مصاحبه با علی افخمی رتبه 6 کنکور تجربی 97

مصاحبه با علی افخمی رتبه 6 کنکور تجربی 97

مصاحبه با علی افخمی رتبه 6 کنکور تجربی 97

گفتگو با رتبه 6 کنکور تجربی 97

پی سی کنکور: علی افخمی رتبه ۶ کنکور تجربی در گفت و گو با ایسنا، علت موفقیتش را توکل برخدا و برنامه ریزی منظم بخصوص در دوران طلایی و نزدیک به کنکور اعلام کرد و گفت: روزانه ۴تا ۷ساعت و در روزهای تعطیل ۸ تا ۱۱ساعت و در دوران طلایی تا ۱۳ساعت درس می‌خواندم.

وی گفت: علاوه بر مدرسه و وجود معلمان باسابقه بخصوص در پیش دانشگاهی به همراه ایجاد محیطی ارام از سوی خانواده در موفقیتم در کنکور نقش بسزایی داشته است.

افخمی باابراز خوشحالی از نتیجه بدست امده در یک ماراتن بزرگ و نفسگیر علمی خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان انتظار چنین رتبه ای نداشتم و واقعا شوکه شدم.

وی بابیان اینکه در انتخاب دو رشته داروسازی و پزشکی دوبه شک هستم گفت: میخواهم در یکی دانشگاههای تهران یا شهید بهشتی ادامه تحصیل بدهم.

وی،ضمن توصیه به داوطلبان کنکور گفت: نباید داوطلبان امید خودراازدست بدهند بلکه با همت،تلاش خود را افزایش داده و به خداتوکل کنند چراکه قبول شدگان هم ازبین همین همکلاسی های خودشان منتها با همت والا هستند

افخمی متولد ۷۹، و فرزند دوم خانواده تحصیلکرده که مادرش بازنشسته و پدرش مهندس عمران است اهل ارومیه است که با معدل ۱۹.۹۲ از دبیرستان شهید،بهشتی ۱، رتبه ۶کنکور تجربی امسال است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود و تنها برای پاسخ احتمالی در نظر گرفته می شود.

عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +