تام لندپرشتام لندتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با نازنین زهرا افشار رتبه 6 کنکور انسانی 99 + فیلم مصاحبه

مصاحبه با نازنین زهرا افشار رتبه 6 کنکور انسانی 99
گفتگو با نازنین زهرا افشار رتبه 6 کنکور انسانی 99

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 99 و نتایج کنکور 99 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 99 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 6 کنکور انسانی 99 یعنی نازنین زهرا افشار از قزوین را بخوانید :

دانش آموز ممتاز قزوینی و رتبه ۶ کنکور سراسری گروه علوم انسانی گفت: حضور در کلاس‌های مختلف کنکور تضمینی برای موفقیت در این آزمون علمی و قبول شدن در رشته های دلخواه در دانشگاه نیست بلکه مطالعه منظم،مستمر و هدفمند در کنار آمادگی روحی و ذهنی بالا شرط موفقیت در این رخداد است.

نازنین زهرا افشار با بیان اینکه با توجه به تلاش هایم انتظار رتبه برتر را داشتم، افزود: از هیچ کلاس کنکوری استفاده نکردم و در طول دوران تحصیل با کمک معلمان و تمرکز بر روی کتاب‌های درسی موفق به نتیجه مطلوب شدم.

این دارنده رتبه برتر کنکور سال 99 گفت: مطالعه مستمر و منظم، حفظ آرامش روحی و روانی و جسمانی رمز موفقیت ام در کنکور سراسری بود و فعالیت‌های آموزشی خود را در شبکه‌های اجتماعی کاملا هدفمند و با برنامه‌ریزی دنبال می‌کردم.

وی با بیان اینکه در کنار فعالیت‌های درسی به کارهای هنری خطاطی و خوشنویسی نیز می‌پردازم،اظهار داشت: در آزمون‌های آزمایشی برای ارزیابی سطح خود استفاده می‌کردم تا نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و برطرف کنم.

رتبه برتری کنکور علوم انسانی تصریح کرد: صرف مطالعه دوران کنکور در ۹ ماه تحصیلی منتهی به موفقیت نمی‌شود بلکه مطالعات باید هر سال به صورت مدون و هدفمند باشد چراکه اگر مطالعه سالیان گذشته موثر نباشد، مطالعه سال آخر ثمربخش نخواهد بود.

افشار میانگین ساعات مطالعه خود در روزهای غیرمدرسه‌ را ۸ تا ۹ ساعت عنوان کرد و افزود: در روزهای مدرسه هم حدود پنج ساعت مطالعه داشته‌ام.

وی با بیان اینکه خانواده سهم بسیار مهمی در موفقیتم داشتند، خاطرنشان کرد: خانواده‌ها می‌توانند با ایجاد فضایی امن و با آرامش و بدون هیچ استرس و فشاری در مورد انتخاب رشته تحصیلی، فضای خانه را برای مطالعه با کیفیت دروس آماده کنند.

افشار با بیان اینکه در انتخاب رشته مردد هستم اما تمایل زیاد به دو رشته ادبیات و حقوق دارم و با نظر مشاوران رشته اصلی را انتخاب خواهم کرد،افزود: ترجیح می‌دهم در دانشگاه فرهنگیان یا یکی از دانشگاه‌های معتبر شهر تهران تحصیل کنم.

این رتبه برتر کنکور به دانش آموزان توصیه کرد در شرایط فعلی که شیوع کرونا آموزش‌ها را به سمت و سوی مجازی و آنلاین کشانده حداکثر استفاده را از این فضا کنند و وقت خود را به بطالت و تماشای برنامه‌های حاشیه ای نگذرانند و سعی کنند با سلامت جسمی و روانی و توکل به خدا چشم اندازی درستی برای آینده خود ترسیم کنند.

وی افزود: البته باید توجه داشت که همه زندگی در قبولی کنکور خلاصه نمی شود بلکه ورود به دانشگاه ابتدای راه است و اگر انسان در هر عرصه کوشش و توکل به خدا داشته باشد به موفقیت دست می یابد.

نازنین زهرا افشار در دبیرستان فرزانگان قزوین تحصیل کرده است./ایرنا

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=17438

ممکن است شما دوست داشته باشید
18 نظر
 1. ۰۰۰۰ می گوید

  سلام.

  به نظرشمابارتبه پنج هزارمنطقه دو میتونم رشته حقوق دولتی روزانه قبول بشم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام واقعا نمی دونیم
   نمونه کارنامه های گزینه دو یا قلمچی رو ببینید

 2. یه کنکوری.. می گوید

  سلام پی سی جان.

  من امروزرفتم توسایت سازمان سنجش فکر کردم که فرم خودظهاری برا همه داوطلباهستش ..بعد شماره پرونده وکدپیگیری وعبارت امنیتی رو وارد کردم اسم وفامیلیم دراومد بعد فرمو که خوندم نه تائید زدم ونه گزینه ای رو انتخاب کردم فهمیدم که این فرم خوداظهاری برا داوطلبای کرونایی هست برگشت روزدم اومدم بیرون از سایت..

