شروع ثبت نام کنکور 98

ثبت نام در کنکور سراسری 98

شروع ثبت نام کنکور 98

شروع ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۸ از عصر امروز 
پی سی کنکور : داوطلبان متقاضی آزمون سراسری سال ۹۸ برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه» نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی، همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت‌نام اقدام کنند،می توانید از طریق دانلود دفترچه ثبت نام کنکور 98 جزئیات بیشتری از شرایط ثبت نام کنکور 98 را مشاهده کنید.

 

مهلت ثبت نام در کنکور 98

داوطلبان برای ثبت‌نام از روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷ تا روز پنج‌شنبه دوم اسفند ۹۷ فرصت دارند. دفترچه راهنمای آزمون سراسری سال ۹۸ همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترس خواهد بود.

کنکور ۹۸، ۱۳ و ۱۴ تیر ماه سال آینده برگزار می‌شود
حسین توکلی؛ مشاور عالی سازمان درباره زمان برگزاری کنکور 98 به تسنیم گفت: این آزمون تاریخ ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

هزینه شرکت در کنکور سراسری ۹۸

وی افزود: هر داوطلب می‌تواند در صورت تمایل علاوه بر شرکت در گروه‌های آزمایشی اصلی در یکی از دو گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان یا هر دو گروه آزمایشی هنر و زبان شرکت کند. همچنین هزینه ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و با کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب از داوطلب اخذ می‌شود. هزینه ثبت نام ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان است که پس از پرداخت شماره سریال اعتباری ۱۲ رقمی به داوطلب داده می‌شود.

همچنین اطلاعات مربوط به رشته‌هایی که در سال ۹۸ پذیرش آنها صرفاً با سوابق تحصیلی «بدون آزمون است»، در تاریخ ۱۷ بهمن ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شد که می توانید از طریق دفترچه ثبت نام انتخاب رشته بدون کنکور 98 جزئیات بیشتری کسب کنید.هم چنین می توانید از رشته های روزانه بدون کنکور 98 نیز دیدن کنید.

لازم به ذکر است که داوطلبانی که تمایل به پذیرش در این رشته‌های بدون کنکور دارند نیازی به ثبت‌نام و شرکت در کنکور 98 نخواهند داشت.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*