تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

سیاست حفظ حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما: https://p30konkor.com

وب سایت کمک آموزشی پی سی کنکور، بروز ترین مرجع کمک آموزشی دانش آموزان و داوطلبان کنکور سعی می کند تا با حفظ حریم خصوصی کاربران ،از اطلاعات کاربران به دقت مراقبت نماید.

اطلاعات کاربران گرامی در پی سی کنکور همواره طبق قوانین جرائم رایانه ای مورد بررسی قرار گرفته و خود را مکلف می دانیم که از اطلاعات کاربران به خوبی مراقبت کنیم، قابل ذکر است که این اطلاعات در اختیار هیچ سازمانی قرار نمی گیرد و تنها برای افزایش سطح خدمات به بازدیدکنندگان عزیز استفاده می شود.

کدام یک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

به صورت کلی می توان گفت که تعداد بازدید، مدت زمان ماندگاری در سایت، نوع مرورگر مورد استفاده و سایر اطلاعات فنی دیگر به منظور افزایش رضایت کاربران از سایت جمع آوری می شود.

موقعی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود، جمع آوری می‌کنیم.هم چنین از آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای بررسی و تشخیص نظرات اسپم و هرزنامه ای کمک میگیریم.

اگر تصاویر را در وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی ‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

به صورت کلی وب سایت پی سی کنکور از کوکی ها صرفا برای افزایش بهبود تجربه کاربری و دسترسی هر چه بهتر کاربران از سایت استفاده می کند و به هیچ وجه این داده ها را برای مصارف تبلیغاتی نیز استفاده نمی کند.

محتوا یا منابع این سایت

مقالات در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب بازنشر شده از وب سایت‌های دیگر ،دقیقا همان طوری که در آن سایت بوده در سایت ما نیز منتشر خواهد شد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، زیر نظر گرفتن سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر در وب سایت ما نظری را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری را به اشتراک گذاشته باشید، این امکان وجود دارد که درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم،کنید از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین این حق را دارید که درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. البته که این موارد شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=21400

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]