17 شهریور تکلیف سوابق تحصیلی در کنکور 98 مشخص خواهد شد

17 شهریور تکلیف سوابق تحصیلی در کنکور 98 مشخص خواهد شد

17 شهریور تکلیف سوابق تحصیلی در کنکور 98 مشخص خواهد شد

پی سی کنکور: محمدباسط درازهی در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به آخرین تصمیمات در زمینه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور، گفت: جلسه فوق‌العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو شنبه 17 شهریور ماه برگزار خواهد شد و در این جلسه تصمیمات نهایی درباره نحوه تاثیرگذاری سوابق تحصیلی در کنکور 98 اتخاذ می‌شود.

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی مردم درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی مجدد درخصوص نحوه تاثیر سابقه تحصیلی در کنکور 98 دستور کار این جلسه است، افزود: براساس جلسات و صحبت‌های انجام شده به احتمال بسیار تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال آینده به صورت مثبت اعمال می‌شود.

زیرساخت‌های لازم برای برگزاری امتحانات نهایی استاندار و ایمن فراهم نشده است

وی اظهار کرد: زیرساخت‌های لازم برای برگزاری امتحانات نهایی استاندار و ایمن فراهم نشده است به همین دلیل بهتر است تا زمانی که شرایط و زیرساخت‌ها آماده شود تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور فقط به صورت مثبت باشد.

تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور فشار و آسیب‌های بسیاری برای دانش‌آموزان این مناطق  محروم ایجاد می‌کند

عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش بیان کرد: در مناطق محروم عدالت آموزشی برقرار نیست بنابراین تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور فشار و آسیب‌های بسیاری برای دانش‌آموزان این مناطق ایجاد می‌کند.

به احتمال زیاد نظر شورا در نهایت تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در کنکور است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش حق رای ندارد اما به نظر می‌رسد نظر شورا در نهایت تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در کنکور باشد.

بروز رسانی خبر :

جلسه شورای سنجش و پذیرش در تاریخ 17 شهریور لغو و به 26 شهریور موکول شد

دکتر مجتبی شریعتی‌نیاسر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسناضمن بیان این مطلب اظهار کرد: جلسه فوق‌العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو در خصوص تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور که قرار بود هفته پیش، هفدهم شهریور برگزار شود، به دلیل مقارن بودن با هفته دولت برگزار نشد.

وی در ادامه تصریح کرد: این جلسه فوق در خصوص بازنگری قانون فوق هفته آینده، ۲۶ شهریور برگزار می‌شود که در  این جلسه تصمیمات نهایی در این خصوص‌ اتخاذ خواهد شد.

معاون آموزشی وزیر علوم در پایان خاطر نشان کرد: قرار است قانون تاثیر قطعی و مثبت در کنکور به صورت مجدد در این جلسه بررسی شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
 1. مهدی می گوید

  با سلام خدمت شما امروز 17 شهریوره منم کتابخونه بودم نتونستم رسانه ها رو دنبال کنم من نظام قدیمم میخواستم بدونم الان واس کنکور 98 تاثیر معدل قطعی شد یا مثبت ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مهدی عزیز
   هنوز به طور رسمی اعلام نشده قراره هفته آخر شهریور در خصوص تاثیر معدل در کنکور 98 تشکیل جلسه بشه،با توجه به اعتراض دانش آموزان احتمالش زیاده که برای کنکور 98 مثبت باشه،همچنین میتونی پیگیر سایت باشی تا از آخرین اتفاقات کنکور 98 باخبر بشی.
   موفق باشی.

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*