موفقیت در کنکور نظام جدید و قدیم با 6 هزار ساعت آموزش رایگان!

موفقیت در کنکور نظام جدید و قدیم با 6 هزار ساعت آموزش رایگان!

 از جمله بزرگترین چالش‌های یک دانش آموز ایرانی در مقاطع تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم، نگرانی بابت شرکت در کنکور بوده و مهم‌ترین دلیلی که باعث نگرانی آنها می‌شود، نبود یک منبع واقعا مناسب  و کامل جهت آموزش دروس تحصیلی و آماده شدن برای کنکور است!

همیشه زمانی که صحبت از کنکور و کسب رتبه‌های برتر آن می­شود، پای چندین آموزشگاه بزرگ به میان می‌آید که هرکدام به گفته خود، دستاورد های مختلف و البته بسیار مناسبی در این زمینه دارند. یکی، دانش آموزان برتر خود که رتبه تک‌رقمی کنکور ریاضی را کسب کرده معرفی می‌کند و دیگری در مورد کیفیت بالای آموزش‌ها و میزان رضایت مخاطبانش می‌گوید.

 علاوه بر آموزشگاه‌های کنکور، برخی از مشاوران تحصیلی به دانش آموزان توصیه می‌کنند که به جای ثبت نام در دوره‌ی مختلف، به صورت خودآموز و در منزل دروس را مطالعه کنند.

در نهایت، وجود این تعداد راهکار باعث طولانی‌تر شدن مسیرِ یادگیری دروس تحصیلی برای یک دانش آموز کنکوری می‌شود.

ما در این مقاله قصد داریم یک منبع آموزشی معتبر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با استفاده از آموزش‌های رایگان آن، در کنکور موفق شوید. شاید شنیدن نام کنکور در کنار واژه “رایگان” برای شما واقعا خنده دار یا تعجب‌آور باشد. اما در واقع سایت مورد نظر ما، آموزش تمامی دروس مختلف کنکور نظام جدید و قدیم را به صورت “کاملا رایگان” در اختیار شما قرار می‌دهد.

سایت آلاء، سایتی است با انبوه فیلم های با کیفیت و البته رایگان که سعی دارد با روش‌های نوین آموزشی در رشته‌های مختلف درسی:

  • ریاضی
  • تجربی
  • انسانی

در مقاطع مختلف تحصیلی دهم،  یازدهم و کنکور ، نوجوانان را با استفاده از این ویدیو‌های آموزشی قدرتمند، برای شرکت و موفقیت در کنکور آماده کند.

موفقیت در کنکور؛ نظام جدید یا نظام قدیم؟

موفقیت در کنکور نظام جدید و قدیم با 6 هزار ساعت آموزش رایگان!

کنکور نظام جدید یا نظام قدیم (!) چالش دیگری است که برای دانش آموزان به وجود آمده. احتمالاً می‌دانید که منابع کنکور برای دانش آموزان نظام قدیم، دروس اختصاصی و عمومی سال‌های تحصیلی دوم، سوم و چهارم دبیرستان به علاوه کتاب فیزیک اول دبیرستان بود. اما و در مقابل، منابع برای دانش آموزان کنکور نظام جدید، دروس اختصاصی و عمومی هر رشته در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم است.

احتمالا زمانی که از یک معلم باتجربه در مورد شرکت در کنکور مشورت بخواهید، پیشنهاد نهایی او شرکت کردن شما در کنکور نظام جدید به علت آسان‌‌تر شدن دروس و امتحان‌هاست.

اما اگر تا الآن قصد شما شرکت در کنکور نظام قدیم بوده است، احتمالاً این تغییر مسیر، هزینه‌های هنگفت دوباره‌ای را روی دستتان خواهد گذاشت. از خرید کتب درسی و کمک درسی تا شرکت در کلاس‌های آموزشی چندصد هزار یا چند میلیون تومانی!

سایت آلاء از معدود سایت‌هایی است که به صورت کاملا تخصصی وارد مبحث آموزش دروس کنکوری شده و سعی کرده تا با آموزش‌های اختصاصی خود، تمامی دانش آموزان نظام جدید و قدیم کنکور را پوشش دهد.

زمانی که به این سایت وارد شوید، در منوی بالا، دو دسته‌بندی مشاهده می‌کنید:

هر کدام از این دسته بندی‌ها، با تعداد بالایی آموزش رایگان، سعی کرده تا به دانش آموزان مربوطه در رسیدن به هدف نهایی که موفقیت در کنکور است، کمک کند.

شما می‌توانید با ورود به دسته بندی آموزش‌های کنکور نظام جدید در سایت آلاء، تمامی ویدیو‌های آموزشی دروس این کنکور را به صورت کاملاً رایگان مشاهده کرده و جزوات آن را هم دانلود کنید. به این صورت تا حد بسیار زیادی از هزینه‌های جاری پیش‌روی خود کاسته‌اید.

 

آموزش‌های آلاء با چه فرمتی منتشر می‌شود؟

با توجه به اینکه آموزش و یادگیری دروس مهمی مانند ریاضی، تجربی، انسانی و… از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، سایت آلاء تمرکز اصلی خود را برای آموزش آنها، بر روی فرمت ویدیو گذاشته است. به این‌صورت دانش آموزان می‌توانند از مشاهده آنها بازخورد بسیار بیشتری نسبت به فرمت‌های دیگر آموزشی دریافت کنند.

