تام لندتام لندمازتام لندمازلوییز

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با مهراد میلانلو رتبه 8 کنکور ریاضی 99

مصاحبه با مهراد میلانلو رتبه 8 کنکور ریاضی 99
گفتگو با مهراد میلانلو رتبه 8 کنکور ریاضی 99

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 99 و نتایج کنکور 99 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 99 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 8 کنکور ریاضی 99 یعنی مهراد میلانلو از گیلان را بخوانید :

رتبه هشتم کنکور علوم ریاضی و فنی «انگیزه» و «تلاش» را رمز موفقیت در کنکور دانست و گفت: قطعا با تلاش و تمرین مداوم نتیجه دلخواه حاصل می‌شود، اما مهم این است که در طول مدت زمان مطالعه برای کنکور ناامید نشویم و با انگیزه به مطالعه بپردازیم.

مهراد میلانلو، رتبه هشتم کنکور علوم ریاضی و فنی کنکور 99، در خصوص موفقیتش در کنکور سراسری، اظهار کرد: از سال دهم به طوری جدی مطالعه برای کنکور را آغاز کردم، در سال یازدهم به دلیل شرکت در المپیاد وقفه‌ای در مطالعه‌ام ایجاد شد که مجدد در سال دوازدهم مطالعه جدی کنکور را دنبال کردم.

وی با بیان اینکه در کنار مطالعه، کلاس‌ کنکور و آزمون‌های آزمایشی را هم دنبال می‌کردم، افزود: هیچ سهمیه‌ای نداشتم و دانش‌آموز سمپادی بودم؛ امسال هم اولین سالی بود که در کنکور شرکت می‌کردم.

میلانلو با اشاره به تاثیر تفریح در کنار مطالعه، گفت: برای حفظ روحیه و تقویت انگیزه بهتر است در کنار مطالعه تفریح هم داشته باشیم، من هم در مدت زمان مطالعه برای کنکور به طور هفتگی تفریح و ورزش داشتم.

رتبه هشتم کنکور علوم ریاضی و فنی خطاب به کنکوری‌های سال آینده، توصیه کرد: قطعا با تلاش و تمرین مداوم نتیجه دلخواه حاصل می‌شود، اما مهم این است که در طول مدت زمان مطالعه برای کنکور ناامید نشویم و با انگیزه به مطالعه بپردازیم.

وی در خصوص تاثیر کرونا بر روند مطالعه و آزمون، تصریح کرد: پیش از کرونا در قرائت‌خانه مدرسه مطالعه می‌کردم اما با شیوع کرونا از اسفند ماه که مدارس تعطیل شد، مطالعه را در منزل دنبال کردم.

میلانلو با بیان اینکه کرونا باعث ریزش خیلی از کنکوری‌ها شد، گفت: من مخالف تعویق برگزاری کنکور بودم، چون زمان خیلی طولانی شده بود و اگر بیشتر هم می‌شد، کشش لازم را نداشتم.

رتبه هشتم کنکور ریاضی اضافه کرد: شرایط پیش آمده باعث غافلگیری‌ام شد چون سطح سوالات با سنوات قبل تفاوت داشت.

میلانلو در پاسخ به این سوال که قصد تحصیل در چه رشته‌ای را دارید؟ افزود: هنوز تصمیم جدی برای انتخاب رشته نگرفته‌ام ولی به احتمال زیاد مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف را انتخاب می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: در پایان از حمایت‌های پدر و مادرم، دوستان صمیمی، معلمان و کادر آموزشی مدرسه قدردانی می‌کنم و از کنکوری‌های آینده هم می‌خواهم با حفظ آرامش و انگیزه و با تلاش به مطالعه بپردازند زیرا اگر تمام توان و تلاش خود را به کار گیرند، حتما به رتبه و رشته ایده‌آل خود دست خواهند یافت./خبرگزاری ایسنا

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=17399

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]