تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

متن انگیزشی کنکور(تا اراده هست راهی نیز هست)

متن انگیزشی کنکور(تا اراده هست راهی نیز هست)

پست انگیزشی برای کنکوری ها

از سری مطالب انگیزشی کنکور اینبار با مطلب پرانرژی «تا اراده هست راهی نیز هست » همراهتان هستیم،امیدواریم شما کنکوری های عزیز شما اراده تون قوی باشه و بتونید تو کنکور پیش رو موفق باشید.

متن انگیزشی کنکور(تا اراده هست راهی نیز هست)

سه نفر در مطب یک دکتر با هم گفتگو می‌کردند. هر سه نفر جواب‌های آزمایش‌های خود را در دست داشتند. دکتر به هر سه گفته بود بر اساس نتایج آزمایش‌ها به بیماری لاعلاجی مبتلا هستند. به صورتیکه دیگر امیدی برای ادامه زندگی آنها وجود ندارد و در آینده نزدیک عمرشان به پایان می رسد. در واقع آنها داشتند در این باره صحبت می‌کردند که می‌خواهند باقی‌مانده عمر خود را چه کار کنند.

1️⃣ نفر اول گفت : “من در زندگی‌ام همیشه مشغول کسب و تجارت بوده‌ام حالا که نگاه می‌کنم حتی یک روز از زندگی‌ام را به تفریح و استراحت نپرداخته‌ام. اما حالا که متوجه شده‌ام بیش از چند روزی از پایان عمرم باقی نمانده می‌خواهم تمام ثروتم را در این چند روز خرج لذت از دنیا کنم. می‌خواهم جاهایی بروم که یک عمر خیال رفتنش را داشتم

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=4728

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]