تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با ایلیا هاشمی راد رتبه 2 کنکور ریاضی 99

مصاحبه با ایلیا هاشمی راد رتبه 2 کنکور ریاضی 99
گفتگو با لیلیا هاشمی راد رتبه 2 کنکور ریاضی 99

پی سی کنکور : در این مطلب با ایلیا هاشمی راد رتبه دوم کنکور ریاضی 99 ،مصاحبه ای را ترتیب دادیم تا راز و رمز موفقیت او را بیشتر بررسی کنیم.

درباره رمز و راز موفقیتش در کنکور، گفت: مطالعه برای کنکور را از کلاس یازدهم به صورت جدی شروع کرده و کنکوری مطالعه می‌کردم.

 او در ادامه بیان کرد: از تمامی کتاب‌های کمک آموزشی و کلاس‌های تقویتی به خوبی استفاده کردم و به لطف خدا نتیجه زحماتم را گرفتم.

هاشمی راد در ادامه افزود: اینکه بعضی از دوستان به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند ناشی از فضای رقابتی موجود در کنکور است و قطعا داوطلبان دیگر زمان بیشتری را برای مطالعه گذاشته اند.

او درباره اینکه آیا جزو داوطلبان سهمیه دار کنکور سراسری بوده است یا خیر، گفت: از هیچ سهیمه‌ای برخوردار نبودم و در مدرسه سمپاد تحصیل می‌کردم.

رتبه دوم کنکور گروه علوم ریاضی و فنی در ادامه بیان کرد: سال اول بود که در کنکور شرکت کردم و نظام جدیدی بودم. در مدت مطالعه برای کنکور تفریح هم داشتم، اما سال آخر تفریحم به نسبت دوره‌های قبل کمتر شد. تفریح در زمان درس خواندن باید وجود داشته باشد تا روحیه داوطلب حفظ شود.

هاشمی راد در ادامه با اشاره به اینکه به داوطلبان سال‌های آینده کنکور توصیه می‌کنم در هنگام مطالعه حتما استراحت کنند، گفت: حتی روز‌های قبل از آزمون‌های آزمایشی مطالعه‌ای نداشتم و فقط به تفریح می‌پرداختم و با دوستانم بیرون می‌رفتیم. فیلم و گوشی همراه را هم کنار نگذاشته بودم.

او در ادامه درباره رشته‌ای که در دانشگاه انتخاب خواهد کرد، گفت: هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام، اما به احتمال زیاد الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف را انتخاب خواهم کرد.

هاشمی راد اضافه کرد: اگر داوطلبان تمام تلاش خود را بکار گیرند حتما رتبه ایده عال خود را کسب می‌کنند.

این داوطلب برتر کنکور ریاضی و فنی ادامه داد: ایام کرونا باعث افت خیلی از دانش آموزان شد و خیلی‌ها را کنار زد، من هم در ماه‌های اول افت کرده بودم. تعویق کنکور ، با توجه به شرایطی به وجود آورد به داوطلبان کمک بسیاری کرد. در مدت شیوع کرونا کتابخانه‌ها تعطیل شده بود و خیلی از فرصت‌های مطالعه را از دست داده بودم زیرا نمی‌توانستم به کتابخانه بروم، اما تعویق دو ماهه کنکور باعث شد بتوانم عقب افتادگی را جبران کنم.

اطلاعات بیشتر را می توانید در رتبه های برتر کنکور 99 ، و گفتگوهای بیشتر را در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 99 ببینید.

باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=17370

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
  1. محمدم می گوید

    دمشون گرم 🙂
    سال بعد درباره من اینجا می نویسید 🙂

    1. پی سی کنکور می گوید

      چشم حتما

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]