تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با آریا جلالی رتبه 4 کنکور ریاضی 98

گفتگو با رتبه چهار کنکور ریاضی 98

مصاحبه با آریا جلالی رتبه 4 کنکور ریاضی 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 4 کنکور ریاضی 98 یعنی آریا جلالی از لاهیجان را بخوانید :

آریا جلالی با اشاره به مدت زمان درس خواندن خود قبل از ایام کنکور اظهار داشت: از تابستان 97 روزی 8 ساعت دروس مختلف مرتبط با کنکور را را مطالعه می‌کردم.

رتبه 4 کنکور ریاضی و فیزیک سال 98 خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن به ایام عید امسال مدت زمان مطالعه خود را تا 11 ساعت در روز افزایش دادم تا بتوانم نتیجه بهتری را در کنکور کسب کنم.

وی با اشاره به میزان استراحت خود در این ایام تصریح کرد: هر دو هفته یکبار، در آزمون‌های آزمایشی مربوط به کنکور شرکت می‌کردم و پس از آن به مدت یک روز کامل استراحت می‌کردم و از فضای مطالعه فاصله می‌گرفتم.

جلالی با بیان اینکه قصد تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف تهران را دارد ابراز داشت: به‌ احتمال زیاد برای تحصیل در دانشگاه، رشته مهندسی برق را انتخاب می‌کنم.
رتبه 4 کنکور ریاضی و فیزیک گفت: در طول این مدت در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم و فقط در آزمون‌هایی که مدرسه برگزار می‌کرد شرکت کردم اما از کتاب‌های کمک‌آموزشی مربوط به کنکور بهره می‌بردم.

جلالی امید، پشتکار و تلاش مستمر را 3 رمز اصلی موفقیت در کنکور دانست و افزود: من در ابتدا در درس ادبیات مشکل داشتم اما ناامید نشدم و با تلاش و مطالعه بیشتر سرانجام توانستم این درس را در کنکور، 100 درصد بزنم.

وی خاطرنشان کرد: به کسانی که نتوانستند در کنکور نتیجه مطلوبی بگیرند یا برای کنکور سال بعد آماده می‌شوند توصیه می‌کنم که هرگز امید خود را از دست ندهند و با تلاش و پشتکار، آینده خوبی را برای خود رقم بزنند.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11749

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]