تام لند 1400tamlandaka100تام لند 1400تستر eduماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با علی چیت ساز رتبه 8 کنکور تجربی 99

مصاحبه با علی چیت ساز رتبه 8 کنکور تجربی 99
گفتگو با علی چیت ساز رتبه 8 کنکور تجربی 99

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 99 و نتایج کنکور 99 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 99 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 8 کنکور تجربی 99 یعنی علی چیت ساز از شیراز را بخوانید :

رتبه ۸ کنکور تجربی ۹۹ گفت: به دانش‌آموزان توصیه می‌کنم که اول به خودشان متکی باشند و تلاش کنند که درس‌ها را خودشان بخوانند اما اگر دیگر نتوانستند از کلاس خصوصی استفاده کنند.

علی چیت‌ساز دانش‌آموز دبیرستان شهید دستغیب شیراز که رتبه 8 کنکور را کسب کرده است، در گفت‌وگو اظهار داشت: روزی 12 ساعت برای کنکور درس می‌خواندم و از سال یازدهم شروع به خواندن کردم.

وی که تنها برای درس ادبیات از کلاس خصوصی استفاده کرده است، گفت: به دانش‌آموزان توصیه می‌کنم که اول به خودشان متکی باشند و تلاش کنند که درس‌ها را خودشان بخوانند اما اگر دیگر نتوانستند از کلاس خصوصی استفاده کنند.

رتبه 8 کنکور تجربی افزود: همان کلاس خصوصی هم باید به عنوان راهنما باشد چون اصل خود دانش‌آموزان هستند که بتوانند خوب و با برنامه‌ریزیدرس بخوانند.

چیت‌ساز بیان کرد: به دیگرانی که سال آینده کنکور دارند، توصیه می‌کنم که استرس نداشته باشند، آرام و پیوسته درس بخوانند، متکی به کلاس‌های خصوصی نباشند اگر از فضای مجازی استفاده می‌کنند حساب شده باشد.

وی درباره استفاده از فضای مجازی نیز گفت: روزانه نیم ساعت تا یک ساعت از فضای مجازی برای ارتباط با معلمان و رفع اشکال استفاده می‌کردم.

رتبه 8 کنکور تجربی درباره نقش خانواده در موفقیتش افزود: خانواده لطف بزرگی به من کردند و آن این بود که استرس وارد نمی‌کردند؛ به من اعتماد داشتند و تاکیدشان روی نتیجه نهایی بود نه آنچه در آزمون‌ها شرکت می‌کردم.

چیت‌ساز درباره رشته تحصیلی دانشگاه نیز گفت: بین پزشکی شیراز و بیوتکنولوژی تهران مردد هستم اما قطعا یکی از این 2 رشته را انتخاب می‌کنم.

وی درباره تاخیر کنکور به دلیل کرونا نیز بیان کرد: این موضوع فشار زیادی به من وارد کرد اما خانواده خیلی حمایت کرد.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=17380

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظر
 1. ناشناس می گوید

  حاجی میشه به نظرت؟ دومی؟؟!

 2. بهناز می گوید

  واقعا هر چی بوده هر طوری خوندین خوشبحالتون ایشالا موفق باشین

 3. مریم می گوید

  بچه های دستغیب شیراز تابستون مدرسه میرن و اخر اذر ماه تمومه درساشون امسال با عقب افتاده کنکور زنانشونم بیشار بود

 4. علیرضا می گوید

  روزی دوازده ساعت دررابطه با روزهایی که به مدرسه میرفتین با احتساب زمانی که در مدرسه بودید دوازده ساعت شد یا علاوه بر مدرسه دوازده ساعت درس میخوندین؟؟؟

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]