تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با عرفان آبادی رتبه 3 کنکور تجربی 97

مصاحبه با عرفان آبادی رتبه 3 کنکور تجربی 97

مصاحبه با عرفان آبادی رتبه 3 کنکور تجربی 97

 

گفتگو با عرفان آبادی فر رتبه سه کنکور تجربی 97

عرفان آبادی‌فر یکی دیگر از برترین‌های بزرگترین ماراتن‌ امسال بود که توانست رتبه سوم علوم تجربی را کسب کند.

وی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: در یکی از مدارس تیزهوشان‌ شهر تبریز تحصیل و  از سال سوم دبیرستان‌ برنامه‌ریزی برای کنکور را آغاز کردم و سال پیش دانشگاهی به طور جدی‌تر به این قضیه پرداختم.

وی با بیان این‌که روزانه به طور میانگین هشت الی 9 ساعت برای کنکور مطالعه می‌کردم، اظهار کرد: برای موفقیت در کنکور نیازی نیست که در کلاس‌های خصوصی یا کنکور شرکت کنیم، چرا که کلاس‌های مدرسه در این رابطه کافی است.وی در این رابطه افزود: هرچند برای برخی دروس در کلاس‌های پیشرفته نیز شرکت کردم اما کلاس‌های مدرسه کفایت لازم را داشت.

آبادی‌فر ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی که داشتم تصوری از برتر شدن در کنکور را برای خود قائل بودم، هیجان زده ام و بعد از جلسه کنکور انتظار نداشتم چنین رتبه‌ای را کسب کنم که خوشبختانه‌ توانستم در قبال برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌هایی که کردم سربلند شوم.

وی تاثیر خانواده را در موفقیتش بسیار موثر دانست و خاطرنشان کرد: خانواده‌ام از لحاظ روحی و فکری در موفقیت بنده تاثیر بسیاری داشتند و خانواده نقش موثری در تامین روانی فرزندان دارد.

نفر سوم کنکور 97 با بیان این‌که دانش‌آموزان با پشتکاری و برنامه‌ریزی درس بخوانند، افزود: زمانی که نتایج کنکور را دریافت کردم و متوجه رتبه‌ام شدم، بسیار احساس خوبی داشتم

وی درباره تصمیمش‌ برای ادامه تحصیل گفت: هنوز به طور قطعی تصمیم‌گیری نکردم اما احتمال زیاد پزشکی علوم پزشکی تهران را برای تحصیلات آکادمیک انتخاب کنم.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=5015

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. رباب می گوید

    خوش به حالشون

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]