تام لند

مدابوک

تام لند

مصاحبه با حنانه سادات صالحی رتبه 5 کنکور انسانی ۱۴۰۲

حنانه‌سادات صالحی رتبه 5 کنکور انسانی ۱۴۰۲  است و مصاحبه با این رتبه های برتر می تواند نکاتی را از طی این مسیر و به دست آوردن این موفقیت برای کنکوری های سال بعد روشن تر سازد. در ادامه این مصاحبه را بخوانید.

حنانه‌سادات صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرانیوز خود را این‌طور معرفی کرد: من از دانش‌آموزان ناحیه۷ مشهد و محصل مدرسه دولتی استعداد‌های درخشان «فرزانگان» هستم که موفق به کسب رتبه پنجم آزمون سراسری گروه آموزشی علوم انسانی شده‌ام.

بیشترین و کمترین درصد آزمون من در کنکور‌های دی و تیر، مربوط به دروس ریاضی و روانشناسی بود که ریاضی را ۲۸درصد و روانشناسی را در هر دو نوبت به ترتیب ۹۶ و ۱۰۰درصد زدم.

وی در مورد زمان مطالعه خود نیز خاطرنشان کرد: از بهمن و پس از مرحله اول آزمون، تقریبا به‌طور میانگین روزی ۱۳ تا ۱۵ساعت درس می‌خواندم و بنا داشتم تا حتما موفق شوم و این رویا را دست‌یافتنی می‌دیدم.

او در مورد شرکت در کلاس‌های کنکور تصریح کرد: به‌هیچ عنوان در کلاس‌هایی جز کلاس درس مدرسه حضور نداشتم و در این مدت، فقط در یک آزمون آزمایشی مجازی شرکت کردم و کتاب‌های تست کنکور سال‌های گذشته علوم انسانی را مطالعه می‌کردم و جز این‌ها، از منبعی بهره نبردم.

صالحی در مورد آینده انتخاب رشته‌اش عنوان کرد: اکنون تصمیمی برای اینکه در چه رشته‌ای یا کدام دانشگاه درس بخوانم نگرفته‌ام، اما قطعا بهترین تصمیم را براساس علاقه‌ام خواهم گرفت و توصیه‌ام به داوطلبان کنکور آن است که تلاش بیشتری کنند و بدانند موفقیت به شکل اتفاقی به دست نخواهد آمد./

منبع : خبرگزاری شهرآرا نیوز

مصاحبه های بیشتری را در پست مصاحبه با رتبه های برتر کنکور ۱۴۰۲ بخوانید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
نظــــر شما چیه ؟

نظرتون در رابطه با مطلب بالا چیه؟

1- کامنت های مربوط به اشکالات و مشاوره درسی پاسخ داده نمی شود.

2- نظرات حاوی توهین، تحقیر و تمسخر به افراد یا سازمان ها دولتی یا خصوصی به هر شکلی تایید نمی شوند. 

3- نظرات شما پس از ارسال، در اولین فرصت تایید می شوند.

نکته مهم : پاسخ به کامنت ها نظر قطعی نمی باشد و توصیه می شود حتما از منابع مرجع همچون سازمان سنجش، آموزش و پرورش و مراکز دانشگاهی اطمینان لازم را به عمل آورید.

:: ارسال کامنت به معنی پذیرفتن شرایط ارسال دیدگاه (مشاهده) می باشد. ::

X
[تام لند]