تام لند 1400tamlandaka100تام لند 1400منتا

تستر eduماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با صدرا فدائی رتبه 5 کنکور زبان 99

مصاحبه با صدرا ابراهیمی رتبه 5 کنکور زبان 99
گفتگو با صدرا ابراهیمی رتبه 5 کنکور زبان 99

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 99 و نتایج کنکور 99 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 99 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 5 کنکور زبان 99 یعنی صدرا فدائی از رشت را بخوانید :

صدرا فدائی با بیان اینکه از کودکی به زبان علاقه داشتم اظهار داشت: وقت زیادی برای کنکور زبان نگذاشتم و از آنجایی که چند سال در کانون زبان ایران کلاس رفتم بسیاری از مطالب کنکور زبان را می‌دانستم.

رتبه 5 کنکور زبان 99 امسال با اشاره به اینکه برای کنکور زبان تنها به تست‌زنی سوالات کنکور سال‌های گذشته اکتفا کردم بیان کرد: اکثر سوالات زبان کنکور سال‌های گذشته را بلد بودم از این رو وقت زیادی برای این رشته نگذاشتم.

وی به کسب رتبه 177 گروه علوم تجربی خود نیز اشاره کرد و عنوان داشت: حدود 3 سال یعنی از اواخر سال دهم به‌طور جدی برای کنکور تجربی درس خواندم و وقت گذاشتم.

فدائی با بیان اینکه در مدرسه تیزهوشان لاهیجان درس خواندم خاطرنشان کرد: غیر از کلاس‌هایی که مدرسه برای ما می‌گذاشت کلاس‌های دیگری نرفتم و با تست‌زنی سوالات کنکور سال‌های گذشته و کتاب‌های کمک آموزشی خودم را برای کنکور آماده کردم.

این رتبه برتر کنکور سراسری اظهار داشت: پدر و مادر من هر دو تحصیلکرده هستند اما هیچ کدام برای نحوه درس خواندن فشاری به من وارد نکردند و طبق برنامه‌ریزی‌های خودم پیش رفتم و اجباری در انتخاب رشته و یا میزان مطالعه من وجود نداشت.

وی به کسانی که نتوانستند در کنکور امسال نتیجه مطلوبی کسب کنند گفت: بدانید که جنگیدن برای کسب رتبه بهتر همچنان ادامه دارد و می‌توانید با مطالعه بیشتر برای کسب یک رتبه مطلوب تلاش کنید زیرا موفقیت در کنکور غیر قابل دسترس نیست.

رتبه 5 گروه آزمایشی زبان کنکور سراسری امسال از تصمیم و تمایل خود برای ادامه تحصیل در یکی از رشته‌های مربوط به علوم تجربی خبر داد و ابراز داشت: به احتمال زیاد در یکی از رشته‌های پزشکی ادامه تحصیل می‌دهم./تسنیم

 

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=17427

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]