تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با پارسا امینی رتبه 7 کنکور ریاضی 98

گفتگو با رتبه هفتم کنکور ریاضی 98

مصاحبه با پارسا امینی رتبه 1 کنکور ریاضی 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 7 کنکور ریاضی 98 یعنی پارسا امینی از مشهد را بخوانید :

پارسا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار داشت: مهم‌ترین و اولین عامل موفقیتم کمک خدا است و بعد از خدا خانواده‌ای که توانستند محیط آرام را برایم فراهم کنند.

وی افزود: هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم و فقط خودم درس خواندم، در حالت عادی روزی حدود ۷ ساعت و از بعد عید روزی ۱۴ ساعت مطالعه دروس داشتم.

دانش آموز رتبه ۷ کنکور سراسری در گروه علوم ریاضی با بیان اینکه رتبه تک رقمی را برای خودش پیش‌بینی می‌کرده است، گفت: به همه دانش‌آموزانی که قصد شرکت در کنکور دارند، توصیه می‌کنم ارتباط خوبی با خدا داشته باشند و مطمئن باشند که تلاششان بی‌ثمر نمی‌ماند.

امینی در مورد رشته مورد علاقه خود اظهار کرد: مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف را انتخاب می‌کنم.

مادر پارسا امینی نیز گفت: علت موفقیت پسرم در کسب رتبه ۷ کنکور ریاضی، فقط خودش و مدیریت خوب مدرسه است. پسرم نه هیچ کلاس کنکوری شرکت کرد، فقط خودش درس خواند.

وی ادامه داد: از این اتفاق حسی شبیه راه رفتن روی ابرها دارم، حسی که قابل وصف نیست.

فکور در رابطه با نقش خانواده در موفقیت فرزندش گفت: ما دو سال است همه تفریحات، سفرها و میهمانی‌های خانواده را به‌خاطر کنکور پسرم تعطیل کرده‌ایم و اکنون نیز نتیجه این کار را دیدیم و خوشحال هستیم.

وی که خود لیسانس رشته پرستاری و همسرش مهندس برق است در رابطه با توصیه به خانواده‌ها گفت: خانواده‌ها اگر موفقیت فرزندانشان برایشان مهم است باید خودشان هم در فراهم آوردن شرایط این موفقیت تلاش کنند.

فکور خاطرنشان کرد: ورزش‌های مورد علاقه پارسا دو و میدانی و دوچرخه‌سواری است که از بعد امتحان کنکور دوباره آن‌ها را آغاز کرده است.

 

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11790

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]