تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با سحر درودگری رتبه 2 کنکور زبان 1400

مصاحبه با سحر درودگری رتبه 2 کنکور زبان 1400
گفتگو با رتبه 2 کنکور زبان 1400 – عکس از خبرگزاری فارس

سرانجام رتبه های برتر کنکور 1400 و نتایج کنکور 1400 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 1400 را برای شما عزیزان آماده کنیم، در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 2 کنکور زبان 1400 یعنی سحر درودگری از تربت حیدریه را بخوانید :

سحر درودگر دانش آموز اهل تربت حیدریه که در کنکور سراسری موفق به کسب دانش آموز تربت حیدریه ای رتبه ۲ کنکور سراسری رتبه ۲ رشته زبان انگلیسی شد گفت: در سالهای منتهی به کنکور روزانه به صورت میانگین ۱۱ ساعت مطالعه داشتم و سعی کردم از صد در صد زمان خود استفاده کنم.

 همواره در طول یک سال گذشته به صورت میانگین حدود ۱۲ ساعت درس می‌ خواندم و روزهایی که به مدرسه می‌رفتم ۸ ساعت مشغول درس خواندن بودم و زمانی که مدرسه کلاس آنلاین داشت ۱۱ ساعت درس می‌خواندم.

رتبه ۲ کنکور سراسری در رشته زبان گفت: ۲ سال برای کنکور درس خواندم و در مقایسه با اکثر پشت کنکوری‌ها اراده بیشتری داشتم و بسیاری از نیازهای کوتاه‌مدت خود را برای رسیدن به خواسته‌های بلندمدتم قربانی کردم؛ چراکه از این بازه ۲ ساله که از کلاس یازدهم آغاز شد می‌توانستم به‌گونه‌ای دیگر بهره ببرم، مثلاً به تفریح بپردازم؛ اما ۲ سال صبر کردم تا اکنون سود بیشتری ببرم که این حاصل اراده است و چون پدر و مادرم دبیر ریاضی هستند تاثیر زیادی در درس خواندن من داشت.

وی افرود: اصلا نباید نا امید شد؛ باید تلاش کرد و با برنامه ریزی و ایمان به کاری که انجام می دهی؛ پیش رفت.

درودگر خاطرنشان کرد: شاید آخرین بار نتیجه خوبی نگیریم؛ اما باید بدانیم که همه چیز به روز کنکور بستگی دارد و این ما هستیم که روز کنکور را می سازیم و ما هستیم که مشخص می کنیم در چه جایگاهی از موفقیت قرار می‌گیریم.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما و خبرگزاری فارس

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=20643

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]