نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور 97

نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور 97

نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور97

سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش سال 97

این سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش ویژه کنکور 97 جدا از انتخاب رشته اصلی بوده و تنها جنبه مشاوره ای دارد و در حال حاضر بهترین سیستم انتخاب رشته را در بین تمام نرم افزارها و سامانه های مشابه دارد و این سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش می تواند داوطلبان را تا حدود زیادی به رشته قبولی نهایی نزدیک کند.

همچنین این سامانه رایگان نبوده و با پرداخت آنلاین فعال می شود.به محض آغاز به کار سامانه لینک آن در همین پست قرار می گیرد.

هزینه نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور 97:

سخنگوی سازمان سنجش در این باره گفت : انتخاب رشته مجازی و تفاوت آن با سال گذشته گفت: هزینه انتخاب رشته مجازی با مساعدت دولت کاهش یافته و مبلغ آن به ۶ هزار تومان رسیده است.

 

زمان انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کنکور97 :

انتخاب رشته مجازی از شنبه ۱۳ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش فعال می شود و با توجه به اینکه کامل ترین اطلاعات از رفتار انتخاب رشته سال گذشته داوطلبان را به همراه قوانین و مقررات در آن لحاظ کردیم داوطلبان می توانند از آن استفاده کنند.

رئیس سازمان سنجش گفت: داوطلبان می توانند با اطلاعات نمره و رتبه ای که در سال گذشته مشابه فرد وجود دارد انتخاب رشته مجازی را انجام دهد. این سیستم با ۹۹ درصد اطمینان نشان می دهد که با این نمره و رتبه فرد در کجا قبول می شود.

لینک نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش

وی گفت: به داوطلبان و خانواده های آنها توصیه می شود که با همین هزینه کم و مشورت درباره نوع رشته و استعداد و یا شهر انتخابی به انتخاب رشته بپردازند و به موسسات انتخاب رشته پول های کلان ندهند. این موسسات خودشان در سال های گذشته انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش را پرینت می گرفتند و با هزینه گزاف به داوطلبان مشاوره می دادند.

از سایر سامانه های انتخاب رشته شامل گزینه دو،کانون،گاج نیز با کلیک بر روی لینک زیر دیدن کنید:

ورود به بهترین نرم افزار های تخمین رتبه و انتخاب رشته هوشمند مجازی

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

نظرات شما پس از ارسال،حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد

ایمیل شما در سایت منتشر نمی شود و تنها برای پاسخ احتمالی در نظر گرفته می شود.

Solve : *
11 + 23 =


عضویت در کانال تلگرام کنکور 98عضو میشم !
+ +