آدرس سایت ثبت نام کنکور سراسری 99 + جزئیات

آدرس سایت ثبت نام کنکور سراسری

پی سی کنکور : برای ثبت نام در کنکور سراسری 99 به چه سایتی مراجعه کنم ؟ ؛ این سوال معمولا یکی از سوالات داوطلبان شرکت کننده پس ازشروع مهلت ثبت نام کنکور 99 است. داوطلبان کنکور برای ثبت نام باید اطلاعات و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 99 را در سایت متعلق به سازمان سنجش بارگزاری نمایند.

1- سایت ثبت نام در کنکور 99 تجربی و ریاضی و انسانی و هنر و زبان چیه؟

سایت ثبت نام در کنکور 99 برای رشته های ریاضی و تجربی و انسانی و هنر و زبان تفاوتی ندارد و شما فقط از طریق یک سیستم ثبت نام می کنید و تنها گزینه مربوط به رشته خودتان را تیک می زنید.

2- سایت ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد 99 چیه ؟

با وجه به اینکه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است ، پس شما تنها در کنکور سراسری شرکت می کنید و نیاز به ثبت نام جداگانه در کنکور دانشگاه آزاد ندارید و در زمان انتخاب رشته (مردادماه 99) در صورت تمایل به کد رشته های دانشگاه آزاد ، برای آن ثبت نام می کنید.

3- آیا سایت ثبت نام در کنکور 99 با سایت دریافت کد سوابق تحصیلی یکی است ؟

خیر سایت ثبت نام در کنکور 99 متعلق به سازمان سنجش بوده و سایت دریافت کد سوابق تحصیلی مربوط به آموزش و پرورش بوده است.(برای راهنمای کامل در این رابطه مطلب نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 99) را ببینید.

4- ثبت نام کنکور 99 از طریق لینک سایت سنجش به آدرس زیر انجام می شود :

مسير اول : در صفحه اصلی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، ستون سمت چپ (دسترسی سریع)

مسیر دوم: در ستون های رنگی سمت راست در صفحه اصلی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، روی واژه / کلمه «سراسری» کلیک کنید. با ورود به متن اطلاعیه، روی آدرس رنگی کلیک کنید.

داوطلبان لازم است تا پس از تکمیل مدارک لازم برای ثبت نام در کنکور 99 و هم چنین اطلاع از شرایط ثبت نام در کنکور 99 به سایت سنجش به آدرس زیر مراجعه نمایند.

( http://www.sanjesh.org )

نکته : لینک دقیق ثبت نام پس از فعال شدن ارائه می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*