مشاوره کنکور idnovin

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

خرید و فروش سوالات کنکور 99 واقعیت یا دروغ؟

 

فروش سوالات کنکور
همه چیز درباره کانال های تلگرام فروش سوالات کنکور

پی سی کنکور : «کانال فروش سوالات کنکور 99» ، «سوالات لو رفته کنکور 99» ، این ها مواردی است که هر ساله با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور ،تبلیغات آن در فضای مجازی صورت می گیرد،اساسا موضوع فروش سوالات کنکور موضوع جدیدی نیست و تنها مربوط به امسال نمی باشد ،اما در این مطلب می خواهیم با هم بررسی کنیم که آیا واقعا امکان خرید و فروش سوالات کنکور 99 وجود دارد یا تنها یک کلاهبرداری بزرگ است؟

سوالات کنکور سراسری تمام رشته ها (ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر ، زبان) توسط سازمان سنجش طراحی می شود، این سازمان برای طراحی سوالات در ماه های پایانی و نزدیک برگزاری کنکور تیمی از اساتید مربوط به طراحی سوالات را جمع آوری می کند و تمهیدات امنیتی را در بالاترین سطح اجرا می کند و این مرکز نیز کاملا قرنطینه می باشد.

پس آیا ممکن است که از این مرکز قرنطینه شده سوالات قبل از برگزاری آزمون به بیرون درز کند؟ بررسی های ما نشان می دهد حداقل در 10 سال اخیر این مورد به هیچ وجه ممکن نبوده است و تنها ادعایی غلط بوده است.

 

قیمت فروش سوالات کنکور 99 چقدر است؟

یکی از این فروشندگان مبالغ میلیونی برای فروش سوالات مربوط به هر رشته تعیین کرده ،برای مثال :

هزینه سوالات را به صورت پیش فروش برای رشته های مختلف مانند : ریاضی 6 میلیون ، انسانی 5 میلیون و تجربی را 7 میلیون تعیین کرده است،در کنار همه این کلاهبرداری ها ،خود را نیز ملزم به وجدان کاری می داند و سوالات را به تعداد محدودی پیش فروش می کند! و کیفیت را بر کمیت ارجع می داند که البته این مورد نیز دروغی بیش نیست و این فروشندگان تا جایی که بتوانند سعی خود را می کنند که از داوطلبان بیشتری کلاهبرداری کنند !

خرید سوالات کنکور
ترفندهای کلاهبرداری فروش سوالات کنکور

فروشندگان سوالات کنکور از چه ترفندهایی برای کلاهبرداری از شما استفاده می کنند؟

 • شما نمی توانید اصلا موفق شوید،چون سهمیه ای ندارید !
 • حیف شما نیست که در رشته های برتر قبول نشوید !
 • ما دارای چند سال سابقه هستیم !
 • به فروشندگان دیگر اعتماد نکنید،کلاهبردار هستند،اما ما کلاهبردار نیستیم !
 • امسال تیم قدرتمندی داریم و سوالات را حتما به شما می رسانیم !
 • سوالات را چند روز قبل تر به شما می رسانیم !
 • فروشمون محدوده ، پس تا دیر نشده اقدام کنید !

 

صحبت های یکی از این فروشندگان که در دام پلیس افتاده است،نیز جالب است :

به نقل از خبرگزاری میزان : «متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۰ فقره کلاهبرداری از شهروندان با این روش اعتراف کرد و اظهار داشت؛ پس از دریافت وجه مورد نظر سوالات کنکور سال‌های گذشته را به صورت رمز شده یک روز قبل از برگزاری آزمون برای آنان ارسال می‌کرد.»

جمع بندی ،آیا سوالات کنکور را بخریم یا نه؟

داوطلبان عزیز ،فروش سوالات کنکور 99 ممکن نیست و دروغی بیش نیست. متاسفانه هر ساله با اینکه سازمان سنجش و پلیس فتا متخلفان زیادی را دستگیر می کنند اما مجددا افراد دیگری برای کلاهبرداری از داوطلبان اقدام می کنند.

شما داوطلبان با خرید از این افراد فقط خودتان را فریب می دهید،علاوه بر اینکه هیچ سوالی در دسترس نیست ، هزینه بسیاری را نیز با خیال اینکه سوالات را در اختیار خواهید داشت ، از دست می دهید،پس لطفا هوشمندانه فکر کنید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان اینه که اگر به هر دلیلی نتوانسته اید تا به امروز آماده شوید،دوباره بلند شوید و شروع جدیدی داشته باشید حتی اگر به کنکور امسال نرسید هیچ ایردی ندارد ،باور داشته باشید که برای پذیرش در یک رشته برتر و دانشگاه برتر با غیر از تلاش و کوشش شدنی نیست و هیچ راه میانبری وجود ندارد.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11585

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 نظر
 1. میثم می گوید

  سلام اقا لو می رن من خودم کنکور دو سال پیش سازمان سنجش بودم خودم شنیدم ک گفتم اقای فلانی همچین کاری کرده و ما شرمنده ایم و گرفتنشون

 2. میترا می گوید

  راسته لو میرن مثل امتحانات نهایی

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام میترا خانم گرامی
   سوالات کنکور قبل از جلسه لو نمی روند،حداقل ما که پیگیر اخبار هستیم موردی ندیدیم قبل از کنکور موردی پخش بشه در این جند سال اخیر
   ولی برای نهایی ها بله بوده سال های اخیر

 3. مهسا می گوید

  همچینم دروغ نیست.
  پارسال 300تا فروش رفته بود.
  ولی این سایتا دروغه

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام مهسا خانم گرامی
   در بحث فروش سوالات کنکور،به ویژه در دهه 90 به بعد که ما پیگیری بیشتری داشتیم،فروش قبل برگزاری جلسه کنکور نبوده
   بلکه در 98 درصد موارد کلاهبرداری بوده و با استفاده از فتوشاپ و یا ترکیب با سوالات کنکور خارج از کشور سال های قبل سعی در فریب دانش آموزان داشتند
   و در آن یک یا دو درصد موارد نیز با استفاده از موبایل و یا افراد حاضر در حوزه سعی در تقلبی داشتند که برای نمونه پارسال رئیس آموزش و پرورش یکی از شهرستان ها در حین جلسه کنکور بازداشت شد

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*