر از کارشناسی فارغ التحصیل میشید که مشکلی برای پذیرش وجود نداره

   1. Hasan می گوید

    خیلی ممنون از راهنمایی شما. واسه کنکور دانشگاه دولتی بیاریم چکار باید بکنیم؟؟

    1. پی سی کنکور می گوید

     طبیعتا مطالعه زیاد و برنامه ریزی حساب شده رمز موفقیت در کنکور هستش چه سراسری چه ارشد
     در صورت لزوم از تجربیات سایر داوطلبان ارشد در سال های اخیر استفاده کنید

     1. Hasan می گوید

      چطوری ؟؟ من سر در گمم؟؟

      1. پی سی کنکور می گوید

       باید در این رابطه از یک مشاور مشورت بگیرید

 17. سینا می گوید

  توو رو به خدا جواب بدید من نظام جدید تجربی هستم و پشت کنکور هستم و می خوام در کنکور ۹۹ شرکت کنم من دیپلمم در تاریخ ۶/ ۷ / ۹۸ گرفتم آیا من نمی تونم تویه کنکور ۹۹ شرکت کنممممم ؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سینا جان
   به چه دلیل نمی توانید شرکت کنید؟!
   خیر مشکلی برای شرکت در کنکور 99 ندارید

 18. سینا می گوید

  آخه یه جا خوندم حتمن باید ۳۱ / ۶ / ۹۸ باش تاریخ دریافت دیپلم کسایی که می خوان شرکت کنن در کنکور ۹۹ بنده نظام جدیدم هستم و دومین کنکورمه و اگر نگیرن محروم میشن میترسم مشکلی پیش بیاد من خیلی استرس گرفتم کمکم کنید

  1. پی سی کنکور می گوید

   خیر اگر پارسال مدرسه بودید و الان کنکور دومتون هست،در هر صورت باید تا 99/6/31 مدرکتون رو بگیرید،در ضمن بهتره در خردادماه و یا بعد از برگزاری کنکور به پلیس +10 هم یه مراجعه کنید که دچار غیبت سربازی هم نشید یه وقت

 19. سینا می گوید

  ببخشید دُرست تایپ نکردم من مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم ولی تاریخشو نزده۳۱ / ۶ / ۹۸ زده ۶/ ۷ /۹۸ بعد میدخواستم ببینم محروم میشم یا نه نظام جدید هستم و دومین کنکورم میشه کنکور ۹۹ مرسی که جواب میدید و باعث از بین رفتن نگرانی میشید تشکر

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سینا جان
   شما مشکلی برای شرکت در کنکور ندارید،در ضمن شما قبولی شهریور ماه هستید
   فقط یه بررسی کنید که مشکل معافیت تحصیلی داشته باشید

 20. نگین می گوید

  ببخشید یه جایی خوندم که باید دو کد برای سوابق تحصیلی گرفت یکی دیپلم و یکی برای پیش دانشگاهی بنده نظام جدید هستم و پشت کنکورم و کنکور ۹۹ دومین کنکرمه ولی پارسال من یه کد گرفتم خواهش میکنم یه توضیح راجب به اینکه چنتا کد باید بگیریم بدید و یه سوال دیگه اینکه موقعه ثبت نام اون کد ۱۶ رقمیو از کجا برای ثبت نام در دانشگاه آزاد باید بخریم با اینکه یه بار ثبت نان کردن ولی یادم نیست

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام نگین خانم گرامی
   برای سوابق تحصیلی داوطلبان نظام جدید فقط یه کد دیپلم می گیرند چون اصلا پیش دانشگاهی ندارند و تمام ،که برای اطلاعات بیشتر مطلب نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور نظام جدید را بخوانید

   در مورد سوال دوم هم شما در زمان انتخاب رشته یعنی مرداد ماه کد مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو خریداری می کنید همین،که البته برای 4 رشته پزشکی دانشگاه آزاد هم از امسال توسط سازمان سنجش انجام میشه و شاید نیازی به خرید کارت اعتباری دانشگاه آزاد نباشه مگر برای رشته های غیر پزشکی،ولی طبیعتا باید از مردادماه برای دانشگاه آزاد اقدام کنید

 21. سیما می گوید

  ببخشید یه سوال من امسال کنکوردادم ینی کنکور ۹۸ وقتی جوابا اومد انتخاب رشته نکردم به دلیل رتبه بد کلا هیچ کاری نکردم مجاز روزانه ام نبودم حتی میخواستم ببینم کار خواصی باید میکردم استرس گرفتم

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سیما خانم گرامی
   خیر مشکلی وجود نداره شما انتخاب رشته انجام ندادید ، یعنی تمایلی نداشتید و طبیعیه
   شما فقط کافیه ثبت نام کنید

 22. مینا می گوید

  سلام ببخشید دو تا سوال داشتم خواهش میکنم کمک کنید من نظام جدید تجربی هستم و کنکور ۹۹ دومین کنکورم میشه من یادم نیس کارت اعتباری که برای ثبت نام میخریدمو از کدوم سایت میگرفتم می خوام هم آزاد ثبت نام کنم هم مال خود آزمون سراری دولتی رو (روزانه و پرویس خودگردان و شبانه) کارت اعتباریاشون که کد ۱۶ رقمیرو از کدوم سایت باید بگیرم؟؟؟ و سوال بعدی اینکه اگر من در صرفا براساس سوابق تحصیلی ۹۹ ثبت نام کنم میتونم توی آزمون سراسریم شرکت کنم و اگر آزمونمو خوب دادم رشته های بر اساس آزمونمو برم ؟؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مینا خانم گرامی
   1- شما برای ثبت نام کنکور 99 ،یک کد اعتباری خریداری می کنید فقط
   شما با همین کد ،هم در آزمون سراسری شرکت داده میشید و هم دانشگاه آزاد

