تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با امین ایمان پور رتبه 3 کنکور انسانی 98

گفتگو با رتبه سوم کنکور انسانی 98

مصاحبه با امین ایمان پور رتبه 3 کنکور انسانی 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 3 کنکور انسانی 98 یعنی امین ایمان پور از تبریز را بخوانید :

امین ایمان‌پور در خصوص کسب رتبه اول آزمون سراسری گروه آزمایشی علوم انسانی گفت: برای به‌دست آوردن رتبه برتر از مهر ماه سال گذشته روزانه ۱۱ تا ۱۲ ساعت مطالعه می‌کردم و از منابع مختلف برای موفقیت در آزمون سراسری استفاده کردم.

وی افزود: در روزهای بعد از آزمون سراسری احساس مطلوبی از نتایج نداشتم ولی به‌مرور و با بررسی جوانب آزمون، کسب رتبه زیر ۱۰ را پیش‌بینی می‌کردم. برای آمادگی هرچه بیشتر در آزمون سراسری از آزمون‌های آزمایشی بهره می‌جستم و در کارنامه آزمون‌های آزمایشی نیز نتایج قابل قبولی کسب می‌کردم.

رتبه سه کنکور سراسری سال ۹۸ در گروه آزمایشی علوم انسانی اظهار کرد: شرایط و نحوه برخورد خانواده در دوران مطالعه آزمون سراسری عادی بود و سعی می‌کردم برای تمامی فعالیت‌ها حتی اوقات فراغت برنامه‌ریزی منطقی داشته باشم و به‌صورت عادی برنامه‌ها را مدیریت کنم.

ایمان‌پور دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی را یکی مقصدهای آینده تحصیلات خود دانست و خاطرنشان کرد: روایتی از پیامبر اعظم(ص) نقل شده مبنی بر اینکه طلب علم نوعی فریضه الهی است و دانشگاه نیز محلی برای طلب علم و دانش‌افزایی است نمی‌توان صرفاً با پاس کردن واحدهای درسی به مقصد نهایی رسید.

وی گفت:توصیه ام به هم سن و سالان خودم این است که زیاد به موسسات کنکوری وابسته نباشند چرا که این‌ها کار خاصی نمی‌توانند برای آن‌ها انجام بدهند و بیشتر روی کوشش خودشون و برنامه ریزی حساب باز کنند./آنا – باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11778

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظر
  1. حانیه جهادی می گوید

    زحمت کشیدن نتیجه اش رو دیدن
    امیدوارم منم سال بعد بهترین شم توکل به خدا

  2. ناشناس می گوید

    خوب بود .امیدوارم ماهم بتونیم مثل اینا موفق بشیم

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]