تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با رتبه 2 و 4 کنکور هنر 98

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور هنر 98

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 2 و 4 کنکور هنر 98 یعنی صبا محمدی مفرح و مرجان حاتمی ورزنه را بخوانید :

گفتگو با صبا محمدی مفرح رتبه 2 کنکور هنر 98

صبا محمدی مفرح متولد سال ۷۹ توانست بین ۲۴ هزار و ۷۶۹ داوطلبین کنکور گروه آزمایشی هنر کنکور سراسری ۹۸ رتبه دوم را کسب کند.
صبا محمدی مفرح با بیان این‌که در یک مدرسه غیردولتی درس‌خوانده است، اظهار کرد: در روزهای تعطیل بین ۱۰ الی ۱۱ ساعت مطالعه داشتم و غیر از کلاس‌های مدرسه در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم؛ اما در آزمون‌های آزمایشی گروه آزمایشی هنر شرکت می‌کردم.

وی در خصوص تأثیر حمایت خانواده از داوطلبین کنکور بیان کرد: حمایت خانواده‌ در به دست آوردن موفقیت تأثیر بسزایی دارد. مادرم دبیر است، وضعیت درسی من را پیگیری می‌کرد و در صورت مواجه با مشکل راهنمایی‌ام می‌کرد. حمایت خانواده انگیزه بیشتری برای کسب موفقیت به داوطلب می‌دهد.

رتبه دوم گروه آزمایشی هنر کنکور سراسری ۹۸ تصمیم دارد در رشته موسیقی دانشگاه تهران ادامه تحصیل بدهد، در توصیه به داوطلبان کنکور هنر گفت: سعی کنند خود را درگیر حاشیه نکنند؛ به طور مثال به رتبه آزمون‌های آزمایشی زیاد توجه نکنند که رتبه چهار یا پنجم را کسب کرده‌اند، من تنها یک مرتبه رتبه دو آزمون‌های آزمایشی را کسب کردم. همچنین داوطلبان باید استمرار در مطالعه درسی خود را حفظ کنند.

گفتگو با مرجان حاتمی ورزنه رتبه 4 کنکور هنر 98

مرجان حاتمی ورزنه متولد سال ۷۹ توانست بین ۲۴ هزار و ۷۶۹ داوطلبین کنکور گروه هنر رتبه چهارم را کسب کند. مرجان حاتمی ورزنه اظهار کرد: منابع کنکور هنر زیاد بوده و برخی از درس‌ها منبع آزاد هستند؛ از طرفی کنکور امسال بسیار سخت بود و حتی اگر تمامی منابع را می‌خواندیم روز کنکور استرس زیادی خواهیم داشت؛ اما بامطالعه زیاد می‌توان این کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشت.

وی که روزانه بین ۸ الی ۹ ساعت مطالعه می‌کرد، گفت: در یک مدرسه دولتی درس خوانده‌ام و در سال کنکور هم‌زمان به مدرسه می‌رفتم؛ از طرفی تمامی امتحانات ما نهایی بودن بودند و همین موضوع فضای پیش از کنکور از سخت‌تر کرده بود.

رتبه چهارم گروه هنر کنکور ۹۸ عنوان کرد: می‌خواهم در رشته مجسمه‌سازی دانشگاه تهران ادامه تحصیل بدهم. توصیه‌ام به داوطلبین سال‌های بعد کنکور هنر این است که نیمه‌راه ناامید نشوند؛ ممکن است احساس ناامیدی به آن‌ها دست دهد که از این کتابی که می‌خوانند، سؤالی در کنکور نیاید. اما باید به خود بگویند که این کتاب را بیشتر از دیگر داوطلبان خواهم خواند.

حاتمی ورزنه از تأثیر حمایت و خانواده بر کسب رتبه چهارم گروه هنر کنکور ۹۸ گفت و ادامه داد: اگر حمایت و خانواده هم از نظر مالی و هم از نظر معنوی نبود، نمی‌توانستم این موفقیت را به دست بیاورم.

آنا

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11797

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]