سایت آلاء دارای بیش از 6 هزار ساعت آموزش در قالب 14 هزار ویدیو است که شما می‌توانید به صورت رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید.

مدرسان این ویدیو‌ها از کاربلدترین دبیران رشته خود بوده و از قدرت آموزشی تحسین برانگیزی برخورداراند. اگر از ویدیو‌های رایگان آموزشی در این سایت استفاده کرده و قدرت بیان و ارائه مطلب معلمان آن را مشاهده کرده باشید، مطمئناً تا انتهای مسیر خود برای شرکت در کنکور، سایت آلاء را به عنوان همراه و راهنمای واقعی انتخاب می‌کنید.

دقت داشته باشید که در این سایت برای آموزش هر درس حتی تا 3 مدرس وجود دارد. شما می­توانید به صورت کاملاً آزادانه و پس از مشاهده ویدیو‌های آموزشی هرکدام، برای انتخاب مدرس خود اقدام کنید.

البته تمامی آموزش‌های سایت آلاء محدود به فرمت ویدیو نیستند. این سایت برای اینکه بتواند همه دروس مختلف را با تمامی جزئیات در اختیار جامعه مخاطب وسیع خود قرار دهد، برخی از آموزش‌ها را با فرمت متن و تصویر به آنها ارائه می‌کند. به طور مثال دسته‌بندی جامع جزوات آموزشی این سایت، با فرمت متن و تصویر در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

 

آیا تمامی فعالیت‌های آلاء به آموزش دروس کنکور ختم می‌شود؟

 

سایت آلاء صرفا محلی برای مشاهده و دانلود آموزش‌های رایگان دروس کنکور نیست! بلکه این سایت یک بستر مناسب برای گفتگو و ارتباط با دیگر دانش آموزان، معلمان و… را برای مخاطبان خود آماده کرده تا آنها بتوانند به راحتی جواب تمامی سؤالات خود را از یکدیگر دریافت کنند.

مخاطبان این سایت می‌توانند در انجمن کنکور آلاء (فروم کنکور آلاء) و در دسته‌بندی‌های گوناگون به بحث بپردازند و از تجربیات دیگر دانش آموزان و افراد استفاده کنند. برخی از دسته‌بندی های انجمن آلاء به این شرح است:

  • مشاوره تحصیلی
  • مصاحبه با رتبه‌های برتر
  • سؤالات درسی در مقاطع و دروس گوناگون
  • جزوات درسی مختلف
  • آزمون‌های مختلف
  • بحث آزاد
  • و…

پیشنهاد می‌کنیم که حتما برای کاهش استرس خود از کنکور، به این بخش از سایت مراجعه کرده و با مطالعه نظر دیگر دانش‌آموزان، با آنان همفکری و ارتباط داشته باشید.

 

موفقیت در کنکور نظام جدید و قدیم با 6 هزار ساعت آموزش رایگان!

مهم‌ترین هدف مؤسسان سایت آلاء، ایجاد عدالت آموزشی بوده و شعار آنان اینست که به لطف خدا خدمات اصلی آموزش در آلاء رایگان است و رایگان خواهد ماند.

این سایت همواره بر افزایش توان تمامی دانش آموزان در یادگیری دروس تحصیلی تأکید دارد. در همین راستا، محصولات آموزشی اعم از ویدیو‌ها، جزوات و… را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار می‌دهد.

تنها محصولات غیر رایگان موجود در این سایت، همایش‌های جمع بندی کنکور هستند. مخاطبان می‌توانند در صورت نیاز و با کمترین قیمت ممکن  (حدود یک پنجم قیمت نسبت به همایشات دیگر مجموعه‌ها)، این محصولات را خریداری کنند. بعبارتی در آلاء هرچه ارزان تر، کیفیت بالاتر!

 

کلام آخر

در ابتدای مقاله هم عنوان شد که یکی از مهم‌ترین و بزرگترین مشکلات دانش آموزان پشت کنکوری، نبود یک منبع مناسب و البته واحد، برای آموزش و یادگیری است. سایت آلاء با به کارگیری معلمان کارآزموده و اساتید برتر در حوزه آموزش توانسته روش آموزش واحد و البته رایگانی را برای دانش آموزان به وجود بیاورد.

این آموزش‌ها می‌توانند تا پایان راه (موفقیت در کنکور)، دانش آموز را همراهی کنند. در نظر داشته باشید که سایت آلاء و خدمات و محصولات آن زیر نظر دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد و این موضوع حاکی از اعتبار بالا و کیفیت مناسب آموزش‌های آنان است.

در این مقاله سعی شد تا سایت معتبر آلاء که در زمینه ارائه خدمات و آموزش برای دانش آموزان کنکوری فعالیت می‌کند را به شما معرفی کرده و توضیح بدهیم که چرا ارتباط شما با این سایت می‌تواند باعث موفقیت‌تان در کنکور شود. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد.

guest
(منتشر نخواهد شد)
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
X
[تام لند]