تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با می سا شفیع پور رتبه 4 کنکور هنر 1400

مصاحبه با می سا شفیع پور رتبه 4 کنکور هنر 1400
گفتگو با رتبه 4 کنکور هنر 1400

سرانجام رتبه های برتر کنکور 1400 و نتایج کنکور 1400 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 1400 را برای شما عزیزان آماده کنیم، در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 4 کنکور هنر 1400 یعنی می سا شفیع پور از گیلان را بخوانید :

اصلی‌ترین علت موفقیت خود در کنکور 1400 را تلاش و مطالعه بسیار دانست و اظهار داشت: 60 درصد علت موفقیت بنده در کنکور هنر، حاصل تلاش و ممارستم بوده است.

رتبه چهارم کنکور هنر با بیان اینکه بنده بخشی از موفقیتم را مدیون کلاس‌های تقویتی هستم عنوان داشت: 40 درصد از موفقیتم حاصل شرکت در کلاس‌های تقویتی است و کلاس‌های کنکور و تقویتی از لحاظ آموزشی و برنامه‌ریزی یاریگر من بودند.

دانش‌آموز گیلانی خاطرنشان کرد: دانش آموزانی که به‌دنبال رتبه برتر در کنکور هستند ناچار به استفاده از کلاس‌های کنکور می‌شوند و بنده بخشی از موفقیتم را مدیون این کلاس‌ها هستم.

وی ضمن قدردانی از پدر و مادرش به‌دلیل حمایت در کسب این موفقیت افزود: خانواده بنده همواره حامی من بودند و امسال نیز به‌طور ویژه از لحاظ مالی و عاطفی در کنارم بودند و فضا را به‌گونه‌ای فراهم کردند تا بتوانم در آرامش درس خوانده و تمام تمرکزم را روی درسم بگذارم.

شفیع‌پور فومنی با اشاره به اینکه تعطیلی مدارس امسال موقعیت خوبی را برای بنده ایجاد کرد تا وقت بسیاری برای تمرکز بر روی درس‌ها داشته باشم افزود: بنده موافق کلاس‌های حضوری و اکنون نیز علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های حضوری در دانشگاه هستند.

رتبه چهارم کنکور هنر ابراز داشت: البته با وجود شرایط کنونی امکان آموزش حضوری میسر نیست و با وجود اینکه کلاس‌های حضوری از لحاظ کیفیت آموزش بسیار بهتر است اما مهم‌ترین موضوع حفظ سلامت افراد است.

دانش‌آموز گیلانی تصریح کرد: با توجه به اینکه بسیاری از مردم اکنون واکسینه نشده و حتی پس از واکسن نیز باید از برگزاری تجمعات خودداری شود آموزش‌های مجازی را تا زمانی که یک وضعیت سلامت پایدار در کشور ایجاد شود ترجیح می‌دهم.

وی درباره سطح مباحث کنکور با بیان اینکه مباحث کنکور هنر در مجموع از منابع آزاد طراحی می‌شود اظهار داشت: بنده برای کنکور امسال کتاب‌های وزارتی نظام جدید و قدیم، دایره المعارف‌ها، کتاب‌های منابع آزاد را مطالعه و همچنین در آزمون‌های آزمایشی نیز شرکت کردم.

شفیع‌پور فومنی افزود: سطح سئوالات مبحث درک عمومی هنر کنکور خوب بود اما درس ریاضی با سال‌های قبل متفاوت و بسیار سخت بود از طرفی برای درس ترسیم فنی، سوالات خارج از کتاب و در برخی از موارد غیرمنطقی بود.

رتبه چهارم کنکور سراسری هنر خاطرنشان کرد: همچنین برای درس خلاقیت تصویری پاسخ‌نامه سازمان سنجش نادرست بود و درس خلاقیت موسیقی نیز سئوالات خارج از کتاب بسیاری داشت.

وی در پایان در توصیه به کنکوری‌های 1401 افزود: بنده در ابتدای راه به خوبی نمی‌دانستم که باید چه کار کنم اما به تدریج مسیر درست را پیدا کردم و پیشنهاد من به کنکوری‌های 1401 این است که ابتدا تحقیق کرده و مشخص کنند که چه مسیری را برای آینده در نظر دارند.

دانش‌آموز گیلانی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان تنها به فکر جنبه مالی نباشند گفت: بسیاری از دانش‌آموزان به‌دلیل جنبه مالی و کاری به سراغ رشته‌های پزشکی و مهندسی می‌روند اما مهم این است که فرد در رشته‌ای که علاقه دارد تحصیل کرده و مسلماً در آن موفق نیز می‌شود.

شفیع‌پور فومنی تصریح کرد: توصیه من به دانش‌آموزانی که سال آینده کنکور دارند این است که تنها یک سال به خوبی تلاش کنند و حتماً نیز پس از تلاش و ممارست در این یک سال به خواسته خود می‌رسند همان‌طور که این اتفاق برای بنده و دانش‌آموزان دیگر افتاد.

 

منابع : خبرگزاری تسنیم

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=20700

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]