بالاخره رتبه 1 کنکور تجربی 97 در کدام موسسه ثبت نام کرده؟

بالاخره رتبه 1 کنکور تجربی 97 در کدام موسسه ثبت نام کرده؟!

آزمون های آزمایشی رتبه 1 تجربی 97

پی سی کنکور: هر ساله با اعلام نتایج کنکور،موسسات مختلف به دنبال نفرات برتر رفته و اگر آن داوطلب در آن موسسه نبوده نیز سعی می کنند با پرداخت هزینه های زیاد هم که شده دل داوطلب را بدست بیاورند تا در تبلیغ آن ها حاضر شده و بگوید تنها راز موفقیت استفاده از آزمون های آزمایشی و کتاب های آن موسسه بوده است.

 

متاسفانه امسال رتبه 1 کنکور تجربی 97 نیز در این دام افتاده و با دریافت هزینه هایی در تبلیغ همزمان سه موسسه کنکوری که از رسانه ها در حال پخش است شرکت کرده،اصلا مگر ممکن است که همزمان در سه آزمون آزمایشی شرکت کرد و یا همزمان از کتاب های این موسسات استفاده کرد؟!

 

احمدیان از فعالان عرصه آموزش در این باره گفت: سالهاست که گمراه کردن دانش آموزان آنهم با اجرای چنین شوهای تبلیغاتی مضحکی منسوخ شده است.

 

امروزه دانش آموزان کنکوری و خانواده هایشان بخوبی می دانند که استفاده ابزاری از رتبه های برتر کنکور صرفا جنبه تبلیغاتی دارد وگرنه مگر می شود کسی با شرکت در آزمون آزمایشی و یا مطالعه چند کتاب کنکور رتبه تک رقمی یا دو رقمی آزمون سراسری شود. اکنون وقت آن رسیده است که دستگاههای نظارتی بطور جدی وارد عمل شده و با این روشهای تبلیغاتی فریبنده برخورد کنند.

 

رتبه نخست رشته تجربی در سالهای اخیر نیز گفت: « رقابت در رشته تجربی بسیار سخت است و امکان ندارد کسی صرفا با شرکت در آزمون های آزمایشی و بدون داشتن یک مشاور تحصیلی حرفه ای و مجموعه ای از بهترین دبیران کنکور موفق به کسب چنین رتبه هایی بشود. ضمن اینکه اساسا رتبه های برتر کنکور هیچگاه از علل اصلی موفقیت های خود سخن نمی گویند. من هم از سال دوم دبیرستان هم مشاور تحصیلی داشتم و هم چند دبیر خصوصی اما بجز خانواده ام کسی از این ماجرا مطلع نبود.

 

این رتبه برتر در انتها گفت: من نیز در اثر بی تجربگی و غرور جوانی در برنامه های تبلیغاتی چند مؤسسه کنکور و از جمله همین گروه زیست شناسی شرکت کرده بودم که بعدها دوستانم گفتند تو باعث شدی تا ما با انتخاب این مؤسسه بیش از 15 تست زیست شناسی کنکور سراسری را در اثر اشتباهات علمی این سایت به غلط پاسخ دهیم.

 

باید اعتراف کنم که حضور من در برنامه های تبلیغاتی چنین مؤسساتی که واقعا هیچ نقشی در کسب رتبه اولی من نداشتند باعث گمراه شدن بچه های زیادی شد. بچه هایی که مرا الگوی موفقیت خود قرار داده بودند اما من از اعتماد آنها سوء استفاده کرده و ناخواسته گمراهشان کردم. امیدوارم آنها مرا بخشیده باشند چون تاوان اشتباهاتم را به بدترین شکل ممکن داده ام.»

 

در پایان به شما داوطلبان عزیز کنکور بگوییم که هیچکس منکر استفاده از تاثیر کلاس و آزمون و کتاب در کسب موفقیت  در کنکور نیست، و کمال بی انصافی است که بخواهیم به داوطلبان القا کنیم که با خرید کتاب ما یا شرکت در آزمون ما در کنکور موفق می شوید.

 

صرف استفاده از وسایل کمک آموزشی نمی تواند تضمین موفقیت باشد ،پس همه چیز تنها به تلاش داوطلب بستگی دارد،تنها عامل موفقیت در کنکور تلاش و تلاش و تلاش است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

* مهم : لطفا هر گونه بحث و سوال غیر مرتبط با مطلب فوق را تنها در انجمن پرسش و پاسخ پی سی کنکور مطرح کنید. (ورود به انجمن)