تام لندتام لندمازتام لندماز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با محمد کاظمی رتبه 3 کنکور زبان 97

مصاحبه با محمد کاظمی رتبه 3 کنکور زبان 97

مصاحبه با محمد کاظمی رتبه 3 کنکور زبان 97

گفتگو با رتبه سوم کنکور زبان 97

پی سی کنکور: محمد کاظمی رتبه سوم کنکور سراسری در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در گفت‌وگو با فارس گفت: به طور متوسط روزانه 5-6 ساعت درس می‌خواندم اما مواقعی هم بود که کمتر یا بیشتر از این ساعت درس بخوانم؛ به طور مثال در ایام عید نوروز که فرصت بیشتری داشتم، روزی 10 ساعت درس می‌خواندم.

وی درباره نحوه برنامه‌ریزی‌اش برای درس خواندن، اظهار داشت: در ابتدای سال تحصیلی و ایام تابستان سال گذشته، بیشتر دروس عمومی را می‌خواندم و بعد از آغاز سال تحصیلی جدید سعی کردم بیشتر بر روی دروس تخصصی تمرکز کنم. ب

روزانه 5 الی 6 ساعت درس می خواندم

کاظمی که متولد سال 1379 است، درباره شیوه درس خواندنش گفت: علاوه بر برنامه ریزی بلند مدت با همراهی دبیران و آزمون هایی که شرکت می کردم، روزانه برنامه ریزی داشتم.

عموما روزانه 5 الی 6 ساعت درس می خواندم، اما به داوطلبان امسال پیشنهاد می کنم نوسانی در درس خواندن خود نداشته و روزانه 6 ساعت می تواند آنها به نتیجه مطلوب برساند، البته سعی کنند تابستان خود را از دست ندهند.

سال های گذشته، دانش آموزی شب امتحانی بودم

وی با اشاره به اینکه به نظر من کنکور به ماراتن یا دو استقامت شبیه است تا دو سرعت، افزود: طی سال های گذشته، دانش آموزی شب امتحانی بودم اما مطالعه جدی را از تابستان سال چهارم (دوازدهم) شروع کردم و فکر می کنم که حداقل برای دانش آموزان رشته ریاضی این زمان کافی باشد درصورتیکه مداوم زمان بگذارند.

پیشنهاد می کنم داوطلبان پول، زمان و انرژی خود را صرف کلاس ها نکنند

کاظمی به شرکتش در گروه زبان های خارجی و ریاضی به صورت همزمان و کسب رتبه 396 منطقه در گروه ریاضی اشاره کرد و اظهار داشت: از کلاس های موسسات استفاده نکردم، به دواطلبان امسال نیز پیشنهاد می کنم پول، زمان و انرژی خود را صرف این کلاس ها نکنند، البته من صرفا آزمون های آزمایشی را شرکت کردم.

وی با اشاره به اینکه شماره پدرم را در پاسخنامه نوشته بودم و از طریق ایشان به رتبه ام پی بردم تصریح کرد: در انتخاب رشته، ریاضی و مهندسی کامپیوتر را انتخاب می کنم چرا که نگاهم به زبان بیشتر ابزاری بوده و علاقه ام بیشتر به ریاضیات است.

آینده شغلی را در برنامه نویسی و بازی سازی دنبال می کنم

کاظمی گفت: آینده تحصیلی ام را در مهندسی کامپیوتر و آینده شغلی را در برنامه نویسی و بازی سازی دنبال می کنم و پس از مشورت با مشاور اولویت های دانشگاهی خود را تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و خوارزمی انتخاب خواهم کرد./تیتر یک

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=5053

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]