تام لندکلاسینوتام لند

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

مصاحبه با مریم اسماعیلی رتبه 2 کنکور انسانی 98

گفتگو با رتبه دو کنکور انسانی 98

مصاحبه با رتبه دو کنکور انسانی 98

 

پی سی کنکور : سرانجام رتبه های برتر کنکور 98 اعلام شد ،در همین رابطه قصد داریم تا مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 98 را برای شما عزیزان آماده کنیم ،در این مطلب می توانید مصاحبه با رتبه 2 کنکور انسانی 98 یعنی مریم اسماعیلی از تهران را بخوانید :

نفر دوم کنکور ۹۸ گروه علوم انسانی گفت: با توجه به ساعاتی که به مطالعه درسی اختصاص داده بودم، پیش بینی می‌کردم که جزو نفرات اول گروه علوم انسانی باشم.

مریم اسماعیلی، نفر دوم آزمون سراسری ۹۸ گروه آزمایشی علوم انسانی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: اوایل کمتر درس می‌خواندم، اما در ماه‌های آخر روزانه حدود ۵ تا ۶ ساعت مطالعه درسی داشتم.

نفر دوم آزمون سراسری ۹۸ گروه آزمایشی علوم انسانی افزود: به رشته‌های جامعه شناسی و حقوق برای ادامه تحصیل علاقه دارم، اما از انتخاب این رشته‌ها مطمئن نیستم.

اسماعیلی اظهار کرد: با توجه به ساعاتی که به مطالعه درسی اختصاص داده بودم، پیش بینی می‌کردم که جزو نفرات اول گروه علوم انسانی باشم.

وی با بیان اینکه در کلاس‌های کنکور شرکت نداشته است، خاطرنشان کرد: به مهاجرت از طریق بورسیه تحصیلی علاقه دارم، اما هنوز تصمیمی نگرفتم.

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=11697

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[تام لند]