تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با ریحانه فرخ ملکی رتبه 8 کنکور تجربی 98

گفتگو با رتبه هشتم کنکور تجربی 98

مصاحبه با ریحانه فرخ ملکی رتبه 8 کنکور تجربی 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 8 کنکور تجربی 98 یعنی ریحانه فرخ ملکی از رشت را بخوانید :

ریحانه فرخی ملکی با اشاره به مهم‌ترین عوامل در کسب موفقیتش در آزمون سراسری سال 98 اظهار داشت: حمایت زیاد پدر و مادر، کیفیت درس‌خواندنم و دسترسی به منابع درست و زیاد از عوامل کسب موفقیتم بودند همچنین سعی کردم از تجربیات دیگران نیز بهره‌مند شوم.

رتبه هشت کنکور علوم تجربی 98 در رابطه با چگونگی زمان‌بندی برای درس‌خواندن و میزان استفاده از مشاور تحصیلی در کنکور گفت: برای بهره‌مندی از یک سری راهنمایی‌ها و افزایش روحیه به مشاور تحصیلی مراجعه کردم اما برنامه و زمان‌بندی اصلی برای درس خواندن از سوی خودم بود.

وی گفت: در این دوران، کتب و درسی که به آن علاقه‌مند بودم در همان لحظه می‌خواندم و برای نمونه طوری برنامه‌ریزی کرده بودم که روزی 2 درس اختصاصی در چندین ساعت بخوانم و تلاش کردم که چیزی جا نماند.

فرخی ملکی به نقش مؤثر و همراهی بسیار زیاد خانواده‌ در کسب موفقیتش در آزمون سراسری اشاره کرد و افزود: هر زمان که در آزمونی موفق می‌شدم سعی می‌کردم تا نسبت به نتیجه مثبت آن مغرور نشوم و خانواده‌ام هر منبع و امکاناتی که به آن احتیاج داشتم سریع تهیه می‌کردند.

وی در مورد شرایط و نقش دبیرستان فرزانگان رشت در کسب موفقیتش گفت: مدرسه ما از هر نظر فوق‌العاده بود و هر زمان که نیاز به کمک داشتم، عوامل مدرسه کمک می‌کردند و البته برای هیچ دانش‌آموزی کم نگذاشتند و تبعیض قائل نشدند.

رتبه هشت گروه علوم تجربی کنکور سراسری سال 98 با بیان اینکه میزان استفاده‌ام از فضای مجازی در حد صفر بود ابراز داشت: حد گردش و بیرون رفتن با دوستانم در سال کنکور بسیار کم بود و فقط در روزهایی که نیاز به افزایش روحیه و انرژی داشتم یک یا دو بار با دوستانم به بیرون رفتم.

وی به علاقه‌اش به ریاضی و رشته علوم تجربی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر به شغل جراح مغز و پزشکی علاقه‌مند هستم و به دلیل علاقه‌ام به ریاضی و شاخصه‌های شغلی علوم تجربی، رشته علوم تجربی را برای تحصیل انتخاب کردم./تسنیم -فارس

 

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11781

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]