مهلت ثبت نام جاماندگان از کنکور کاردانی فنی و حرفه ای97

مهلت ثبت نام جاماندگان از کنکور کاردانی فنی و حرفه ای97

مهلت ثبت نام درآزمون کاردانی 20 خرداد پایان یافت،به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر نتوانستند ثبت نام کنند از 8 تا 12 مردادماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش درباره آخرین اخبار آزمون کاردانی سال 97 گفت: براساس برنامه زمانی اعلام شده ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش دوره های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی سال 97 که از روز یکشنبه 6 خرداد ماه 97 از طریق سایت سازمان سنجش کشور آغاز شده بود با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده دیروز یکشنبه 20 خرداد 97 پایان پذیرفت.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود:براساس آمار اولیه تعداد 32 هزار و 680 داوطلب برای پذیرش در دوره های مذکور ثبت نام نمودهاند.

توکلی تاکید کرد:به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای داوطلبانی که تا پایان وقت اداری دیروز 20 خردادماه 97 برای شرکت در پذیرش دوره های مذکور ثبت نام نموده اند اطلاعات ثبت نامی داوطلبان مذکور از روز دوشنبه 8 مردا ماه 97 لغایت روز جمعه 12 مرداد ماه 97 بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

وی در پایان متذکر شد:کلیه متقاصیان مذکور ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و درصورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند ضمنا به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر نتوانستند ثبت نام کنند از 8 تا 12 مردادماه می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند./ایسکا نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید.

*ورود به صفحه ارسال سوال*