تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با علی عباسی رتبه 5 کنکور ریاضی 98

گفتگو با رتبه پنج کنکور ریاضی 98

مصاحبه با رتبه 5 کنکور تجربی 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 5 کنکور ریاضی 98 یعنی علی عباسی از شهرکرد را بخوانید :

علی عباسی در باره موفقیتش در آزمون سراسری امسال اظهارداشت: سال گذشته در المپیاد رشته شیمی موفق به کسب مدال نقره کشوری شدم و امسال نیز برای اولین بار در کنکور سراسری رشته ریاضی و فیزیک شرکت کرده و توانستم رتبه 5کنکور در این رشته را از آن خود کنم.

وی افزود: از مقطع دهم و یازدهم تا شهریور 97 مشغول به مطالعه برای شرکت در المپیاد بودم و نتوانستم به صورت مستمر در کلاس درس شرکت کنم بنابراین خودم در خانه درس می‌خواندم و فقط در امتحانات پایانی شرکت می‌کردم.

علی عباسی، نفر ۵ کنکور گروه ریاضی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اعلام نتایج کنکور گفت: روزانه حدود ۷ ساعت درس می‌خواند.

عباسی عنوان کرد: از آذرماه 97 تا تیرماه 98 نیز روزانه حدود6 تا 7 ساعت به مطالعه برای کنکور پرداختم و توانستم این رتبه را کسب کنم.

این دانشجوی برتر آزمون سراسری ۹۸ گروه آزمایشی ریاضی و فنی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی‌های که انجام دادم توقع رتبه خوبی را در کنکور داشتم.

این جوان موفق چهارمحالی عنوان کرد: در حین مطالعه تفریح و استراحت نیز داشتم و تمام وقت خود را صرف درس خواندن نمی‌کردم.

وی در مورد استفاده از کتاب و کلاس‌های کمک‌ آموزشی نیز گفت: من در هیچ کلاس و همایشی شرکت نکردم ولی از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده می‌کردم.

عباسی رمز موفقیت خود را پشتکار خود و حمایت خانواده به‌ویژه مادرش دانست و اشاره کرد: خانواده‌ام با ایجاد فضای آرام برای من کمک بزرگی در موفقیتم داشتند.
این جوان چهارمحالی بیان کرد: هنوز در انتخاب رشته مردد هستم اما بین رشته برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف یکی را انتخاب می‌کنم.

خبرگزاری دانشجو – تسنیم

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11694

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]