تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با شهریار رجائی فیروزآبادی رتبه 3 کنکور زبان 98

گفتگو با رتبه سوم کنکور زبان 98

مصاحبه با رتبه سوم کنکور زبان 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 3 کنکور زبان 98 یعنی شهریار رجائی فیروزآبادی از تهران را بخوانید :

نفر سوم آزمون سراسری ۹۸ گروه زبان‌های خارجی گفت: متقاضی کنکور رشته تجربی نیز هستم و تمام انرژی را در این رشته متمرکز کرده بودم و کنکور زبان را تنها به دلیل کلاس زبان شرکت کردم.

شهریار رجائی فیروزآبادی، نفر سوم آزمون سراسری ۹۸ گروه زبان‌های خارجی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: چنین رتبه‌ای را برای کنکور زبان پیش‌بینی نکرده بودم. متقاضی کنکور رشته تجربی نیز هستم و تمام انرژی را در این رشته متمرکز کرده بودم و کنکور زبان را تنها به دلیل اینکه کلاس زبان می‌رفتم و به اصرار معلم، شرکت کردم.

رجائی فیروزآبادی افزود: در روزهایی که مدرسه می‌رفتم ۵ تا ۶ ساعت و در روزهای تعطیل ۱۰ ساعت مطالعه درسی داشتم.

نفر سوم آزمون سراسری ۹۸ گروه زبان‌های خارجی در خصوص کلاس‌های کنکور و شرکت در آزمون‌ها گفت: با توجه به اینکه دانش‌آموز دبیرستان علامه طباطبایی بودم، در هیچ کلاس آموزشی برای کنکور شرکت نکردم. فقط در کلاس‌های فوق‌العاده و آزمون‌های مختص مدرسه شرکت کردم.

وی ادامه داد: رتبه‌ام در کنکور تجربی ۱۴۰ شده که در همین رشته انتخاب رشته خواهم کرد. پزشکی رشته مورد علاقه‌ام است.

رجائی فیروزآبادی در خصوص آینده تحصیلی که در نظر گرفته است، بیان کرد: به فکر مهاجرت هستم و حتی کشور مورد علاقه‌ام را هم انتخاب کردم.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11703

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]