تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با فاطمه جعفری رتبه 8 کنکور ریاضی 98

گفتگو با رتبه هشتم کنکور ریاضی 98

مصاحبه با رتبه 8 کنکور ریاضی 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 8 کنکور ریاضی 98 یعنی فاطمه جعفری را بخوانید :

فاطمه جعفری با اشاره به تلاش بالایی که برای موفقیت در کنکور داشته است، اظهار کرد: هر روز به صورت متغیر درس می‌خواندم اما در ماه‌های ابتدایی سال ۹۸ در روزهای تعطیل به طور میانگین روزانه ۱۰ ساعت درس می‌خواندم.

وی افزود: برای درس خواندن و قبول شدن در آزمون سراسری تا حالا کتابخانه نرفتم و با اینکه خیلی درس خواندم اما فکر نمی‌کردم چنین رتبه خوبی کسب کنم.

رتبه هشتم رشته ریاضی در کنکور ۹۸ با بیان اینکه از دو انتشارات بیشتر از سایر انتشارات برای درس خواندن استفاده می‌کردم، خاطرنشان کرد: در کنار خواندن کتب درسی، برای اینکه خود را ارزیابی کنم+ در آزمون‌های آزمایشی سازمان سنجش شرکت می‌کردم.

جعفری در پاسخ به این سؤال که برای کنکور چقدر برای خرید کتاب و کلاس‌های کنکور هزینه کردید، گفت: از هزینه‌ها اطلاعی ندارم و خانواده برایم فراهم می‌کردند.
وی ادامه داد: در مدرسه تیرهوشان فرزانگان تحصیل کرده‌ام و برای مطالعه کنکور فقط در منزل درس می‌خواندم. برای ادامه تحصیل، دانشگاه صنعتی شریف و رشته مهندسی برق را انتخاب می‌کنم، چراکه در مورد این رشته تحقیق کردم و علاقه بسیاری به برق دارم.

رتبه هشتم رشته ریاضی در کنکور ۹۸ تصریح کرد: تصورم از فضای دانشگاه این است که شروع تلاش بیشتری برای انسان بوده و باید برای آینده خود به طور پیوسته زحمت بکشم تا بتوانم به موفقیت‌های بیشتری در زندگی دست پیدا کنم./آنا

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11786

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]