تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با سارا کمالی رتبه 5 کنکور تجربی 97

مصاحبه با سارا کمالی رتبه 5 کنکور تجربی 97

مصاحبه با سارا کمالی رتبه 5 کنکور تجربی 97

مصاحبه با سارا کمالی رتبه 5 کنکور تجربی 97

گفتگو با رتبه 5 کنکور تجربی 97

پی سی کنکور: سارا کمالی زنوزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: من در مدرسه فرزانگان یک ناحیه ۴ تبریز درس می‌خواندم و میزان مطالعه ام در زمان مدرسه بین 6 تا 7 ساعت و در روزهای تعطیل 10 تا 12 ساعت بود.

وی در مورد علاقمندی در رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل گفت: بین رشته پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه تهران و تبریز مردد هستم و هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام.

کمالی، نقش خانواده و حمایت آنها در موفقیت اش را بسیار موثر دانست و افزود: خانواده نزدیک‌ترین فرد دانش‌آموز بوده و می‌تواند در ایجاد محیطی آرام و ساکت برای فرزندان کمک کنند و از لحاظ روانی آنها را تأمین کنند که الحمدالله خانواده من نیز این‌گونه بودند.

وی ادامه داد: من یک برادر بزرگتر از خود دارم و پدرم بازنشسته اداره برق و مادرم پرستار بازنشسته است.

نفر پنجم کنکور تجربی در مورد رتبه اش نیز گفت: پیش بینی این رتبه را نداشتم اما برای کسب رتبه خوب و دانشگاه و شهر مورد علاقه بسیار تلاش می کردم.
کمالی در مورد توصیه اش به دانش آموزان کنکوری خاطرنشان کرد: هیچ وقت ناامید نشوند و در سایه تلاش و پشتکار صددرصد به نتیجه مطلوب دست می یابند.

وی همچنین در مورد سرگرمی ها و میزان حضور در فضای مجازی گفت: من چون از بچگی پیانو می نواختم به همین جهت سرگرمی ام در مواقع فراغت نواختن پیانو بود و از فضای مجازی هم، بسیار کم آن هم فقط برای مطالب درسی استفاده می کردم

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=5144

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]