مشاوره کنکور idnovinتام لند 1400تام لندaka100

اخبار کنکور
اخبار دانش آموزی
مشاوره کنکور
سوالات کنکور
جزوات آموزشی
امتحانات نهایی

برای کنکور،در خانه درس بخوانم یا کتابخانه؟

برای کنکور،در خانه درس بخوانم یا کتابخانه؟

مطالعه کنکور در کتابخانه

مطالعه برای کنکور در کتابخانه بهتر است یا خانه؟

پی سی کنکور: مکان مطالعه همواره سوال داوطلبان کنکوری بوده،اینکه بهتره تو خونه مطالعه کنند یا اینکه بروند کتابخونه؟در حالت کلی هر محلی که به نسبت ثابت بوده و به شما احساس آرامش دهد، به صورتی که بتوانید به‌خوبی تمرکز داشته باشید، می‌تواند محل مناسبی برای مطالعه کنکور باشد.ما نیز سعی می کنیم در این مورد شما رو راهنمایی کنیم تا به تناسب شرایطتتون خودتون مکان مطالعه برای کنکور رو انتخاب کنید.

  • کتابخانه ها محیط آرام و بی سر و صدایی را براتون درست میکنه،که خیلی کمک میکنه، و شاید همین آروم بودن زیادی برای بعضی ها هم آزار دهنده باشه که احساس کنن محدود میشن.
  • کتابخانه ها معمولا ساعت کاری مشخصی دارند معمولا از 7/30 صبح تا 8 شب پس این رو در نظر داشته باشید که شب ها رو باید تو خونه مطالعه کنید.
  • کتابخانه هر روز باز هستند به غیر از روزهای تعطیل،پس شاید بعد یه مدت عادت بگیرین که تنها  توی کتابخونه میتونید درس بخونید و بازدهیتون بیاد پایین،پس حواستون به این نکته هم باشه،واسه اینکه به این مسئله گرفتار نشید،مشاورا توصیه میکنن بعد ازبرگشتن از کتابخونه سعی کنید یه مقداری درس خوندن رو توی خونه هم ادامه بدید.
  • جو کتابخونه ها نیز گاهی بدلیل رعایت نکردن افراد سر و صداهایی پیش میاد باعث میشه که شما هم تمرکزتون از بین بره.

 

  • اگه شرایطش باشه میتونی تا حدودی رفع اشکال بکنی.
  • بعضی وقتا درس خوندن بقیه شما رو هم تحریک میکنه که درس بخونید،کتابخونه هم همینطوریه وقتی میبینید بقیه دارند درس میخونن شما هم وادار میشین دل به درس بدین.

برای کنکور،در خانه درس بخوانم یا کتابخانه؟

به هر حال اینا مواردی بودن درباره درس خوندن برای کنکور و استفاده از کتابخونه،بعضیا موقع عید بدلیل شلوغ شدن فضای خونه ازش استفاده می کنند و بعضی ها هم که حس می کنند کتابخانه مفیدتره تا خونه.به هر حال پیشنهاد ماط مطالعه در خونه است چون شاید همه چی دم دسته لازم نیست رفت و آمد داشته باشید و راحتتره ولی اگه واقعا میبینید شرایطتش مهیا نیست براتون یا کیفیت نداره مطالعه تون تو خونه به نظرم حتما برای تست هم شده یه چند روزی رو از کتابخونه استفاده کنید تا ببینید چقد براتون مفیده .

لینک کوتاه مطلب : https://p30konkor.com/?p=5605

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- نظرات بدون اسم تایید نمی شوند!

2- نظرات خود را به دور از توهین، تحقیر و تمسخر دیگران ارسال کنید.

3- نظرات شما پس از ارسال، حداکثر ظرف چند ساعت توسط مدیریت تائید خواهند شد.

یادت نره ! اسمت رو وارد کن

X   
[TITLE]