   منتها در زمان انتخاب رشته یعنی مرداد99 برای دانشگاه آزاد یک کد اعتباری دیگر خریداری می کنید
   اطلاعات بیشتر را در اینجا بخوانید

   2- مورد دوم هم اینکه در مورد ثبت نام بدون کنکور ،می توانید بله هم در آزمون سراسری و هم گزینش بدون کنکور شرکت کنید و در صورت قبولی نهایی یکی رو انتخاب کنید

 23. سهیل می گوید

  سلام ببخشید من نظام جدید تجربی و پشت کنکور هستم رتبه سال قبلم خیلی افتضاح و نجومی شد و معدل دیپلمم زیر ۱۳ شد ولی امسال خیلی دارم برای کنکور ۹۹نظام جدید میخونم برای پرستاری و مامایی میگن با این رتبه و معدل به مشکل میخورم و نمی تونم به این دوتا رشته برسم آیا واقعیت دارههه ؟؟؟؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام سهیل عزیز
   پس با این حساب چون رتبه تون سال قبل بد شده باید بشینید و تماشا کنید تا دیگران موفق بشن !
   تمام تلاش تون رو کنید،و با این حرف ها خودتون رو محدود نکنید اصلا

 24. هادی می گوید

  تورو خدااا کمکم کنید من چن باز وارد سایت سوابق شدم و سوابقمو دیدم در چند ماه گذشته ام این کارو کردم الان که زدم ببینم کُدم تغییر نکرده باشه دیدم دوتا فیزیک دارم تویه مقطع همون متوسطه دوم چون ما که اصن پیش دانشگاهی ندایم حالا من چکار کنننمم خراب شده حالاااا؟؟ بنده پشت کنکور تجربی نظام جدید و کنکور ۹۹ دومین کنکورمه

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام هادی جان
   آیا ترمیم معدل داشتید؟
   مجددا سامانه رو چک کنید،اگر مشکلی وجود داشت در همون خود سایت یه قسمتی وجود داره و درخواست مغایرت نمرات رو بدید براتون بررسی می کنند
   نگران نباشید

   مطلب زیر را هم بخوانید :
   https://p30konkor.com/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%DA%A9%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1/

 25. هادی می گوید

  بنده همون کسیم که گفتم نظام جدید تجربی هستم و کنکور 99 دومین کنکورم و چند بار وارد سایت دریافت سوابق شدم و وقتی وارد شدم دو تا فیزیک داشتم خیر بنده ترمیم نداشتم فقط فیزیکو افتاده بودم و تابستان پاس کردم و یه فیزیک دارم که زده ضمن سال و یه فیزیک دارم زده تابستانی و نمره ها شون 25 صدوم با هم فرق دارند تورو خدا کمک کنید این دارو سته آیا

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام هادی جان
   درخواست اصلاح بدید از طریق سامانه تا براتون بررسی کنند

 26. محسن می گوید

  سلام وقتتون بخیر ببخشید تو دفترچه قید شده پذیرفته شدگان دوره های روزانه کنکور سراسری 98 حتی در صورت انصراف منحصرا مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روازنن و فقط تو این دوره ها گزینش میشن ینی هر داوطلب فقط یه بار مجاز به تحصیل در دانشگاه های روزانس یا فقط مختص پذیرفته شده های 98 ممنون از پاسخ گوییتون

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام محسن جان
   این مختص به پذیرفته شدگان سال 98 دانشگاه روزانه است،و گرنه محدودیتی وجود نداره
   شرایط انصراف انشجویان و شرکت در کنکور را هم بخوانید

 27. شیما می گوید

  سلام خسته نباشید من نظام جدید تجربی هستم پشت کنکور وهستم کنکور ۹۹ دومین کنکومه من معدل کتبیمو شدم ۹/۷۵ و وقتی میزنم توی ثبت نام کنکور میگه باید دو رقم باشه عدد صحیحم باید اینجوری وارد کنم ۰۹/۷۵ اینجوری دورسته آیا تورو خدا کمک کنید ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام شیما خانم گرامی
   بله درسته
   راهمای ثبت نام در لینک زیر را هم ببینید :
   https://p30konkor.com/%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%b1%db%8c/

 28. تینا می گوید

  سلام ببخشید در دفترچه ثبت نام کنکور ۹۹ یه فرم هست که نوشته گواهی مربوط به رشته تحصیلی دو سال آخر دبیرستان …. می خواستم ببینم من که نظام جدید تجربی هستم و این اولین سالیه که پشت کنکور هستم ینی کنکور ۹۹ دومین کنکورمه اینو باید پر کنم ؟؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام تینا خانم گرامی
   در توضیح این فرم نوشته که باید اون رو به امضای آموزش و پرورش برسونید و پیش خودتون نگه دارید همین
   به نظر ما که خیلی ضرورتی نداره فعلا حتی اگر انجام ندید ،پس احتمالا بعدا هم میشه، ولی بستگی به خودتون داره فرم رو پر کنید یا نه

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*