  من کرونایی نیستم ولی میترسم چون رفتم توفرم خوداظهاری واسممو دیدم منو با داوطلبای کرونایی بزارن..تورو خوداپی سی جون زود جوابمو بدین خیلی استرس دارم

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام عزیز
   خب به سایت سنجش پیام بدین که اشتباه پر کردید
   در سایت سنجش عضو شوید از طریق منو گوشه سایتشون و سپس ارسال درخواست رو بزنید

 3. ، می گوید

  سلام.

  به نظر شما امکان داره که کنکورمثل پارسال مرداد ماه برگزار بشه؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام تحت شرایطی ممکنه که اگر وضعیت تا تیر به اون شدت بمونه بله ممکن هست

 4. ، می گوید

  سلام.
  من داوطلب کنکورانسانی۱۴۰۰هستم ومیخوام برادرس زبان فقط واژگان ودرک مطلب روبخونم چون من دراین درس خیلییی ضعیفم یعنی درحدصفر..بنظرشمااگه همین واژگان ودرک مطلب روخوب بخونم میتونم توکنکوربه سوالای همین قسمت جواب بدم یابایدگرامر روهم بخونم؟

  وبرادرک مطلب متن های کتاب وکتاب کارروبخونم کافیه؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام عزیز
   به نظر ما میشه
   تست های زیاد کار کنید از این دو مبحث ، کتب خوبی در بازار برای واژگان و به صورت تخصصی برای درک مطلب وجود دارد که می توانید استفاده کنید

 5. ؟ می گوید

  سلام.

  من ۶روزپیش کنکورانسانی ثبت نام کردم بعدفهمیدم که معدل وآدرس وکدپستی رواشتباه واردکردم ..بعدبراهرکدومشون یه باررفتم ویرایش اطلاعات دادم بارآخرهم یه دوررفتم چک کردم ..یعنی من چهاربار ویرایش کردم اطلاعات رو..به نظرشمابراثبت نام من مشکلی پیش نمی یادبه خاطرچهاربارویرایش ؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد، فقط صحت اطلاعات رو بررسی کنید اگر صحیح هست مشکلی نیست حتی اگر چند بار ویرایش انجام داده باشید

 6. .... می گوید

  سلام پی سی کنکورجان.

  یه سوال داشتم .
  من درس زبان روبراامتحاناشانسی میرفتم جواب میدادم ولی توکنکورنمیتونم شانسی بزنم میترسم غلط دربیان خلاصه میخوام بیخیال زبان توکنکورانسانی بشم.
  به نظرشمااگه درسای اختصاصیرو۸۰تا۱۰۰درصدبزنم چون میدونم که میتونم انقدجواب بدم ودرسای عمومی رو۷۰تا۸۰بزنم البته به جززبان امکانش هس که رتبم تک رقمی بشه؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست عزیز
   حقیقتا مشخص نیست ولی به نظر ما احتمالش کم هست
   باور کنید با مقداری مطالعه و استمرار در مطالعه میشه حداقل حداقل 30 درصد زد،پس به خودتون تلقینمنفی نکنید،همین واژگان و درک مطلب رو کار کنید حتما درصد قابل قبولی کسب می کنید

 7. تابان می گوید

  سلام.
  من درکنکورانسانی۹۹ اولین باربودکه درکنکورشرکت کردم ورتبم پنج رقمی شد.از اول آبان هم شروع کردم به خوندن برای کنکور۱۴۰۰ ولی الان حس میکنم هم چی روفراموش کردم خیلی استرس دارم .
  به نظرتون اگه تواین پنج ماه و۱۷روزباقی مونده (تا۱۰تیر۱۴۰۰)تاکنکور میتونم رتبه تک رقمی یادورقمی روکسب کنم؟
  روزی هم چندساعت بخونم؟

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام دوست گرامی
   نگران نباشید،این فراموشی واقعی نیست پس جای نگرانی نیست
   فقط سعی کنید مرورهای بیشتری رو قرار بدید
   سعی کنید برنامه درسی تون واقع بینانه باشه و منطقی نه غیر واقعی
   از ساعت مطالعه ای که شروئع کنید ولی در حال حاضر پیشنهاد می کنیم زیر 8 ساعت نباشه

 8. بامزیی می گوید

  سلام من یه سوال دارم این معلم ها مدارس تیز هوشان به نظرتون چطوریی انتخاب میکنن
  یعنی دلیلش میتونه این باشه که مثلا تو دانشگاه تربیت معلم نمرات عالی داشتن یا نمره کنکورشون خوب بوده
  عقیده تون چیه

  1. پی سی کنکور می گوید

   سلام
   معمولا این دبیران تدریس خوبی داشتند و دانش آموزان رضایت خوبی داشتند ازشون
   و این مورد نمرات تحصیل هم بی تاثیر نبوده

 9. سپیده می گوید

  میشه خانم افشار بگن که ازچه کتاب هایی کمک گرفتن

 10. نسترن می گوید

  سلام… خواستم بگم که هم خانم افشار و هم خانومی که رتبه 3 شدن از مدارس فرزانگان هستند که مطمعنا دبیراشون با مدارس عادی فرق داره برای همون هم هست که میگن کلاس کنکور نرفتن پس در مدارس عادی بیشتر افراد مجبورن که برن

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]