تام لند 1400tamlandaka100تام لند 1400منتا

تستر eduماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با علیرضا چلابیان رتبه 2 کنکور انسانی 99 +فیلم

مصاحبه با علیرضا چلابیان رتبه 2 کنکور انسانی 99
گفتگو با علیرضا چلابیان رتبه دو کنکور انسانی 99

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 99 و نتایج کنکور 99 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 99 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 3 کنکور تجربی 99 یعنی علیرضا چلابیان از مازندران را بخوانید :

برای اینکه فرزندشان سری در میان سرها درآورد و افتخار آفرینی کند زیربار هزینه های میلیونی می‌روند علیرضا با تلاش و کوشش و البته در کنار آن تلاش معلمان و مدیر مدرسه توانست افتخارآفرینی کند.

علیرضا چلابیان ، اظهار کرد: فکر می‌کردم رتبه زیر ۱۰۰ را کسب کنم اما اینکه تک رقمی کسب کنم در تصورم نبود.

وی ادامه داد: روزانه هفت تا هشت ساعت درس می‌خواندم اما موضوع مهم تلاش است که به نظر من تلاش مهم‌ترین رمز موفقیت است.

نفر دوم کنکور در رشته علوم انسانی افزود: توصیه من به هم سن و سالانم این است که از تلاش کردن ناامید نشوند و در ارتباط با کلاس‌های کنکوری هم مهم‌ترین موضوع توجه به کتاب‌های درسی و توصیه‌های معلمان و مشاوران مدرسه بود.

وی گفت: در ارتباط با رشته انتخابی برای ادامه تحصیل باید فکر کنم و با پدر و مادرم هم مشورت کنم اما علاقه‌مند به تحصیل در رشته علوم قضایی و حقوق هستم.

الهه فلاح مادر علیرضا معتقد است شرایط کرونایی که می‌توانست فرزندش را مایوس و ناامید کند اما تلاش معلمان و مدیران مدرسه باعث شد فرزندش دل‌زده نشود.

وی در گفت‌وگو با فارس می‌گوید: با توجه به تلاش فرزندم و همینطور پیش‌بینی مدرسه انتظار رتبه بالا را داشتیم اما تک رقمی را نه.

فلاح می گوید: با توجه به اینکه کلاس‌ها حضوری نبود روزهای سختی را فرزندم گذراند اما با تلاش و پشتکار و البته با حمایت دبیران و مشاور مدرسه توانست موفق باشد.

وی ادامه می دهد: فرزندم روزی هفت تا هشت ساعت درس می‌خواند و مهم‌ترین موضوعی که موجب شد علیرضا موفق باشد برنامه‌ریزی‌اش بود که برای مطالعه همیشه برنامه‌ریزی داشت.

فلاح می گوید: معلمان مدرسه طی این مدت از جان مایه گذاشتند و خیلی وقت گذاشتند باتوجه به اینکه شرایط کرونایی بود اول صبح و شب در هر ساعتی پاسخگو بودند و همین موضوع موجب امیدواری بیشتر فرزندم شد.

وی ادامه می دهد: هفته آخر قبل از کنکور سخت‌ترین روزها بود چرا که اعلام شد قرار است کنکور به تعویق بیفتد و دوباره قرار شد برگزار شود که روزهای پراسترسی برای فرزندم و همینطور ما بود که ما سعی می‌کردیم برای حفظ روحیه فرزندم خودمان را عادی جلوه دهیم تا استرس فرزندم بیشتر نشود.

مادر علیرضا در پاسخ به این سؤال که قرار هست فرزندش در چه رشته‌ای ادامه تحصیل دهد، گفت: در ارتباط با آینده شغلی فرزندم در هر رشته‌ای ادامه تحصیل دهد و هر رشته‌ای که فرزندم انتخاب کند مهم است.

وی همچنین ادامه می دهد: آرزویی به جز عاقبت بخیری فرزندم در دنیا و آخرت ندارم، عاقبت بخیری آرزوی هر پدر و مادرس برای فرزندش است و من هم امیدواریم همواره فرزندم عاقبت بخیر باشد.

حسام چلابیان پدر علیرضا نیز ، می‌گوید: باید از این به بعد در ارتباط با ادامه تحصیل فرزندم در چه شغلی فکر کنیم به نظر من رشته حقوق هم خوب است باز هم علیرضا باید تصمیم بگیرد.

وی ادامه می دهد: همانند همه پدر و مادرها آرزوی سربلندی و موفقیت و عاقبت بخیری را برای فرزندم در تمام مراحل زندگیش دارم./فارس و خبرگزاری صدا و سیما

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=17414

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. هانیه می گوید

    ببخشید امکان داره از شما اقای چلابیان برای برنامه درسیم کمک بگیریم ؟

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]